Вибираємо жалюзі в ванну кімнату

Вибираємо жалюзі в ванну кімнату

Оформлення віконного отвору в кімнаті – це значна деталь інтер'єру. Для ванній необхідно підібрати не тільки красиві жалюзі, але і практичний елемент, який влітку захистить від сонця, а в будь-який сезон – від небажаних поглядів. Особливий клімат у ванній вимагає уважного підходу. Тому разом розберемося, які жалюзі краще вибрати.

Чому жалюзі?

Деяким здасться, що використовувати жалюзі у ванній кімнаті – це не розумне рішення. Не зовсім так. При правильному підборі матеріалу можна створити затишну атмосферу і захиститися від сонячних променів. Жалюзі в ванній мають багато переваг.

Жалюзі використовуються для маскування предметів, які візуально псують інтер'єр і атмосферу. Для ванній це труби, лічильники, полки і т.д. Також жалюзі універсальні у використанні. Вони не вимагають особливих технік для установки. Процес кріплення простий і займає мало часу. Жалюзі як установка займають мінімум місця у ванній кімнаті. А їх за стандартом роблять не особливо великими, тому економія місця буде на руку.

В магазинах продаються різні моделі жалюзі в різноманітних кольорах. Для авторських приміщень варто замовити індивідуальні жалюзі, які ідеально впишуться в картину кімнати.

Види жалюзі для ванної

Існує кілька оптимальних варіантів жалюзі для ванної кімнати. Основний критерій вибору – практичність. Підвищена вологість і постійна взаємодія з елементом інтер'єру вимагають високої якості матеріалу.

З основних видів жалюзі для ванної виділяють:

пластикові. Виконано з полімерних матеріалів, які відмінно тримаються в приміщеннях з високим рівнем вологості. Пластик захистить ванну від сонячних променів і поглядів з вулиці. Згодом цей матеріал не вигорає. Плюсом є можливість чищення жалюзі простою водою. При грамотному кріпленні не закривають вікно і залишається вільний простір;

алюмінієві. Цей варіант по праву вважається одним з найбільш оптимальних для ванної кімнати. Алюміній покритий спеціальним складом, який не пропускає і не вбирає вологу. У магазинах можна знайти варіанти жалюзі різних кольорів, які не тільки захистять від сонця і від поглядів, але і прикрасять кімнату;

тканинні рулонні. &Nbsp; Це незвичайне і цікаве рішення для ванної кімнати. Для виготовлення жалюзі використовують вологостійкі тканини. Щоб не накопичувалася зайва волога на поверхні, слід вибирати жалюзі з відкритим валом;

бамбукові. Якщо в приміщенні хороша циркуляція повітря (відкрито на провітрювання вікно, двері в коридор або сусідню кімнату),то можна розглянути цей варіант для оформлення віконного простору. Бамбук не вбирає вологу, не деформується в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

Але не радимо брати за основу жалюзі дерево. Цей матеріал красиво виглядає і практичний у використанні, коли мова не йде про постійне підвищеному рівні вологості. Згодом дерево починає деформуватися і втрачати колишню привабливість. Якщо дуже подобається або підходить дерево як текстура, то віддавайте перевагу пластиковим виробам зі стилізацією під дерево.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 495 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору