Види профілів захисних ролет

Види профілів захисних ролет

Що таке ролети?

Майже в кожному будинку або квартирі є така річ, як ролети. Ролети - це практичні і прості у використанні захисні системи, які можна використовувати як на етапі будівництва, так і на попередньо побудованих об'єктах. Це простий і ефективний спосіб захисту від проникнення зловмисників і вандалізму.

Для чого вони нам потрібні?

Ця охоронна і в той же час декоративна система стала невід'ємною частиною магазинів, складських приміщень і звичайних приватних будинків. Їх популярність зросла завдяки легкості в догляді за ними, простоті в установці і експлуатації і приємному зовнішньому вигляду. Рольставні надійно захищають віконні та дверні прорізи, ворота гаражів і вітрини в магазині. Вони не просто дозволять заощадити грошей покупцеві, а й не спустошити весь свій гаманець взимку і влітку. Для власників торгових точок це дуже важливий критерій. Взимку хочеться якомога довше зберегти тепло, не купуючи додаткової техніки, а влітку прохолоду, що не розоряти на кондиціонери.

Види профілів захисних ролет

Механізм у ролетів дуже простий, їм можна управляти механічно (власноруч) і автоматично (за допомогою пульта). Другий варіант дає господареві більше свободи, так як не потрібно буде підходити до кожного вікна, щоб закрити або відкрити рольставні. Існує кілька профілів ролетів:

пенонаполненние;

гратчасті;

екструдовані;

одностінні;

пенонаполненіем профілі

Це профілі роликового плющення, які створюються з металу. Особливості такого профілю в тому, що він заповнюється пінополіуретаном. Він поєднує в собі три фактори: міцність, жорсткість, а головне легкість. Пенонаполненние профілі захисних ролетів відмінно ізолюють від звуку і тепла. Також вони не пропускають холодне повітря, створюючи в приміщенні певний запас тепла. Ще один з плюсів таких профілів, це їх приємна ціна. Головний мінус профілів в тому, що через тонких стінок він не такий вже сильний. Це може свідчити про те, що навіть самий незначний удар може залишити слід.

Ґратчасті профілі

Чи мають середню ступінь захисту і найчастіше використовуються для різних бутиків в торгових центрах. Їх найголовніший плюс в тому, що покупець завжди може побачити, що перебувати за вітриною навіть якщо вона закрита.

Екструдовані профілі

Такий профіль зроблений з товстого шару металу від 1 до 1,5 мм. Він добре протистоїть злому і за рахунок своєї міцності не потребує наповненні зсередини. Екструдовані профілі гірше ізолюють від звуку і по вазі набагато важче попередніх. З плюсів можна відзначити відмінну збереження після ударів і те, що при сильному вітрі він не буде видавати зайвих звуків. Явні мінуси цього профілю - висока вартість і неможливість завжди керувати вручну.

Одностінні профілі

Профілі такого типу служать більше для краси і комфорту ніж для вирішення якоїсь глобальної проблеми. Вони захищають від сонячних променів і вітру, мають декоративну функцію і дуже легкий матеріал.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 448 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору