Ванна в японському стилі

Зміст
Особливості японського стилю ванн

Японський стиль оформлення ванних кімнат набирає все більшої популярності. Це, по-перше, екзотичне і свіже рішення, по-друге, він відрізняється практичністю і витонченістю. Простота форм, гармонійне поєднання кольорів - все це дарує певне заспокоєння. До особливостей такого дизайну відноситься простота і максимальна лаконічність.

Японський стиль не зажадає серйозних грошовий вкладень. При цьому можна виконати ванну кімнату повністю в такому стилі або ж запозичити тільки деякі його елементи.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості японського стилю ванн

Для Японії характерний філософський підхід до життя, споглядання і розміреність. Головними рисами японських ванн є аскетизм і єднання з природою, яке виражається в природних колірних відтінках і використанні натуральних матеріалів. Також відмінною рисою є акцентування деяких деталей в оформленні. Японський стиль також характеризується:

 • використанням природних матеріалів, їх правильним поєднанням;
 • мінімалізмом;
 • використанням природного освітлення, коли це можливо;
 • зонуванням та виділенням акцентів;
 • простотою ліній і форм.

Нерідко в якості декору застосовується морська галька, бамбук, дерево, граніт або світла керамічна плитка. У такий інтер'єр добре вписуються розсувні стінки, які розмежовують простір. Будь національний японський декор також цілком доречний.

Якщо площа ванної кімнати велика, то рекомендується встановити офуро. Це така дерев'яна дерев'яну ванна, яка виготовляється не з звичайного дерева, а з хиноки. Така ванна може бути виконана в різних формах і різних параметрів. До переваг даного дерева відносяться такі, як:

 • стійкість до атак комах;
 • антибактеріальність;
 • стійкість до утворення цвілі;
 • стійкість до гниття.

Якщо ж знайти такий матеріал важко, то можна замість нього використовувати інший - деревину кедра. Властивості практично ідентичні, але кедр додатково наповнює простір приємним ароматом.

По суті, будь-яка ванна в японському стилі містить три основні зони: душ, офуро і місце для переодягання. Зонування, як було сказано вище, виконується за рахунок розсувних перегородок, які називаються «седзи». Це дуже практичне, недороге і при цьому створює певну атмосферу рішення.

Що стосується вибору колірного рішення, то японський стиль має на увазі використання спокійних, нейтральних відтінків. До них відносяться такі, як:

 • молочний;
 • пісочний;
 • перловий;
 • коричневий;
 • бежевий.

Для акцентування допускається використовувати червоний або зелений.

Пол рекомендується виконати з обробкою з керамічної плитки. Її ж можна використовувати для стін. Щоб привнести японські мотиви, рекомендується використовувати обробку стилізовану під дерево, солому або бамбук. Якщо є можливість використовувати дані матеріали в їх природному вигляді, це буде навіть краще.

Не менш важливу роль відіграє освітлення. Світло повинен бути м'яким і розсіяним, точкові світильники не підійдуть. Добре впишуться світильники у вигляді півсфер, геометричних фігур з матового скла або з бамбука.

Як елемент декору, може підійти акуратна вазочка з ікібаной або статуетка в японському стилі. Головне дотримуватися мінімалізму.

Японський стиль у ванній повинен подарувати умиротворення і спокій, щоб очистити не лише тіло, а й отримати психологічне розвантаження після важкого дня.

Якщо у ванній кімнаті є вікно, то кращим рішенням буде використовувати тканинні ролети з орнаментом або природними мотивами. Також доречні будуть бамбукові рулонні штори.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Як вибрати і на що слід звернути увагу при розробці інтер'єру офісу?
Успіх, позитивний імідж і статус компанії частково залежать від того, як виглядає офіс фірми, оскільки перше враження потенційні клієнти і партнери отримують під час візиту.
Детальніше
Захисні ролети або охоронна сигналізація: що вибрати?
Захисні ролети або охоронна сигналізація: що вибрати?
"Мій будинок - моя фортеця" - вираз, яке виникло не на порожньому місці. Це порівняння свідчить про те, що будинок, як і справжня фортеця, повинен бути неприступним для ворога, і що таким він стане лише тоді, коли буде надійно захищений.
Тканини для рулонних штор
Тканини для рулонних штор
Рулонні штори - це один з найпростіших, зрозумілих, практичних способів оформлення вікна, а також його захисту від занадто активного сонця, перегрівання приміщення.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00