Як помити горизонтальні жалюзі

Навіть для досвідченої господині складне завдання - очистити жалюзі від різного виду забруднень. Такий виріб, на відміну від звичайної штори, не можна випрати в пралці. Також, перш, ніж помити жалюзі горизонтального типу, необхідно враховувати матеріал, з якого вони виготовлені. Це дозволить уникнути пошкодження, зберігши первісний стан.

Як помити горизонтальні жалюзі

Два методу очищення

З першого ж дня експлуатації жалюзі припадають шаром пилу. Часто вони знаходяться на кухні, тоді до проблеми додається накип і жир. Процес очищення зустрічається 2 видів:

 • Очищати в висячому положенні.
 • Зняти жалюзі.

Для тих, хто точно не знає, як знімати жалюзі, краще підійде очищення в першому варіанті. Важливо правильно відстебнути застібку від кронштейнів. Необхідно залишити рівними ламелі і не пошкодити шнури. Тому варто розібратися в особливостях кріплень:

 1. Застібки на кронштейнах. Їх легко відсунути в сторону, і знімається вся конструкція.
 2. Тріс-засувки. Перш, ніж зняти установку, необхідно відсунути важіль пальцем.
 3. Фіксатори-струбцини. Такі жалюзі знімати складніше, так як доводиться попередньо відкручувати шурупи.
 4. L-кріплення. Потрібно відсунути заглушки з бічних сторін. І відігнути лицьову сторону в свою сторону.

Зазвичай до жалюзі прикладається докладна інструкція, де сказано не тільки, як зафіксувати елементи, але і як зняти їх.

Як помити жалюзі

Перед самим миттям знімаються заглушки. В іншому випадку на металевих деталях може початися процес корозії. Алгоритм очищення:

 1. Процес відмочування. Ванна наповнюється теплою водою з додаванням миючого засобу. Всі пластикові деталі дозволяється тримати в розчині будь-яку кількість часу. & Nbsp; Але зазвичай досить пари годин. Металеві частини не можна тримати в воді довше 10-15 хвилин.
 2. Миття. Весь бруд легко видаляється м'якою губкою. До речі, всі планочки повинні бути в позиції & laquo; захист від сонця & raquo ;. & Nbsp; Так вони не сплутується і повністю видаляються всі забруднення.
 3. Ополіскування. Воду потрібно спустити в ванній. Потім жалюзі підвішуються в горизонтальне положення. & Nbsp; Їх обдають з усіх боків потужним струменем води. Вона повинна стекти сама повністю.
 4. Витерти жалюзі повністю. Ламелі рекомендується розкласти на м'якої речовини. Так вдається уникнути розлучень.
 5. Повісити на вікно. Навіть при дотриманні правил, вода потрапляє в підйомний механізм. & Nbsp; Шнури обов'язково намокають. Необхідно чекати близько доби, щоб конструкція повністю висохла.
 6. Вже сухе полотно потрібно зняти з вікна. Всі заглушки ставляться в правильну позицію. Підйомний & nbsp; елемент жалюзі необхідно змастити силіконовою змазкою або звичайним машинним маслом.
 7. Штори можна повісити & nbsp; в звичному вигляді.

Які засоби ідеальні

Засоби з високим рівнем лугу швидко очищають поверхню. Вони ідеальні для стійких забруднень. Але так матеріал легко пошкоджується. Звичайні миючі засоби прекрасно справляються з пилом і брудом. Серед них виділяють:

 • Гелі для миття посуду.
 • Концентрована суміш & nbsp; мила з водою.
 • Харчова сода.
 • Будь-пральний порошок.

Важливо пам'ятати: ламелі можна замочувати будь-яку кількість часу. Але алюмінієві конструкції псуються, тому їх не можна тримати в воді довше 10 хвилин. & Nbsp; Окремим пунктом виділяються дерев'яні планки. Вони дуже псуються навіть від незначної вологи. Щоб помити горизонтальні жалюзі, застосовується волога губка або використовується розчин, призначений для меблів.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 299 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору