Вибрати жалюзі в Кіровограді

Вибрати жалюзі в Кіровограді

Підбір правильних жалюзі - це надзвичайно відповідально. Найчастіше, саме вони задають тон інтер'єру, виконують декоративну функцію, захищають від сонця, забезпечують шумо- і теплоізоляцію, деякі - навіть захищають від злому.

Чому варто віддати перевагу старі штори новим, функціональним жалюзі або ролетів?

Жалюзі захищають приміщення від світла, протягу, сторонніх поглядів, але при цьому пропускають повітря. Складаються з вертикальних або горизонтальних пластин (ламелей). Ламелі можуть бути нерухомими або повертатися навколо своєї осі, що дає можливість регулювати світловий потік. Жалюзі виконують і декоративну функцію - вони надають закінчений вигляд інтер'єру, можуть як мімікрувати під нього, так і створити собою новий, яскравий дизайнерський акцент.

Крім захисту від сонця, сонцезахисні системи також мають здатність захищати приміщення від злому. Йдеться про захисні ролетах або захисних рольставнях.

Захисні ролети застосовуються для захисту віконних і дверних прорізів від злому, негоди і світла. Встановлюються із зовнішнього боку приміщення. Відбудеться такі ролети з металевих ламелей, замкнутих між собою спеціальним замком, що дозволяє полотну згорнутися в рулон.

Опускаються і піднімаються такі ролети як за допомогою ручного, так і електромеханічного приводу. Передбачена можливість дистанційного керування. Виготовляються зі сплаву алюмінію і сталі.

Тканинні ролети - використовуються для захисту від світла та протягу. Зазвичай вони кріпляться на стелі або стіні з внутрішньої сторони приміщення. Складаються з цільного тканинного полотна, здатного закрити весь віконний проріз. Опускаються і піднімаються тканинні ролети за допомогою механізму управління з ланцюжком. У зібраному вигляді ролети згортаються акуратним рулоном над вікном. Різновидів рулонних штор існує досить багато: як за типом механізму, так і за матеріалом. Тканини використовуються найрізноманітніші, як правило, це синтетика - поліестер зі спеціальним просоченням, жаккард і інші.

Що краще вибрати: жалюзі або ролети?

У порівнянні з жалюзі, рулонні штори краще захищають від світла, так як виконані з цільного полотна. Є і ролети, які зроблені з двох видів полотна: повністю прозорого і непрозорого. Вони називаються ролетами день-ніч і дозволяють максимально точно регулювати ступінь освітленості в приміщенні. А ще - вони дуже здорово виглядають з естетичної точки зору і стануть відмінною прикрасою інтер'єру.

В цілому, якщо ви підбираєте сонцезахисну систему для офісу або іншого комерційного приміщення, то краще зробити вибір на користь жалюзі. Якщо для будинку, то зверніть увагу на ролети: неважливо які, - римські штори, ролети день-ніч, штори-блекаут, які забезпечать стовідсоткову захист від сонця, або ж джутові або бамбукові ролети, які виглядають екологічно і відмінно вписуються в будь-який дизайн інтер'єру .

Якщо ви вирішили все-таки зупинитися на жалюзі для дому, то краще брати пластик або алюміній для кухні: адже в кухні все-таки великий ризик забруднень, для інших приміщень - вертикальні тканинні жалюзі. І враховуйте, що горизонтальні жалюзі оптимально підходять для невеликих приміщень з маленькими вікнами; вертикальні - для приміщень побільше.

Якісні жалюзі і ролети в Кіровограді: де можна купити?

Компанія Nikoss здійснює установку жалюзі і інших сонцезахисних систем у всіх містах України, в тому числі і в Кіровограді. Ми здійснюємо оформлення ваших вікон "під ключ" - ми підберемо готові, або ж виготовимо ексклюзивні сонцезахисні системи, здійснимо всі необхідні виміри і встановимо сонцезахисну систему грамотно і надовго. У нас - найбільший вибір розмірів, відтінків, матеріалів і фактур, а також багаторічний досвід роботи, багато тисяч задоволених клієнтів по всій Україні, найкваліфікованіші майстри і чесні ціни на всі послуги. Якісні жалюзі і ролети в Кіровограді - лише з Nikoss!

5/ 5 (1)
Опубликавано: 31.08.2019
Просмотрено: 324 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору