Як правильно фарбувати пластикові вікна

Стандартний білий колір вікон може швидко набриднути. За допомогою домашнього фарбування можна заощадити кошти і освіжити інтер'єр. Але важливо дотримувати правильну технологію і розуміти, як правильно фарбувати пластикові вікна, щоб не пошкодити матеріал.

Як правильно фарбувати пластикові вікна

Які фарби більше підходять

При виборі фарбувальної суміші необхідно враховувати наступне:

  1. Стійкість. Вплив навколишнього середовища негативно впливає на відтінок. Він швидко блякне або стає плямистим. Тому важливо, щоб пігмент був стійким до вологості і перепаду температур.
  2. Хороша в'язкість. Фарба не повинна утворювати якісь розводи при фарбуванні. Особливо це актуально, якщо фарбування проводиться пензлем.
  3. Екологічний склад. У фарбі не повинно бути ніяких шкідливих речовин. Це запобігає проблеми з дихальними шляхами і алергії.

Найкраще підходять сучасні фарби на водно-акрилової основі. Важливо, щоб на упаковці була спеціальна позначка & laquo; для ПВХ & raquo ;. Таким чином, не пошкодиться пластик на вікнах. Акрилові смоли не тільки стійкі, але і забезпечують потрібний відтінок. Також фарби такого типу дуже швидко сохнуть, практично не вигоряють на сонці. Завдяки відсутності різких запахів, підходять для експлуатації в закритих приміщеннях. Для того, щоб їх розвести, досить додати до складу звичайну воду.

Для фарбування пластикових вікон підійде розпилювач. Він дозволяє вирішити відразу кілька завдань. Фарба буде набагато рівномірніше наноситися, а сама процедура займе менше часу. Також зменшується витрата самої фарби. При ручному фарбуванні відмінно підходять спеціальні пензлики. По ширині вони повинні підходити розміром вікна. Додатково потрібно шпатель для очищення поверхні від захисної плівки або герметика.

Процес фарбування

Весь процес складається з 3 етапів:

  • Підготовка вікна, дозволяє запобігти погіршенню первісного вигляду.
  • Правильне покриття грунтом.
  • Фарбування.

В ідеалі вікно фарбують перед монтажем в отвір. Саме на горизонтальній поверхні легше пофарбувати пластикові елементи. А сама фарба наноситься набагато рівніше. Важливо видалити всю захисну плівку, а залишки змити теплою водою. Потім обезжиривается віконний профіль. Для цього потрібне спеціальне миючий засіб для пластику. Воно делікатно впливає на матеріал. Скло попередньо перед фарбуванням заклеюють скотчем, призначеним для малярних робіт. Всередині приміщення додатково закривають на ручки. При використанні пензлика з синтетичним ворсом наноситься шар грунту.

Фарбування

Важливий правильний температурний режим: не нижче + 18 & deg; і не вище 25 & deg; С. Це незначний мінус всіх фарб на водній основі. Барвний матеріал готують одночасно для всіх вікон. Інакше відтінок може відрізнятися на різних зонах. Краще застосовувати краскопульт, так відтінок виходить максимально красивим. Часто досить навіть одного рівного шару. Важливо захищати очі і дихальні шляхи в процесі проведення робіт.

В ручному варіанті застосовуються кисті з синтетичним або ж натуральним ворсом. У такому випадку потрібно 2 шари. Перший наноситься відразу після просушування грунту. Фарба повинна висохнути. А вже потім наноситься вже остаточний 2 шар.

На заключному етапі на всю поверхню наноситься лак для закріплення. Так вікнам надається глянсовий або матовий блиск. Також в якості заключного шару може наноситися глянсове покриття.

Основна перевага фарбування пластикових вікон в тому, що вона пожвавлює загальний вигляд приміщення. Фарби не блякнуть при дотриманні всіх технологічних особливостей. Можна запросто правильно фарбувати пластикові вікна без допомоги фахівців, підібравши відповідні інструменти.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 402 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору