Венеціанський стиль в інтер'єрі

Зміст
Венеціанський стиль в інтер'єрі: що він собою являє?
Основні особливості венеціанського стилю в інтер'єрі: які вони?
Сонцезахисні системи для венеціанського стилю: якими вони повинні бути?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Венеціанський стиль - це відображення істинної розкоші. Він прибулець з епохи Ренесансу. З часу, коли художники, скульптори та архітектори намагалися перевершити один одного, створюючи справжні шедеври. Якщо вам хоч раз доводилося бувати в венеціанському палац Дожів, то ви точно розумієте, про що йде мова.

Венеціанський стиль в інтер'єрі: що він собою являє?

Венеціанський стиль навряд чи можна назвати мінімалістичним. Найкраще він виглядає в досить великих квартирах, або навіть заміських будинках: для квартир-студію таке рішення буде недоречним. Велика кількість декору, різьблені меблі, зроблена з добротного дерева, велика кількість текстилю, використання муранського скла для декору, - все це про венеціанський стиль. Венеція - це завжди свято і розкіш і саме таку атмосферу важливо відобразити в такому інтер'єрі. Венеціанський стиль взяв багато і від класицизму, і від ренесансу і від бароко, а його осучаснений варіант, крім усього іншого, ще й максимально комфортний.

Основні особливості венеціанського стилю в інтер'єрі: які вони?

 1. Кручені колони, мармур (або його імітація) на підлозі, складна гамма відтінків, об'ємний декор, золотисті та сріблясті елементи, венеціанські дзеркала, мереживо кованих, килими. Такий інтер'єр, як правило, виглядає максимально помпезно.
 2. Стіни покривають венеціанською штукатуркою, застосовують шовкографію або барочну розпис. В крайньому випадку, ви можете використовувати шпалери з тематичним принтом. Вони можуть бути і однотонними, але тоді стіни повинні бути декоровані картинами і дзеркалами в різьблених рамах.
 3. Підлоги допустимо покрити керамічною плиткою «під мармур». В крайньому випадку, використовуйте складальної паркет.
 4. Бажано, щоб побутова техніка в таких інтер'єрах не надто впадала в очі.
 5. У ванній обов'язкове мозаїка. Добре підійде дрібна плитка, викладена мозаїкою.
 6. Меблі ідеально підійде дерев'яна, світлого кольору, значна і стійка, з віртуозною обробкою. Краще, якщо вам її зроблять на замовлення за індивідуальним проектом. На час і місця книжкові шафи, старовинні карти та глобуси.
 7. Венеціанський стиль виглядає особливо розкішно у вітальнях, спальнях і будуарах. Спальня з балдахіном - маст-хев в інтер'єрі венеціанського стилю.
 8. В оббивці панують оксамит, шовк і гобелени. Текстилю має бути багато і він повинен бути дорогим і якісним. Стіни прикрашають копії відомих італійських живописців, а камінну полицю - канделябри, венеціанські маски, вази з муранського скла.
 9. Відтінки найбільш доречно виглядають пастельні. Домінувати повинні світлі кольори, може використовуватися темний коричневий у вигляді акценту. Світло рожеве, кремовий, айворі, світлий блакитний, акцентне синій - все це буде більш, ніж доречно. Синій колір, до слова, відображає таку важливу для венеціанського стилю морську тематику.
 10. В оформленні стін широко застосовується венеціанська штукатурка, можна використовувати і шпалери з шовкографією.
 11. Для квартири в венеціанському стилі підбирається ексклюзивний декор - різьблені, ажурні головах для ліжка, кручені колони, що підтримують звід стелі, предмети з сусального золота. На підлогу прийнято стелити дорогі килими ручної роботи.

Сонцезахисні системи для венеціанського стилю: якими вони повинні бути?

У будь-якому випадку, недоречними будуть пластикові або металеві жалюзі: вони, буквально, порушать весь антураж. Безумовно, якщо мова йде про автентичному венеціанському стилі, то доречними будуть важкі оксамитові портьєри, але по-перше, вони абсолютно не функціональні, по-друге, вони можуть "погіршити" візуально весь інтер'єр в цілому. Тому радимо вам придивитися до текстильним ролетів, підібраним в тон колірного рішення всього інтер'єру. Таким чином, ви і в стиль потрапите і збережіть функціональність якісного захисту від сонця.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Тренд: кухня без верхнього ярусу
І знову ми говоримо про облаштування кухні, як про один з найпопулярніших приміщень в будинку, де щодня збирається вся родина, друзі або гості. Тут важливий комфорт, функціональність і, звичайно, естетика, адже кухня повинна бути гармонійною.
Детальніше
Римська штора з пензликом в інтер'єрі
Римська штора з пензликом в інтер'єрі
Римські штори в інтер'єрі сучасної вітальні, кухні, спальні, дитячої та навіть ванній виглядають просто відмінно, як видно на фото.
Жалюзі в Херсоні
Жалюзі в Херсоні
Замовлення якісних жалюзі - це дуже вагома інвестиція в затишок власного будинку. Хороші жалюзі або ролети відмінно захищають житло від надлишку сонячного світла, прекрасно виконують функцію шумоізоляції, а спеціальні захисні ролети ще й надійно захищають житло від злому.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00