Східний стиль в інтер'єрі

Зміст
Східний стиль в інтер'єрі його основні риси
Східний стиль в інтер'єрі квартири що потрібно знати?
Сонцезахисні системи для східних інтер'єрів, якими вони повинні бути?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Якщо вам набридли популярні, надмірно розпіарені в меблевих каталогах стилі в інтер'єрі, зроблені, як ніби, під копірку, то має сенс звернутися до менш поширеним, етнічних стилів. Саме таким є, наприклад, східний стиль. Природно, східна культура не гомогенна, у неї величезна безліч відгалужень, але цим вона прекрасна і, якщо ви хочете реалізувати в своєму інтер'єрі саме східний стиль, то ви можете не обмежувати себе в виразних засобах.

Східний стиль в інтер'єрі його основні риси

 1. Східні культури надають величезного значення деталям. Одноманітності і монотонності в інтер'єрі бути не повинно - як і «затяжних» рівних поверхонь і прямих ліній. Уникнути їх допоможуть склепінні стелі, яскрава текстильна драпірування стін, аксесуари ручної роботи.
 2. Східний інтер'єр припускає наявність великої кількості декоративних елементів. Ті, хто втомилися від навмисного мінімалізму європейських стилів, можуть зітхнути з полегшенням, тут є все, і безліч неймовірних візерунків і патернів, різьблення, декоративні елементи і аксесуари, яскраві фарби.

Східний стиль в інтер'єрі квартири що потрібно знати?

 1. Схід справа тонка. Витонченість інтер'єру, при всій його пишності, досягається за рахунок великого вільного простору і мінімалістського кількості меблів. При цьому, реалізувати східний стиль можна як у великих будинках, так і в зовсім маленьких квартирах студіях.
 2. Основні кольори не повинні бути кричущими - білий, шоколадний, бежевий. Рясне привнесення червоного, синього, жовтого обумовлюється «підтримкою» китайськими орнаментами і аксесуарами. Але при цьому, особливих обмежень у відтінках немає, все ж, східні стилі відрізняються своєю самобутністю.
 3. Скритність східного характеру відбилася в інтер'єрі - не прийнято виставляти напоказ предмети, що розповідають про обставини життя, роботу, хобі власників. Дуже важливо заховати всю побутову техніку в спеціальні ніші. Велика кількість техніки на увазі залиште для стилю хайтек.
 4. В таких квартирах важливо переважання натуральних матеріалів як в меблів, так і обробці. Це може бути дерево, камінь, кераміка, текстиль, метал, але ні в якому разі не пластик.
 5. Матові текстури повинні переважати над глянцевими.
 6. В обробці підлоги також варто віддати перевагу натуральним матеріалам. Пол може бути зроблений з бамбука або кам'яної, мармурової, мозаїчної плитки - орнаментальний, із зображенням рослин і тварин, написами в'яззю. В цілому, непогано підійде також штучний паркет з темного дерева.
 7. Однотонна палітри стін - теракотовий, пісочний, кремовий відтінки. Якщо ви віддаєте перевагу східний стиль з марокканським ухилом, то стіни можна пофарбувати в яскравий червоний або синій колір.
 8. Східний стиль в інтер'єрі диктує білі або дерев'яні різьблені стелі.
 9. На ліжко можна накинути балдахін.
 10. Залежно від домінування тих чи інших мотивів можна використовувати об'ємні світильники з каменю.
 11. Як декор на стінах відмінно підійде мозаїка. Особливо добре велика кількість мозаїки буде виглядати в ванній кімнаті.

Сонцезахисні системи для східних інтер'єрів, якими вони повинні бути?

Незважаючи на те, що в східних інтер'єрах популярні важкі штори, сонцезахисні системи слід вибирати сучасні, адже ми робимо стилізацію, а не стовідсотково автентичний варіант. Від сталевих і пластикових жалюзі точно варто відмовитися, а ось тканинні рулонні штори (а особливо штори блекаут для спальні), підійдуть найбільш оптимально. Непогано можуть виглядати дерев'яні або бамбукові горизонтальні жалюзі. До слова, якщо ви збираєтеся реалізувати східний стиль інтер'єру, то має сенс замовити рулонні штори за індивідуальним проектом, з візерунком чи патерном в східному стилі, щоб стовідсотково вписується в стилістику.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 3
Коментарі
Алена 29.10.2019 в 16:50
new comment
Выглядит очень богато и со вкусом, такой стиль подойдет для просторного дома, но не для маленькой квартиры.
Катя 15.10.2019 в 17:19
new comment
Так как сама на данный момент живу на востоке, такой стиль у нас распространен. Практически в каждом доме имеются матрасы с подушками, а так же отделка с добавлением мраморного камня. Выглядит стильно и потрясающе!
Маргарита 02.10.2019 в 13:57
new comment
Убранство должно быть богатым. Много символичного декора. Красивый интересный стиль. Но в настоящее время он мало распространен.
Отменить
Додати коментар
Білі жалюзі
Дедалі популярнішими в домашніх інтер'єрах стають білий і чорний кольори. Сучасна ділова людина прагне до мінімалізму в інтер'єрі, найбільше маючи на меті економії часу. Чорне дерево і біла оббивка меблів, світлі покриття для підлоги - все це передбачає і однотонне
Детальніше
Штори для вітальні
Штори для вітальні
При оформленні інтер'єру вітальні багато людей стикаються зі складним вибором, як же оформити вікно. Для багатьох людей штори і жалюзі, це дві несумісні речі
Сині ролети
Сині ролети
Сучасні сонцезахисні системи - такі як жалюзі і ролети, дуже здорово виконують не тільки свою основну функцію, власне, захист від сонця, але і можуть вдало прикрасити інтер'єр і стати в ньому основним акцентом. Природно, це працює тоді, коли жалюзі або ролети виконані в досить яскравих, контрастних відтінках.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00