Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі, що закривають простір від стелі до підлоги, застосовні не тільки для оформлення вікон. Їх можна застосовувати в якості розсувних дверей, ширм, перегородок. Завдяки якісному механізму ланцюжка управління, вертикальні жалюзі легко ковзають уздовж карниза, вони можуть зсуватися в одну або іншу сторону або розсуватися від середини вікна або двері в обидві сторони. Ламелі вертикальних жалюзі можуть бути скріплені вгорі і внизу або тільки по верхньому краю, тоді смуги вільно рухатимуться від найменшого руху повітря.
 
Вертикальні жалюзі прикрасять ваш будинок, проконтролюють освітлення, позбавлять від нав'язливих відблисків і жарких променів сонця. Ви можете замовити вертикальні жалюзі, вибравши матеріал для виготовлення з широкого спектру кольорів тканин різної фактури - від абсолютно непрозорих до напівпрозорих вуалевих.
 
Ціна вертикальних жалюзі, вироблених компанією Nikoss, залежить, перш за все, від обраного матеріалу, але вона завжди оптимальна, оскільки компанія прагне отримати прибуток не за рахунок невиправданого завищення цін, а за рахунок збільшення виробництва жалюзі, які завжди гарантовано високої якості, що сприяє притоку клієнтів.
 
Автор: Микола Пунько
Горизонтальні жалюзі | Горизонтальні жалюзі Venus