Вибір ролет на вікна

Вибір ролет на вікна

Вікна та їх оформлення допомагають створити особливу атмосферу в приміщенні. Вона полягає в підкресленні стилю або рішенні тільки функціональної завдання. Поєднати красу і практичність допоможуть ролети на вікна від компанії «Никоссиі». Ми пропонуємо великий вибір тканин, джутові і бамбукові моделі. Виготовляємо декор з системами управління відкритого та закритого типу, а також конструкції День-Ніч.
 
Завдяки сучасному обладнанню цехів, налагодженим постачання матеріалів від зарубіжних компаній, логістиці виробничих процесів, випускаємо якісну продукцію з низькою собівартістю. Це дає можливість максимально знизити ціну на товар. Розвиваємо всі комунікаційні системи, працюємо в онлайн просторі і чекаємо клієнтів в представництвах, що діють у великих містах країни. Це дозволяє пропонувати клієнткам широкий спектр послуг. Наші фахівці приїдуть до замовника, і визначити розміри ролет. На сайті ви швидко вивчіть фото тканин і зможете вибрати оптимальні варіанти. Філії компанії «Никоссиі» працюють в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та в інших обласних центрах країни. Такий охоплення території України дозволяє запропонувати нашу продукцію і послуги максимальному числу клієнтів.
 
Вибираючи моделі, слід враховувати безліч чинників. Більшість із запропонованих у нас можуть монтуватися безпосередньо на склопакети. Це дуже зручно і дає можливість залишати вільним підвіконня. Вони розміщуються близько до скла і займають мінімум простору. Тканини, пропоновані для створення ролет, мають різний рівень прозорості і завдяки цьому можна знайти оптимальні варіанти для будь-якої кімнати.
 
Купуючи продукцію від виробника, ви робите вигідне вкладення грошей в якісний товар і комфортне обслуговування. Після виготовлення декору для вікон конструкції будуть доставлені замовнику і змонтовані. Завдяки тому, що виробничі лінії можуть виконувати одиничні замовлення і випускати будь-які по обсяги партії компанія Никоссиі пропонує купити ролети для вікон оптом і в роздріб за найвигіднішою вартості. Ми дорожимо кожним клієнтам і тому максимально швидко і якісно виконуємо замовлення на виробництво однієї одиниці товару і цілих партій продукції. Співпрацюємо з будівельними компаніями, фірмами, які надають ремонтні послуги та спеціальними торговими організаціями.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 228 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору