Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?

Які системи рольштор більш практичні - відкриті або закриті?

Рулонний штори або система рольштор зарекомендували себе як один з найбільш функціональних, зручних і функціональних способів оформлення вікон. Широкий вибір виробів дозволяє підібрати оптимальний варіант штор для будь-якого інтер'єру. Залежно від використовуваного типу тканини він ідеально поєднується як з сучасними, так і класичними стильовими напрямками.

Види систем

Рулонні штори дозволяють легко регулювати рівень освітленості в приміщенні вручну або за допомогою електричного мотора, контрольованого через пульт дистанційного керування. Тканина для систем випускається з різних матеріалів — шовку, полівінілхлориду, поліестеру, бавовни та інше. Незалежно від обраного матеріалу, тканини покриваються спеціальним складом, який забезпечує антистатичні властивості, відштовхує пил і вологу.

Розрізняються по суті штори за своїми конструктивними особливостями. Розрізняють відкриті і закриті системи рольштор.

Переваги та особливості відкритих рольштор

Головна відмінна риса полягає в тому, що в скрученому стані вал з тканинним полотном залишається видимим, він не закривається і не захищається додатковими деталями. Монтаж здійснюється за допомогою бічних кріплень, які можуть встановлюватися на будь-якій висоті. До основних переваг відкритої системи варто віднести:

  • легкість монтажу і подальшого використання за рахунок простоти конструкції і відсутність зайвих деталей;
  • можливо встановлювати конструкцію на будь-якій висоті, а після заново демонтувати її при першій необхідності.

Системи відкритого типу оптимально підходять для багатьох приміщень, наприклад кухні, дитячої кімнати або спальні. Єдине, не рекомендується монтаж в приміщеннях з високим рівнем вологості, в тому числі ванній кімнаті. Навіть в закритому стані, тканинні ролети піддаються впливу вологи і забруднень, так як не оснащені додатковим захистом.

Переваги та особливості закритих рулонних штор

Головна відмінність від відкритих систем — використання спеціального короба, який захищає і закриває вал з тканиною. Додатково в коробі тканинне полотно фіксується за допомогою напрямних, які запобігають деформацію і провисання тканини. У складеному стані тканину повністю ховається під коробом і стає абсолютно не помітний.

Серед достоїнств закритих рулонних штор варто відзначити:

  • наявність короба надає більш лаконічний, строгий і привабливий вигляд системі рольштор;
  • в закритому положенні тканина менш схильна до різних забруднень, осідання пилу і інших негативних чинників.
  • Серед недоліків конструкції варто відзначити деякі складності при її установці. Але, при наявності докладної інструкції і деякого часу, зібрати систему не складе особливих труднощів.

Яку систему вибрати

Однозначно відповісти не можна, так як необхідно враховувати безліч чинників — від естетичного сприйняття, зручності установки і інших чинників. Багато користувачів зупиняють свій вибір на рулонних системах закритого типу. Споживачів приваблює довговічність конструкції і привабливість, незважаючи на деяку складність в установці.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 396 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору