Все про сантехнічних рольставнях

Зміст
Особливості та переваги конструкції
Різноманітність і особливості конструкції

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Сантехнічні рольставні користуються все більшою популярністю. Багато в чому за рахунок конструкції ламелей і використанні спеціального антикорозійного складу. Установка рольставен у вологому середовищі дозволяє закрити непривабливий вигляд розводки труб, надаючи вільний доступ до них при першій необхідності. Як рольставен можуть використовуватися алюмінієві або пенонаполненние матеріали.

Особливості та переваги конструкції

Сантехнічні рольставні користуються популярністю за рахунок наступних переваг:
  • рольставні приховують всю розводку, незалежно від її протяжності вздовж стіни;
  • при необхідності, ролокасети можна автоматизувати і відсувати за допомогою пульта дистанційного керування або спеціального блоку управління на стіні;
  • привабливий зовнішній вигляд за рахунок своєрідної конструкції;
  • вільний доступ до розведення в будь-який зручний момент, що неможливо при монтуванні звичайного короба;
  • при необхідності можна встановити розсувні моделі, які відрізняються простотою установки.
Сантехнічні рольставні можна закривати ніші в стіні не тільки для приховування труб і інжерной сантехніки, але і для приховування полиць з ванними приналежностями для захисту їх від конденсату.

Різноманітність і особливості конструкції

Від звичайних рольставен сантехнічні відрізняються наявністю спеціального пружинного механізму, що дозволяє опускати і піднімати конструкцію при першій необхідності. Найчастіше виготовляються під замовлення, так як вгадати заздалегідь габарити розводки буває проблематично, все залежить від конкретної ситуації. Тим більше, що користувачам необхідно закрити від сторонніх очей тільки частина стіни, а не всю. При виборі сантехнічної рольставні необхідно звертати увагу на такі моменти:
  • габарити конструкції - підбираються індивідуально, залежно від ширини і висоти отвору, але частіше за все рольставні монтуються від стелі до підлоги, а все залишився можна заповнити поличками для зберігання особистих речей;
  • кольорове виконання - різноманітність варіантів дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного інтер'єру, незалежно від стильового напрямку;
  • декор - деякі моделі можуть доповнюватися фотодруком або малюнком.
У деяких випадках ви зможете самостійно покривати фарбою рольставні, щоб надати необхідний відтінок. Але, частіше за все в цьому немає необхідності. В процесі виробництва конструкція покривається спеціальним складом на основі цинку. Це дозволяє запобігти появі корозії на поверхні, навіть за умови відсутності вентиляції в приміщенні.
 
Рідше використовуються пластикові ролети. Вони відрізняються доступною ціною і легкістю конструкції, але досить швидко виходять з ладу за рахунок своєї крихкості. Всього один удар по ламелей пошкоджує зовнішній вигляд рольставен.
 
Сантехнічні рольставні - відмінний варіант для надання привабливого вигляду ванній кімнаті при мінімальних витратах сил, часу і фінансів.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Cтиль експресіонізм
Стиль експресіонізм - це один з популярних сучасних стилів як в мистецтві в цілому, так і в інтер'єрі, зокрема. Експресивність стилю полягає, перш за все, в поєднанні непоєднуваного, в цікавій грі світла, використанні контрастних відтінків.
Детальніше
Японський стиль в інтер'єрі
Японський стиль в інтер'єрі
Вибір стилю інтер'єру власної квартири - це завжди досить непросто. Серед величезного різноманіття загубитися досить складно. Але сьогодні ми розповімо вам трохи докладніше про японський стиль в інтер'єрі та, цілком можливо, що саме він стане вашим фаворитом.
Як створити новий стиль приміщення за допомогою тканинних рулонних штор?
Як створити новий стиль приміщення за допомогою тканинних рулонних штор?
Ставши власником власної квартири або приватного будинку, новому господареві неодмінно захочеться облаштувати його по-своєму. Кожна людина воліє індивідуальність стильового оформлення житлових приміщень. Саме тому люди шукають нові способи створення неповторного яскравого стилю. Одним з
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00