Як кріпити рулонні штори

Штори рулонного типу часто застосовуються при оформленні житлових будинків, квартир, а також офісних приміщень. Вони виглядають стильно і акуратно, не займають додаткове місце і надійно захищають кімнату від небажаного сонячного світла. Існують певні варіанти кріплення рулонних фіранок, які використовуються для вікон різних форм, типів і розмірів.

Як кріпити рулонні штори Як кріпити рулонні штори

Відкрита система

Ця фіксація дає можливість закріплювати рулонні жалюзі двома способами:

  • в отворі вікна;
  • на стіні вище віконної рами.

Існують такі різновиди відкритого кріплення:

  • « міні » відмінно підходить для оформлення стулки, рами;
  • « стандарт » зазвичай встановлюється над отвором вікна стандартних розмірів;
  • « мансарда » використовується для складних за формою вікон.

Механізм роботи рулонних фіранок має схожу будову. Незалежно від їх розмірів, форми і типу. Вони щільно намотуються на спеціальний вал, закріплений на двох власників однакової форми. Фіранками керують за допомогою пружин або ланцюжка.

Товщина вала безпосередньо залежить від матеріалу, з якого виготовлена ??рулонна штора, а також її ширини. Габаритні і важкі полотна кріплять на міцній планці щоб уникнути поломки механічної системи.

Як кріпити рулонні штори Як кріпити рулонні штори

Приватна фіксація штори

Закриту систему встановлюють на пластик, дерев'яні, полімерні або металеві вікна. Такі конструкції випускаються в різних розмірах, які не впливають на їх функціональність, естетичність і привабливість.

Основна відмінність даної системи від відкритої конструкції полягає в обов'язковій наявності короба, на якому розташовані бічні заглушки. Дана деталь забезпечує надійне функціонування всього комплексу.

Для великих рулонних штор необхідний міцний короб і надійний вал.

Основні правила і рекомендації по кріпленню

При підборі системи кріплення слід звертати увагу на такі важливі моменти:

  1. Велике значення для надійної фіксації має не тільки діаметр вала, а й розмір кронштейнів, на яких він закріплюється. Від довжини кронштейна безпосередньо залежить обсяг намотування штор.
  2. Механізми, що встановлюються на вікнах, повинні працювати безшумно. Тому в разі, якщо при першому запуску системи можна почути якісь звуки, це свідчить про її несправності.

В даний час виробники випускають короба, які рухаються разом з рулонної фіранкою. Така система дає можливість управляти відразу двома варіантами.

Для заміських будівель відмінним варіантом стане придбання рулонних жалюзі на спеціальних планках, які кріпляться на скотч. При потребі, систему можна зняти для транспортування.

Як вибрати різновид фіксації

Вибір ідеального варіанту кріплення рулонних виробів залежить не тільки від індивідуальних переваг і стилю. Перш за все, необхідно орієнтуватися на розміри жалюзі і функціональне навантаження на вікно.

Глибокі вікна з широкими прорізами слід облаштовувати закритими системами з кріпленнями до рами. Цей спосіб дає можливість максимально використовувати місце на підвіконні для створення додаткового декору в кімнаті.

Для невеликого вікна без підвіконня відмінно підійде спосіб кріплення рулонів над отвором. В цьому випадку є можливість використовувати довгий карниз. Він візуально розтягне віконний отвір.

Рулонні штори в тон стін, закріплені над вікном, візуально збільшать навіть саме невелике приміщення.

Правильно підібрані жалюзі і дотримання основних рекомендацій по їх фіксації додадуть приміщенню гарний вид, візуально збільшать його розміри, а також захистять від попадання всередину будівлі сонячного світла.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 892 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору