• Головна
  • Блог
  • Виразний мінімалізм в інтер'єрі, де поєднуються класика і модерн

Виразний мінімалізм в інтер'єрі, де поєднуються класика і модерн

Зміст
Позитивний компроміс
Сміливі новації
Рекомендації по сполучуваності елементів

Буває так, що людині подобається відразу кілька стилів в оформленні інтер'єру. Або, як варіант, пара живе в одній квартирі воліє різні напрямки. Як же тоді знайти вихід? Чи можна поєднувати різні стилі в одному місці? Виявляється, що так. Немає жодної проблеми в поєднанні класики і модерну. Головне грамотно підійти до розстановці предметів і витримати обидва стилю.

Як можна уявити таке поєднання? Класичні колони, ліпнина на стелі, кришталь, масивні люстри властиві класиці і плавні, часом асиметричні лінії, природні кольори і рослинні орнаменти модерну. І все це цілком гармонійно уживається, даруючи власникам приємні емоції

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Позитивний компроміс

Модерн пішов від класики досить далеко, хоча його все ще багато ріднить з класикою. Модерн простий, виразний і яскравий. Класика ж велична, стримана і складна.

Як знайти компроміс? Наприклад можна зробити дизайн стелі, який буде поєднувати в собі обидва стилю. Прихильники модерну цілком собі можуть віддати перевагу натяжної стелі в яскравому і природному кольорі. У той же час нічого не заважає посередині повісити масивну люстру з кришталю і окантувати периметр білосніжною ліпниною в класичних орнаментах. Таке поєднання цілком доречно і буде виглядати дуже оригінально.

Таким же чином можна вчинити і з стінами, а також статтю. Розписні шпалери або пофарбовані стіни, застосування в якості декору скла та дерева, а також металу і каменю. Чи не чуже буде виглядати і панно. При цьому підлога може бути виконаний з використанням властивих класиці матеріалів: паркет, керамограніт або мармур. Такий компроміс цілком допустимо і не вважається моветоном.

Сміливі новації

Сама суть модерну полягає в тому, що він поєднує в собі елементи різних стилів. Тому, якщо ви вирішили поєднати модерн з класикою, але при цьому модерн переважає в інтер'єрі, то такий підхід взагалі не несе загрози сполучуваності. Головне стежити за кольоровою гамою і правильною розстановкою елементів.

У той же час класика підпорядковується більш суворим і консервативним правилам. Тому в тому випадку, коли переважаючою в інтер'єрі є класика, потрібно дуже акуратно підходити до вибору сторонніх стилю елементів. Поєднання консервативної класики з модерном призводить до нового стилю, який називається «класика в сучасній обробці».

Рекомендації по сполучуваності елементів

Змішання стилів не є проблемою, а ось неправильне поєднання кольорів може сильно зіпсувати враження. Тому перед тим, як вибрати колірну палітру для обробки стін і інших елементів, а також підбираючи колір меблів, аксесуарів, обов'язково звіртеся сполучаються кольори між собою. Для цього можна використовувати спеціальні таблиці, які досить просто знайти в Мережі.

Комбінація різних матеріалів також допоможе поліпшити сприйняття. Якщо для класики більш характерне використання дерева, жовтого металу, оксамиту, то модерн схиляється до плетених меблів, рослинні візерунки, вітражі і ковані елементи. Щоб все це грамотно поєднати, потрібно дотримуватися кількох правил.

Чи не поєднуйте різні матеріали з однаковою поверхнею. Якщо у вас в інтер'єрі є дерево, то не потрібно використовувати ламінат або кахель імітує деревну текстуру. Гладкі фактури добре поєднуються з рельєфними, а тверді предмети з м'якими. Грубий дерев'яний диван з м'якими і яскравою оббивкою буде виглядати цілком доречно.

Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як встановити захисні ролети
Шукайте, як встановити ролети своїми руками? Особливості установки захисних ролет на вікна своїми руками. Керівництво, інструкції, фото. Самостійний монтаж ролет. Що для цього необхідно?
Детальніше
Які бувають рівні захисту рольставен?
Які бувають рівні захисту рольставен?
Рольставні - відмінний спосіб захисту від зловмисників віконних прорізів будинків, офісних, складських та промислових приміщень, торгових центрів та інших будівель. Сталеве або алюмінієве виріб в опущеному положенні забезпечує високий рівень безпеки.
Чи можна використовувати стільницю замість підвіконня
Чи можна використовувати стільницю замість підвіконня
Варіант як стільниця замість підвіконня дозволяє заощадити значний простір і освіжити інтер'єр мініатюрної кухні, звільнивши місце під інші, не менш важливі предмети обстановки. Економічне використання простору біля вікна на кухні
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень