• Головна
  • Блог
  • Виразний мінімалізм в інтер'єрі, де поєднуються класика і модерн

Виразний мінімалізм в інтер'єрі, де поєднуються класика і модерн

Зміст
Позитивний компроміс
Сміливі новації
Рекомендації по сполучуваності елементів

Буває так, що людині подобається відразу кілька стилів в оформленні інтер'єру. Або, як варіант, пара живе в одній квартирі воліє різні напрямки. Як же тоді знайти вихід? Чи можна поєднувати різні стилі в одному місці? Виявляється, що так. Немає жодної проблеми в поєднанні класики і модерну. Головне грамотно підійти до розстановці предметів і витримати обидва стилю.

Як можна уявити таке поєднання? Класичні колони, ліпнина на стелі, кришталь, масивні люстри властиві класиці і плавні, часом асиметричні лінії, природні кольори і рослинні орнаменти модерну. І все це цілком гармонійно уживається, даруючи власникам приємні емоції

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Позитивний компроміс

Модерн пішов від класики досить далеко, хоча його все ще багато ріднить з класикою. Модерн простий, виразний і яскравий. Класика ж велична, стримана і складна.

Як знайти компроміс? Наприклад можна зробити дизайн стелі, який буде поєднувати в собі обидва стилю. Прихильники модерну цілком собі можуть віддати перевагу натяжної стелі в яскравому і природному кольорі. У той же час нічого не заважає посередині повісити масивну люстру з кришталю і окантувати периметр білосніжною ліпниною в класичних орнаментах. Таке поєднання цілком доречно і буде виглядати дуже оригінально.

Таким же чином можна вчинити і з стінами, а також статтю. Розписні шпалери або пофарбовані стіни, застосування в якості декору скла та дерева, а також металу і каменю. Чи не чуже буде виглядати і панно. При цьому підлога може бути виконаний з використанням властивих класиці матеріалів: паркет, керамограніт або мармур. Такий компроміс цілком допустимо і не вважається моветоном.

Сміливі новації

Сама суть модерну полягає в тому, що він поєднує в собі елементи різних стилів. Тому, якщо ви вирішили поєднати модерн з класикою, але при цьому модерн переважає в інтер'єрі, то такий підхід взагалі не несе загрози сполучуваності. Головне стежити за кольоровою гамою і правильною розстановкою елементів.

У той же час класика підпорядковується більш суворим і консервативним правилам. Тому в тому випадку, коли переважаючою в інтер'єрі є класика, потрібно дуже акуратно підходити до вибору сторонніх стилю елементів. Поєднання консервативної класики з модерном призводить до нового стилю, який називається «класика в сучасній обробці».

Рекомендації по сполучуваності елементів

Змішання стилів не є проблемою, а ось неправильне поєднання кольорів може сильно зіпсувати враження. Тому перед тим, як вибрати колірну палітру для обробки стін і інших елементів, а також підбираючи колір меблів, аксесуарів, обов'язково звіртеся сполучаються кольори між собою. Для цього можна використовувати спеціальні таблиці, які досить просто знайти в Мережі.

Комбінація різних матеріалів також допоможе поліпшити сприйняття. Якщо для класики більш характерне використання дерева, жовтого металу, оксамиту, то модерн схиляється до плетених меблів, рослинні візерунки, вітражі і ковані елементи. Щоб все це грамотно поєднати, потрібно дотримуватися кількох правил.

Чи не поєднуйте різні матеріали з однаковою поверхнею. Якщо у вас в інтер'єрі є дерево, то не потрібно використовувати ламінат або кахель імітує деревну текстуру. Гладкі фактури добре поєднуються з рельєфними, а тверді предмети з м'якими. Грубий дерев'яний диван з м'якими і яскравою оббивкою буде виглядати цілком доречно.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Стиль прованс в інтер'єрі
Сучасна різноманітність інтер'єрних стилів просто вражає, але це прекрасно: адже абсолютно кожен може вибрати варіант по собі. Сьогодні ми трохи докладніше поговоримо про надзвичайно естетичному, милому і красивому стилі прованс.
Детальніше
Як миють металопластикові вікна в світі
Як миють металопластикові вікна в світі
Як мити вікна без розлучень, які інструменти миючі засоби для цього використовувати, порівняння народних і магазинних засобів для чищення вікна, етапи та особливості миття пластикових вікон
Японська меблі
Японська меблі
Якщо ви бажаєте в своїй квартирі відпочивати від стресів навколишнього життя, бажаєте поринути в атмосферу спокою і комфорту, варто звернути увагу на можливість облаштування кімнати в японському стилі.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00