Вікна та штори

Вікна та штори

Якщо наш будинок - наша фортеця, то вікна наших будинків і квартир - це очі в світ. А очі, як відомо, потребують захисту. І такий захист вікон - це жалюзі і тканинні ролети.
 
Подивіться, як жіноча половина людства ретельно доглядає за своїми очима, постійно намагаючись акцентувати на них увагу іншої половини людства, для цього всіляко прикрашаючи їх засобами косметики. А окуляри для жінок - це не тільки захист від сонця або додаткова оптика, це ще один штрих до краси і чарівності.
 
Так само, як жінки прикрашають свої очі, вони прагнуть прикрасити вікна. Ви не знайдете жодного будинку, де мешкає жінка, в якому вікна не були б прикрашені оригінальними шторами, жалюзі або гардинами.
 
Оформлення вікон - це пристрасть будь-якої жінки. І з появою жалюзі можливостей реалізації цієї пристрасті стало ще більше. А оскільки догляд за жалюзі дуже простий, а різноманітність видів і матеріалів для виготовлення жалюзі досить широкий, політ жіночої фантазії при оформленні вікон практично не знає кордонів.
 
Римські штори, штори бриз, тканинні рулонні штори, вертикальні жалюзі різноманітних квітів, з тканин різних фактур вдало замінюють традиційні штори і економлять час жінок для більш цікавих занять, ніж прання і прасування штор.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 228 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору