Все про сантехнічних рольставнях

Все про сантехнічних рольставнях

Сантехнічні рольставні користуються все більшою популярністю. Багато в чому за рахунок конструкції ламелей і використанні спеціального антикорозійного складу. Установка рольставен у вологому середовищі дозволяє закрити непривабливий вигляд розводки труб, надаючи вільний доступ до них при першій необхідності. Як рольставен можуть використовуватися алюмінієві або пенонаполненние матеріали.

Особливості та переваги конструкції

Сантехнічні рольставні користуються популярністю за рахунок наступних переваг:
  • рольставні приховують всю розводку, незалежно від її протяжності вздовж стіни;
  • при необхідності, ролокасети можна автоматизувати і відсувати за допомогою пульта дистанційного керування або спеціального блоку управління на стіні;
  • привабливий зовнішній вигляд за рахунок своєрідної конструкції;
  • вільний доступ до розведення в будь-який зручний момент, що неможливо при монтуванні звичайного короба;
  • при необхідності можна встановити розсувні моделі, які відрізняються простотою установки.
Сантехнічні рольставні можна закривати ніші в стіні не тільки для приховування труб і інжерной сантехніки, але і для приховування полиць з ванними приналежностями для захисту їх від конденсату.

Різноманітність і особливості конструкції

Від звичайних рольставен сантехнічні відрізняються наявністю спеціального пружинного механізму, що дозволяє опускати і піднімати конструкцію при першій необхідності. Найчастіше виготовляються під замовлення, так як вгадати заздалегідь габарити розводки буває проблематично, все залежить від конкретної ситуації. Тим більше, що користувачам необхідно закрити від сторонніх очей тільки частина стіни, а не всю. При виборі сантехнічної рольставні необхідно звертати увагу на такі моменти:
  • габарити конструкції - підбираються індивідуально, залежно від ширини і висоти отвору, але частіше за все рольставні монтуються від стелі до підлоги, а все залишився можна заповнити поличками для зберігання особистих речей;
  • кольорове виконання - різноманітність варіантів дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного інтер'єру, незалежно від стильового напрямку;
  • декор - деякі моделі можуть доповнюватися фотодруком або малюнком.
У деяких випадках ви зможете самостійно покривати фарбою рольставні, щоб надати необхідний відтінок. Але, частіше за все в цьому немає необхідності. В процесі виробництва конструкція покривається спеціальним складом на основі цинку. Це дозволяє запобігти появі корозії на поверхні, навіть за умови відсутності вентиляції в приміщенні.
 
Рідше використовуються пластикові ролети. Вони відрізняються доступною ціною і легкістю конструкції, але досить швидко виходять з ладу за рахунок своєї крихкості. Всього один удар по ламелей пошкоджує зовнішній вигляд рольставен.
 
Сантехнічні рольставні - відмінний варіант для надання привабливого вигляду ванній кімнаті при мінімальних витратах сил, часу і фінансів.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 20.10.2019
Просмотрено: 591 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору