Шкода пластикових вікон: міф чи реальність?

Зміст
Міф перший - висока токсичність
Міф другий - алергія і її похідні
Міф третій - ПВХ вікна постійне джерело захворювань

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Пластикові вікна стали чудовою альтернативою замість дерев'яних рам. Але, серед деяких користувачів до сих пір поширюються різні чутки, які стверджують про шкідливість конструкції. У цій статті ми розповімо основні міфи про пластикові вікна і чи є в них частка істини.

Міф перший - висока токсичність

Найголовніше твердження проти пластикових вікон, яке можна почути проти їх установки - виділення шкідливих речовин. Так, в своєму складі полівінілхлорид (основний матеріал для виготовлення пластикових вікон) містить сполуки, які здатні нашкодити людині. Але, виділяються вони тільки за умови нагріву поверхні ПВХ при 230 градусах, а подібна ситуація можлива тільки при пожежі. Навіть за умови розташування на сонячній стороні, ПВХ просто не здатне нагрітися до тієї температури, щоб почати виділяти шкідливі сполуки.
 
Багато жалюзі і ролети виготовляються за аналогічною технологією, тому просто не можуть нашкодити користувачам.
 
Противниками пластикових вікон також згадується свинець, як важкий метал, здатний нашкодити людському організму. Але, відбувається це тільки в разі прямого контакту з очищеним свинцем. А в пластикових вікнах присутній тільки мала частка елемента. Тим більше, що при виробництві використовується не чистий свинець, а його похідні в зв'язаному стані.

Міф другий - алергія і її похідні

Другий за своєю популярністю міф - можливість викликати алергію і напади астми у дорослих і дітей. Міф грунтується на тому, що в складі пластикових вікон використовуються фталати і діоксини, які здатні спровокувати алергію. Але, вони здатні виділятися тільки за умови нагріву до 60 градусів. А таке неможливо навіть в самий сонячний день.
 
Сам полівінілхлорид не є токсичним, навпаки він повністю гіпоалергенний.
 
Щоб перевірити, наскільки безпечні у використанні пластикові вікна, досить просто перевірити сертифікати якості. Компанія, яка дбає про свою репутацію на своєму сайті публікує сертифікати якості, що підтверджують безпеку використання продукції.

Міф третій - ПВХ вікна постійне джерело захворювань

Одне з тверджень, яке говорить про шкоду для користувачів - постійні протяги, в результаті яких в квартирі або будь-якому іншому приміщенні спостерігаються постійні протяги. В результаті пластикові вікна можуть стати джерелом високої вологості в приміщенні, постійного конденсату, розвитку грибків і плісняви. Насправді, таке можливе тільки в тому випадку якщо порушується технологія монтування вікна.
 
Сам матеріал не може стати джерелом грибків і постійного конденсату на поверхні рами, а ось зазори залишені після установки найпоширеніша причина.
 
Ще один поширений міф - відсутність можливості пропускати повітря через вікна ПВХ. Насправді, будь-яке вікно, незалежно від використовуваного матеріалу не здатне пропускати повітряні маси. Навіть самий екологічний варіант - дерев'яна рама, після покриття спеціальними складами не здатна пропускати повітря.
 
Досить просто придбати якісні пластикові вікна від надійного виробника, дотримуватися всіх тонкощів монтування і ви залишитеся задоволені результатом на довгі роки.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 4
Коментарі
Lord 29.10.2020 в 20:01
new comment
Ничего не слышал о вреде пластиковых окон, наоборот такие окна создают тепло и уют в квартире.
Inna 29.10.2019 в 16:32
new comment
Вообще подобную информацию слышу впервые, что именно пластиковые окна могут навредить здоровью.
Максим 27.10.2019 в 17:12
new comment
Конечно же это все мифы. Плюс гораздо же проще просто помыть его, чем каждый сезон забивать старые деревянные.
Наталья 21.10.2019 в 10:49
new comment
Все верно, поменяла все окна в квартире, никаких проблем и дискомфорта, одни положительные моменты!
Отменить
Додати коментар
Світильники для вітальні
Вітальня - це простір, який виконує безліч різних функцій кожен день. Це місце, де ви можете нарешті заспокоїтися і ненадовго забути про сіру реальність. У вітальні, занурившись в м'яке крісло
Детальніше
Ролети на нестандартні вікна: які бувають і як вибрати?
Ролети на нестандартні вікна: які бувають і як вибрати?
Підібрати штори на скошені вікна не так просто, тому в цій статті коротко розглянемо найбільш практичні варіанти. Як вибрати ролети? Поради щодо вибору жалюзі
Хімчистка вертикальних жалюзі
Хімчистка вертикальних жалюзі
Для вертикальних ламелей хімічне чищення один з найбільш раціональних видів догляду. Застосовується вона через досить великі проміжки часу, так як процес складний і вимагає професійного підходу, спеціального обладнання та витратних матеріалів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00