Як доглядати за дерев'яними жалюзі

Як доглядати за дерев'яними жалюзі

Вибираючи дерев'яні жалюзі, ви отримуєте ефектний і зручний елемент інтер'єру. Механізм регулювання рівня освітлення тут ідентичний тому, що оснащуються металопластикові моделі. Для ламелей обраний природний матеріал, що і є їх привабливою особливістю.
Такі жалюзі виглядають дуже ефектно і можуть бути зроблені з будь-яких видів дерева. Через ваги є обмеження по ширині і це слід враховувати при виборі. Догляд за такими жалюзі нескладний, але має свої нюанси. Так як дерево, в залежності від сорту, більше або менше схильне до вбирання води, то вологе прибирання небажана. Її можна проводити лише зрідка в самому крайньому випадку. Не варто використовувати миючі засоби особливо ті, що містять хлор і абразивні частки. Це, швидше за все, зашкодить зовнішній шар лаку. Якщо регулярно видаляти пил, застосовуючи спеціальні аерозолі для чищення дерев'яних виробів цих неприємностей, вдасться уникнути.
Не рекомендується встановлювати такі жалюзі на кухні і в санвузлах. Крім того, що вони можуть почати деформуватися від підвищеної вологості, матеріал з якого конструкції зроблені, вбирає запахи. Навіть регулярне прибирання цьому перешкодити не зможе.
Такий декор ідеальний для спалень і залів, а також дитячих кімнат. Чистити їх дуже зручно за допомогою пилососа і спеціальної насадки у вигляді невеликої щітки. Включаючи цю побутову техніку на мінімальну потужність, ви дуже швидко видаліть пил.
Можете не хвилюватися про те, що догляд за дерев'яними жалюзі стане постійною обов'язком. Шнури системи і ламелі покриті антистатичним складом, тому пил на них практично не накопичується і проміжок між прибиранням може становити місяць, а то і більше. Щоб жалюзі менше забруднювались, частіше регулюйте рівень освітлення в приміщенні, міняйте кут нахилу ламелей і висоту жалюзі.
Якщо ви будете дотримуватися всіх правил експлуатації і догляду за конструкціями з дерева, то вони прослужать дуже довго, забезпечуючи затишок в кімнаті. Натуральні матеріали в інтер'єрі створюють особливу атмосферу і благотворно впливають на емоційний стан людини, а нерідко і на фізичне здоров'я.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 134 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору