Східний стиль в інтер'єрі

Східний стиль в інтер'єрі

Якщо вам набридли популярні, надмірно розпіарені в меблевих каталогах стилі в інтер'єрі, зроблені, як ніби, під копірку, то має сенс звернутися до менш поширеним, етнічних стилів. Саме таким є, наприклад, східний стиль. Природно, східна культура не гомогенна, у неї величезна безліч відгалужень, але цим вона прекрасна і, якщо ви хочете реалізувати в своєму інтер'єрі саме східний стиль, то ви можете не обмежувати себе в виразних засобах.

Східний стиль в інтер'єрі його основні риси

 1. Східні культури надають величезного значення деталям. Одноманітності і монотонності в інтер'єрі бути не повинно - як і «затяжних» рівних поверхонь і прямих ліній. Уникнути їх допоможуть склепінні стелі, яскрава текстильна драпірування стін, аксесуари ручної роботи.
 2. Східний інтер'єр припускає наявність великої кількості декоративних елементів. Ті, хто втомилися від навмисного мінімалізму європейських стилів, можуть зітхнути з полегшенням, тут є все, і безліч неймовірних візерунків і патернів, різьблення, декоративні елементи і аксесуари, яскраві фарби.

Східний стиль в інтер'єрі квартири що потрібно знати?

 1. Схід справа тонка. Витонченість інтер'єру, при всій його пишності, досягається за рахунок великого вільного простору і мінімалістського кількості меблів. При цьому, реалізувати східний стиль можна як у великих будинках, так і в зовсім маленьких квартирах студіях.
 2. Основні кольори не повинні бути кричущими - білий, шоколадний, бежевий. Рясне привнесення червоного, синього, жовтого обумовлюється «підтримкою» китайськими орнаментами і аксесуарами. Але при цьому, особливих обмежень у відтінках немає, все ж, східні стилі відрізняються своєю самобутністю.
 3. Скритність східного характеру відбилася в інтер'єрі - не прийнято виставляти напоказ предмети, що розповідають про обставини життя, роботу, хобі власників. Дуже важливо заховати всю побутову техніку в спеціальні ніші. Велика кількість техніки на увазі залиште для стилю хайтек.
 4. В таких квартирах важливо переважання натуральних матеріалів як в меблів, так і обробці. Це може бути дерево, камінь, кераміка, текстиль, метал, але ні в якому разі не пластик.
 5. Матові текстури повинні переважати над глянцевими.
 6. В обробці підлоги також варто віддати перевагу натуральним матеріалам. Пол може бути зроблений з бамбука або кам'яної, мармурової, мозаїчної плитки - орнаментальний, із зображенням рослин і тварин, написами в'яззю. В цілому, непогано підійде також штучний паркет з темного дерева.
 7. Однотонна палітри стін - теракотовий, пісочний, кремовий відтінки. Якщо ви віддаєте перевагу східний стиль з марокканським ухилом, то стіни можна пофарбувати в яскравий червоний або синій колір.
 8. Східний стиль в інтер'єрі диктує білі або дерев'яні різьблені стелі.
 9. На ліжко можна накинути балдахін.
 10. Залежно від домінування тих чи інших мотивів можна використовувати об'ємні світильники з каменю.
 11. Як декор на стінах відмінно підійде мозаїка. Особливо добре велика кількість мозаїки буде виглядати в ванній кімнаті.

Сонцезахисні системи для східних інтер'єрів, якими вони повинні бути?

Незважаючи на те, що в східних інтер'єрах популярні важкі штори, сонцезахисні системи слід вибирати сучасні, адже ми робимо стилізацію, а не стовідсотково автентичний варіант. Від сталевих і пластикових жалюзі точно варто відмовитися, а ось тканинні рулонні штори (а особливо штори блекаут для спальні), підійдуть найбільш оптимально. Непогано можуть виглядати дерев'яні або бамбукові горизонтальні жалюзі. До слова, якщо ви збираєтеся реалізувати східний стиль інтер'єру, то має сенс замовити рулонні штори за індивідуальним проектом, з візерунком чи патерном в східному стилі, щоб стовідсотково вписується в стилістику.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 28.09.2019
Просмотрено: 283 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору