Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі, що закривають простір від стелі до підлоги, застосовні не тільки для оформлення вікон. Їх можна застосовувати в якості розсувних дверей, ширм, перегородок. Завдяки якісному механізму ланцюжка управління, вертикальні жалюзі легко ковзають уздовж карниза, вони можуть зсуватися в одну або іншу сторону або розсуватися від середини вікна або двері в обидві сторони. Ламелі вертикальних жалюзі можуть бути скріплені вгорі і внизу або тільки по верхньому краю, тоді смуги вільно рухатимуться від найменшого руху повітря.
 
Вертикальні жалюзі прикрасять ваш будинок, проконтролюють освітлення, позбавлять від нав'язливих відблисків і жарких променів сонця. Ви можете замовити вертикальні жалюзі, вибравши матеріал для виготовлення з широкого спектру кольорів тканин різної фактури - від абсолютно непрозорих до напівпрозорих вуалевих.
 
Ціна вертикальних жалюзі, вироблених компанією Nikoss, залежить, перш за все, від обраного матеріалу, але вона завжди оптимальна, оскільки компанія прагне отримати прибуток не за рахунок невиправданого завищення цін, а за рахунок збільшення виробництва жалюзі, які завжди гарантовано високої якості, що сприяє притоку клієнтів.
 
Автор: Микола Пунько
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Марго
16.09.2019 в 23:48 # Ответить
new comment
Мне все равно кажется, что это не совсем удобно в плане выделения зон. Правда, все же вертикальные жалюзи позволяют полностью закрыть пространство, что не сделать с, например, шторами бриз.
Светлана
05.08.2019 в 18:46 # Ответить
new comment
Мы к примеру в квартире совместили зал и лоджию и разделили проход вертикальными жалюзи, и это смотрится просто отлично. Когда нужно можно попросту регулировать визуальное пространство комнаты, увеличивая его или ограничивая.
Отменить
Додати коментар
Стиль конструктивізм в інтер'єрі
Стиль конструктивізм буде ідеальним для тих, хто відчуває якусь ностальгію за радянською епосі. Насправді, сучасний конструктивізм натхненний саме цією епохою і в інтер'єрах такого стилю, як правило, поєднуються функціональність з аскетичностью.
Детальніше
Стиль консерватизм в інтер'єрі
Стиль консерватизм в інтер'єрі
Стиль консерватизм в інтер'єрі в останні роки став досить популярним. Він універсальний, достатньо легко вписується як в невеликі квартири-студії, так і в досить просторі заміські будинки. Якщо ви домосід і насторожено ставитеся до всіляких сюрпризів.
Який ширини бувають рулонні штори?
Який ширини бувають рулонні штори?
Розміри рулонних штор бувають різними. Вони прекрасно підходять для звичайних і для панорамних вікон. Можна звичайно визначити необхідні розміри для установки самостійно, але краще довіритися роботі професіоналів
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень