Шкода пластикових вікон: міф чи реальність?

Шкода пластикових вікон: міф чи реальність?

Пластикові вікна стали чудовою альтернативою замість дерев'яних рам. Але, серед деяких користувачів до сих пір поширюються різні чутки, які стверджують про шкідливість конструкції. У цій статті ми розповімо основні міфи про пластикові вікна і чи є в них частка істини.

Міф перший - висока токсичність

Найголовніше твердження проти пластикових вікон, яке можна почути проти їх установки - виділення шкідливих речовин. Так, в своєму складі полівінілхлорид (основний матеріал для виготовлення пластикових вікон) містить сполуки, які здатні нашкодити людині. Але, виділяються вони тільки за умови нагріву поверхні ПВХ при 230 градусах, а подібна ситуація можлива тільки при пожежі. Навіть за умови розташування на сонячній стороні, ПВХ просто не здатне нагрітися до тієї температури, щоб почати виділяти шкідливі сполуки.
 
Багато жалюзі і ролети виготовляються за аналогічною технологією, тому просто не можуть нашкодити користувачам.
 
Противниками пластикових вікон також згадується свинець, як важкий метал, здатний нашкодити людському організму. Але, відбувається це тільки в разі прямого контакту з очищеним свинцем. А в пластикових вікнах присутній тільки мала частка елемента. Тим більше, що при виробництві використовується не чистий свинець, а його похідні в зв'язаному стані.

Міф другий - алергія і її похідні

Другий за своєю популярністю міф - можливість викликати алергію і напади астми у дорослих і дітей. Міф грунтується на тому, що в складі пластикових вікон використовуються фталати і діоксини, які здатні спровокувати алергію. Але, вони здатні виділятися тільки за умови нагріву до 60 градусів. А таке неможливо навіть в самий сонячний день.
 
Сам полівінілхлорид не є токсичним, навпаки він повністю гіпоалергенний.
 
Щоб перевірити, наскільки безпечні у використанні пластикові вікна, досить просто перевірити сертифікати якості. Компанія, яка дбає про свою репутацію на своєму сайті публікує сертифікати якості, що підтверджують безпеку використання продукції.

Міф третій - ПВХ вікна постійне джерело захворювань

Одне з тверджень, яке говорить про шкоду для користувачів - постійні протяги, в результаті яких в квартирі або будь-якому іншому приміщенні спостерігаються постійні протяги. В результаті пластикові вікна можуть стати джерелом високої вологості в приміщенні, постійного конденсату, розвитку грибків і плісняви. Насправді, таке можливе тільки в тому випадку якщо порушується технологія монтування вікна.
 
Сам матеріал не може стати джерелом грибків і постійного конденсату на поверхні рами, а ось зазори залишені після установки найпоширеніша причина.
 
Ще один поширений міф - відсутність можливості пропускати повітря через вікна ПВХ. Насправді, будь-яке вікно, незалежно від використовуваного матеріалу не здатне пропускати повітряні маси. Навіть самий екологічний варіант - дерев'яна рама, після покриття спеціальними складами не здатна пропускати повітря.
 
Досить просто придбати якісні пластикові вікна від надійного виробника, дотримуватися всіх тонкощів монтування і ви залишитеся задоволені результатом на довгі роки.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 20.10.2019
Просмотрено: 233 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору