Вибір ролет на вікна

Вікна та їх оформлення допомагають створити особливу атмосферу в приміщенні. Вона полягає в підкресленні стилю або рішенні тільки функціональної завдання. Поєднати красу і практичність допоможуть ролети на вікна від компанії «Никоссиі». Ми пропонуємо великий вибір тканин, джутові і бамбукові моделі. Виготовляємо декор з системами управління відкритого та закритого типу, а також конструкції День-Ніч.
 
Завдяки сучасному обладнанню цехів, налагодженим постачання матеріалів від зарубіжних компаній, логістиці виробничих процесів, випускаємо якісну продукцію з низькою собівартістю. Це дає можливість максимально знизити ціну на товар. Розвиваємо всі комунікаційні системи, працюємо в онлайн просторі і чекаємо клієнтів в представництвах, що діють у великих містах країни. Це дозволяє пропонувати клієнткам широкий спектр послуг. Наші фахівці приїдуть до замовника, і визначать точні розміри ролет.. На сайті ви швидко вивчіть фото тканин і зможете вибрати оптимальні варіанти. Філії компанії «Никоссиі» працюють в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та в інших обласних центрах країни. Такий охоплення території України дозволяє запропонувати нашу продукцію і послуги максимальному числу клієнтів.
 
Вибираючи моделі, слід враховувати безліч чинників. Більшість із запропонованих у нас можуть монтуватися безпосередньо на склопакети. Це дуже зручно і дає можливість залишати вільним підвіконня. Вони розміщуються близько до скла і займають мінімум простору. Тканини, пропоновані для створення ролет, мають різний рівень прозорості і завдяки цьому можна знайти оптимальні варіанти для будь-якої кімнати.
 
Купуючи продукцію від виробника, ви робите вигідне вкладення грошей в якісний товар і комфортне обслуговування. Після виготовлення декору для вікон конструкції будуть доставлені замовнику і змонтовані. Завдяки тому, що виробничі лінії можуть виконувати одиничні замовлення і випускати будь-які по обсяги партії компанія Никоссиі пропонує купити ролети для вікон оптом і в роздріб за найвигіднішою вартості. Ми дорожимо кожним клієнтам і тому максимально швидко і якісно виконуємо замовлення на виробництво однієї одиниці товару і цілих партій продукції. Співпрацюємо з будівельними компаніями, фірмами, які надають ремонтні послуги та спеціальними торговими організаціями.
Популярні питання наших клієнтів
Ми проживаємо не в районному центрі, як викликати замірника?

Для цього вам необхідно зв'язатися з менеджером. Ми вам відправимо детальну інструкцію, як зробити необхідні заміри. Але також можна обумовити виїзд замірника, якщо виникне така необхідність.

Якщо я купую захисні жалюзі у Nikoss, я можу розраховувати на їх установку фахівцями компанії?

При укладанні договору на виробництво жалюзі, відразу ж можна вирішити питання монтажу. Монтаж захисних ролет фахівцями компанії, автоматично забезпечує гарантійну експлуатацію ваших ролет.

Чому жалюзі Венус дорожче, ніж стандартні жалюзі?

Тому, що жалюзі Венус виготовляються з легкосплавного алюмінію. Це забезпечує їм естетичний вигляд, необмежену довговічність, легкість конструкції. Спеціальне покриття забезпечує різноманітну колірну гамму.

Як взагалі позбавити себе від догляду за жалюзі?

Сучасні технології дозволяють вбудовувати алюмінієві жалюзі всередину склопакета. Якщо ви хочете добитися підвищеної гігієнічності, то варто розглянути можливість установки таких склопакетів. Конструкція цих жалюзі передбачає регулювання світла і повне підняття жалюзі за допомогою автоматичного управління.

Якщо мені привезли не той товар, у мене є можливість його повернути або обміняти?

Якщо ви замовили товар з доставкою і виявили порушення умов договору, то можна повернути товар на протязі 14 днів. Більш детальну інформацію ви можете отримати перейшовши в розділ "доставка і оплата" або уточнити у менеджера.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 14.08.2021
Коментарів: 7
Коментарі
Марго 03.12.2020 в 14:13
new comment
Найти своего профессионала - это ценность. Ведь главное, чтобы сама продукция была качественной и установка без косяков.
Юна 02.12.2020 в 19:13
new comment
Хотелось бы, чтоб выбранные ролеты можно было закрепить так, чтоб подоконник оставался свободным. Это поможет существенно сэкономить пространство.
Алина 22.10.2020 в 18:14
new comment
Если в квартире солнечная сторона, то подойдут плотные ролеты - они сдерживают жару от нагретого стекла
Дана 10.09.2019 в 04:12
new comment
Мы по таким вопросам сразу же консультируемся с профессионалом, потому что покупать самим, можем еще в чем-либо и ошибиться. Сейчас такие ролеты очень востребованы и заменяют привычные шторы.
Света 03.10.2019 в 08:28
new comment
Профессионалов не так-то просто найти даже в большом городе, так что тут есть определенные риски, нужно пожалуй пройтись по форумам и почитать что пишут уже те, кто пользовался услугами фирм занимающихся продажей-установкой солнцезащитных систем.
Awelina 05.09.2019 в 23:06
new comment
Сейчас начали активно пользоваться спросом бумажные ролеты, они, во-первых, не сильно дорогие, смотрятся очень красиво. Уже давным-давно перестали использовать обычные шторы на окна.
Анна 10.08.2019 в 14:01
new comment
Специализированные магазины хороши тем, что они предлагают большой выбор своей продукции, установку, консультацию и гарантию на товар с последующей заменой и обслуживанием. Иногда стоит даже заплатить чуть больше, но получить уверенность и качество.
Отменить
Додати коментар
Рулонні ворота в Києві
На зміну важким металевим воріт, якими так важко керувати, а тим більше необхідно постійно фарбувати для захисту від корозії, прийшли легкокеровані рулонні ворота.
Детальніше
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Дніпропетровську
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Дніпропетровську
Філія компанії Nikoss - виготовлювача жалюзі і ролет (ролет, рулонних штор) - успішно функціонує в Дніпропетровську вже досить довго. За цей час багато дніпропетровців оцінили якість нашої продукції і швидкість виконання замовлень.
Актуальність модерну для кожного інтер'єру
Актуальність модерну для кожного інтер'єру
Сучасна архітектура або модерністська архітектура - це термін, який застосовується до групи стилів архітектури, яка виникла в першій половині 20-го століття і стала домінуючою після Другої світової війни.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00