Як правильно підібрати колір жалюзі?

Як правильно підібрати колір жалюзі?

Вибір жалюзі - це справа відповідальна, кожного замовника дуже хочеться не прогадати ні з матеріалом, ні з типом жалюзі, ні з розмірами. І якщо з цими параметрами вам ще допоможуть розібратися консультанти і фахівці, які займаються, безпосередньо, установкою жалюзі, то з таким параметром як колір, вам доведеться розбиратися виключно самостійно: спираючись на власний смак, уподобання, а також особливості інтер'єру. У будь-якому випадку, найчастіше замовники вибирають класичні відтінки жалюзі: прогадати з білим кольором, кремовим, молочним або айвори, практично неможливо. У деяких випадках колір може підбиратися як яскравий акцент: наприклад, якщо інтер'єр всієї кімнати виконаний в світлих тонах, то червоні жалюзі або римські штори здатні оживити його. Крім цього, колір жалюзі може підбиратися в залежності від пропорцій приміщень: це також варто враховувати.
 

Підбір кольору жалюзі, в залежності від пропорцій приміщення: що потрібно знати?

  • У маленьку кімнату правильно буде підібрати жалюзі за кольором стін. Так можна візуально збільшити простір. Яскраві або темні жалюзі, навпаки, візуально зменшать його.
  • На довгих вікнах добре виглядають жалюзі різних контрастних кольорів.
  • Світлі кольори жалюзі, вертикальні конструкції підійдуть для кімнат з низькими стелями. Вони роблять приміщення візуально більш великим, додають "повітря".
  • Контрастні відтінки, горизонтальні жалюзі - ідеальне рішення для кімнат з високими стелями.
  • Щоб не відволікати увагу від уже наявного в кімнаті акценту в інтер'єрі, не варто вішати яскраві жалюзі. Але якщо, як уже було сказано вище, яскравих акцентів ще немає, ви можете вибрати практично будь-який яскравий, контрастний колір і він буде виглядати досить гармонійно.
  • Постарайтеся витримати інтер'єр приміщення в єдиній колірній температурі. Якщо інтер'єр кімнати виконаний в теплих тонах, відповідно, варто вибрати жалюзі теплого кольору: молочні, коричневі, бежеві. Якщо ж в холодних, то добре виглядатимуть блакитні, рожеві, світло-бузкові, чисто-білі.
Насправді, вибір відтінків жалюзі надзвичайно великий, ви можете вибрати абсолютно будь-який. Крім цього, не варто забувати про таку опції, як виготовлення жалюзі на замовлення. Зокрема, якщо ви замовляєте не стандартні пластикові жалюзі а, наприклад, римські штори, то ви цілком можете вибирати з величезного розмаїття тканин і фактур, таким чином, ви можете повністю кастомизировать сонцезахисну систему під свій інтер'єр.
 
Не варто забувати про такий параметр як призначення приміщення. Наприклад, в спальні вся обстановка повинна налаштовувати на релакс, занадто яскраві, кислотні відтінки тут будуть ні до чого. Якщо ви підбираєте жалюзі, наприклад, до навчального закладу, то вони також не повинні бути відволікаючим чинником: зробіть ставку на ніжні, пастельні тони. А ось, наприклад, в дитячій цілком можуть бути яскраві жалюзі або, наприклад, на кухні.
 
Варто також враховувати, що жалюзі можуть бути досить великим акцентом і кольорова пляма такого розміру може істотно впливати на настрій всього інтер'єру. Наприклад, жалюзі чорного кольору можуть виглядати досить похмуро, але в стилі лофт такі будуть виглядати дуже красиво і цілісно. Не варто вибирати хоч і модні, але кислотні відтінки: такі, як правило, дуже швидко набридають, псують настрій і з'явиться необхідність їх міняти досить скоро.
 
Якісні жалюзі, будь-якого кольору і фактури ви можете замовити у фахівців компанії Nikoss. У нас - колосальний досвід, висока якість жалюзі, індивідуальний підхід і справді приємні ціни!
0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 1915 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору