Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно

Рулонні штори найчастіше підрізають для того, щоб змінити дизайн кімнати, виконати декорування, підігнати їх відповідно до розмірів прорізів вікон. Це необхідно при зміні місця проживання. Якщо спочатку ваше вікно мало одні розміри, а після ви в'їхали в іншу квартиру і при цьому не хочете купувати нові віконні конструкції, необхідно знати, як обрізати рулонні штори по ширині самостійно.

Зробити це при наявності звичайного інструмента, який знаходиться під руками у кожної господині, зможе будь-хто. Для того, щоб приступити до роботи, спочатку треба заміряти розміри вікна. Для цього виконайте такі покрокові дії:

  1. Повісьте тканину на наявний над вікном карниз.
  2. Розправте матеріал штор, дайте йому трохи повисіти, прийняти остаточну форму.
  3. Складіть точні виміри і запишіть отриману інформацію.

По довжині зменшити розміри можна за лічені хвилини. Для цього просто зробіть подвійний або потрійний підгин і сховайте таким чином до 20-30 см рулонної тканини.

Як обрізати рулонні штори по ширині самостійно

Підбираємо інструменти

Для того, щоб обрізати рулонні штори по ширині самостійно, необхідні будуть такі інструменти:

  • мило або спеціальний олівець для тканини;
  • господарські ножиці або гострий канцелярський ніж;
  • голки, нитки;
  • сантиметрова стрічка.

Якщо штори мають занадто велику ширину, яка виходить за розміри вікна, потрібно їх звузити. Спочатку необхідно розгорнути полотно, попередньо знявши заглушки. Зверніть увагу, що рулони оснащені особливими утяжелителями, які також потрібно вийняти і обрізати відповідно до розмірів нового вікна.

Покрокове керівництво

За допомогою мила і сантиметрової стрічки нанесіть на тканину штор відповідну розмітку. Перед тим, як підрізати вал рулонних штор і довести його до необхідної довжини, треба заміряти ширину вікна, відступивши на 2-3 см від довжини кронштейна.

Потім потрібно встановити заглушки і відпиляти зайву частину рейки, яка в підсумку повинна дорівнювати довжині вала.

На полотно штор також наноситься розмітка за допомогою мила і сантиметрової стрічки. Гострим канцелярським ножем або звичайними господарськими ножицями полотно штор обрізають до ширини низу рейки.

Після матеріал кріпиться на вал. Для цього його потрібно щільно намотати, попередньо приклеївши захисну стрічку з самоклеющейся основою. Полотно потрібно накручувати акуратно і дотримуватися строго горизонтального положення по відношенню до валу. Уникайте найменших перекосів, так як в такому випадку вся робота буде виконана даремно.

Загніть 5 см полотна так, щоб утворилася складка, куди буде встановлюватися вал з приклеєною стрічкою. Не робіть занадто великий відступ, так як вал в такому випадку буде прослизати і не зможе щільно зафіксуватися в потрібному положенні.

Після потрібно прокатати по верхній частині штори і згорнути її на 3/4 довжини. Нижню рейку встановіть в отвір на шторі. Кронштейн вставте в самий кінець рульового механізму, після таким же чином вставте і інший його кінець. По завершенні робіт всі деталі, які кріплять систему, потрібно зібрати, а вкорочений по ширині рулонну штору повісити на призначене для неї місце.

Як бачите, обрізати рулонні штори по ширині самостійно не складе особливих труднощів. Тут головне уважність і старанність, а також час вільного часу і наявність під руками необхідних робочих інструментів.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 1722 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору