Як доглядати за жалюзі

Як доглядати за жалюзі

Жалюзі на вікнах дозволяють ефективно регулювати рівень природного світла в кімнаті. Вони також захищають приміщення від сторонніх поглядів з вулиці. Ці конструкції вже давно знайомі споживачам і попит на них не зменшується. Пояснюється це ефектним зовнішнім виглядом і простотою в догляді. Якщо ви вирішили замовити такий виріб для декору вікон, слід враховувати особливості матеріалів, з яких вони виготовляються. Краще вибрати той варіант, який буде найбільш простий в обслуговуванні.
 
Горизонтальні жалюзі робляться найчастіше з алюмінієвих ламелей. Вони невибагливі і прекрасно переносять суху і вологе прибирання. Можна використовувати різноманітні м'які щітки або протирати їх серветкою, змоченою в миючому розчині. Якщо елементи зроблені з пластика, то процес догляду мало чим відрізняється, але потрібно враховувати, що вони більш схильні до механічних пошкоджень.
Якщо ви вибрали дерев'яні жалюзі, то для збереження гарного зовнішнього вигляду існують деякі обмеження в догляді. Найкраще робити прибирання за допомогою пилососа або звичайної щітки. У разі, коли забруднення не зникають, використовуйте засіб для чищення дерев'яних виробів. Тільки в крайньому випадку слід обробляти ламелі водою. Вона може з часом вплинути на шар лаку, а також при частому вживанні на дерево, викликати його деформацію. Аналогічні рекомендації можна дати для бамбукових варіантів.
Для тканинних жалюзі (ролет) алгоритм догляду ідентичний, хоча, якщо з'явилися серйозні забруднення, можна застосувати й інший спосіб. Він досить трудомісткий, але дає результат. Якщо стандартні процедури не допомогли, то можна зняти ламелі з карниза, звільнити їх від всіх пластикових елементів і акуратно згорнути в рулон. Потім помістити його в слабкий розчин миючого засобу без хлору і абразивних частинок. Температура води не повинна перевищувати 30 градусів Цельсія, але краще зменшити цей показник. Ламелі слід залишити на кілька хвилин і ні в якому разі не терти. Час замочування буде залежати від стану плям. Як тільки вони зникнуть, жалюзі слід прополоскати в чистій воді, бажано в холодній або кімнатної температури.
Як правило, радикальні методи чищення застосовуються рідко. Жалюзі зроблені з матеріалів, що мають антистатичні ефект і володіють водовідштовхувальними властивостями. Це дозволяє їм бути максимально практичними.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 241 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору