Вертикальні жалюзі: гра світла і фактур в інтер'єрі

Вертикальні жалюзі: гра світла і фактур в інтер'єрі

Жалюзі вертикальні представляють собою штори з вузьких ламелей. Клаптеві фіранки, за часів середньовіччя прикрашали будинки Європи, є прообразом сучасних моделей. Сьогодні вони виготовляються із застосуванням новітніх технологій, а для комфортного використання мають поворотний механізм. Все це перевернуло традиційне уявлення про стандартні шторах, надавши відмінну альтернативу класичним портьєрам.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Цей вид сучасних систем має не такий офіціозний вид, як у горизонтальних моделей. Вони мають здатність змінювати або коригувати інтер'єр, додаючи нотки загадковості і неповторності. Інтернет магазин Nikoss пропонує вертикальні жалюзі власного виробництва. В якості основи тут можна вибирати різні матеріали, які бувають напівпрозорі або повністю закривають від сонячних потоків. Завдяки такому вибору будь-який покупець зможе зупинитися на певній моделі.
Причиною зростаючої популярності для будь-яких господинь і дизайнерів є гармонія відмінного зовнішнього вигляду і функціональності.
Раніше люди використовували ці конструкції тільки в інтер'єрах офісів, але сьогодні ситуація змінилася. І власники звичайних квартир і будинків із задоволенням застосовують їх. Це перш за все пояснюється многопрофильностью. Завдяки пристроям кімната може бути наповнена розсіяним світлом, при цьому граючи всіма відтінками палітри кольорів. Саме це додасть приміщенню завершеність.
Смуги пристроїв оброблені складом, досить жорсткі. Показники функціональності безпосередньо залежать від нюансів матеріалів. Для додання розсіяного світла, краще звертати увагу на тонку і прозору тканину. Для створення напівтемряви в приміщенні потрібно вибирати матеріал середньої щільності. Ну а повний напівтемрява можливий при щільній і непрозорої тканини.
Вертикальні жалюзі мають унікальну конструкцію, в результаті цього їх функцію можна самостійно визначати. Крім захистів від відблисків міста в нічний час, можна доповнити кімнату яскравим світлом. Ламелі створюють комфорт і затишок. Важливо і те, що розсуватися і збиратися вони можуть в обидві сторони. А вибір регулювання надає можливість змінювати ступінь освітленості. Такими пристроями дуже зручно користуватися при помиї ланцюжка і шнура.
Головною умовою при виборі вертикальних жалюзі є якісний пластик. Тільки в цьому випадку ламелі будуть довго служити і відмінно тримати задану їм форму.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 271 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору