Ванна в японському стилі

Зміст
Особливості японського стилю ванн

Японський стиль оформлення ванних кімнат набирає все більшої популярності. Це, по-перше, екзотичне і свіже рішення, по-друге, він відрізняється практичністю і витонченістю. Простота форм, гармонійне поєднання кольорів - все це дарує певне заспокоєння. До особливостей такого дизайну відноситься простота і максимальна лаконічність.

Японський стиль не зажадає серйозних грошовий вкладень. При цьому можна виконати ванну кімнату повністю в такому стилі або ж запозичити тільки деякі його елементи.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Особливості японського стилю ванн

Для Японії характерний філософський підхід до життя, споглядання і розміреність. Головними рисами японських ванн є аскетизм і єднання з природою, яке виражається в природних колірних відтінках і використанні натуральних матеріалів. Також відмінною рисою є акцентування деяких деталей в оформленні. Японський стиль також характеризується:

 • використанням природних матеріалів, їх правильним поєднанням;
 • мінімалізмом;
 • використанням природного освітлення, коли це можливо;
 • зонуванням та виділенням акцентів;
 • простотою ліній і форм.

Нерідко в якості декору застосовується морська галька, бамбук, дерево, граніт або світла керамічна плитка. У такий інтер'єр добре вписуються розсувні стінки, які розмежовують простір. Будь національний японський декор також цілком доречний.

Якщо площа ванної кімнати велика, то рекомендується встановити офуро. Це така дерев'яна дерев'яну ванна, яка виготовляється не з звичайного дерева, а з хиноки. Така ванна може бути виконана в різних формах і різних параметрів. До переваг даного дерева відносяться такі, як:

 • стійкість до атак комах;
 • антибактеріальність;
 • стійкість до утворення цвілі;
 • стійкість до гниття.

Якщо ж знайти такий матеріал важко, то можна замість нього використовувати інший - деревину кедра. Властивості практично ідентичні, але кедр додатково наповнює простір приємним ароматом.

По суті, будь-яка ванна в японському стилі містить три основні зони: душ, офуро і місце для переодягання. Зонування, як було сказано вище, виконується за рахунок розсувних перегородок, які називаються «седзи». Це дуже практичне, недороге і при цьому створює певну атмосферу рішення.

Що стосується вибору колірного рішення, то японський стиль має на увазі використання спокійних, нейтральних відтінків. До них відносяться такі, як:

 • молочний;
 • пісочний;
 • перловий;
 • коричневий;
 • бежевий.

Для акцентування допускається використовувати червоний або зелений.

Пол рекомендується виконати з обробкою з керамічної плитки. Її ж можна використовувати для стін. Щоб привнести японські мотиви, рекомендується використовувати обробку стилізовану під дерево, солому або бамбук. Якщо є можливість використовувати дані матеріали в їх природному вигляді, це буде навіть краще.

Не менш важливу роль відіграє освітлення. Світло повинен бути м'яким і розсіяним, точкові світильники не підійдуть. Добре впишуться світильники у вигляді півсфер, геометричних фігур з матового скла або з бамбука.

Як елемент декору, може підійти акуратна вазочка з ікібаной або статуетка в японському стилі. Головне дотримуватися мінімалізму.

Японський стиль у ванній повинен подарувати умиротворення і спокій, щоб очистити не лише тіло, а й отримати психологічне розвантаження після важкого дня.

Якщо у ванній кімнаті є вікно, то кращим рішенням буде використовувати тканинні ролети з орнаментом або природними мотивами. Також доречні будуть бамбукові рулонні штори.

Задати питання
Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Сірі шпалери для спальні
Серые обои прекрасно подходят для спальни, поскольку способствуют расслаблению и создают атмосферу спокойствия. Они могут быть самостоятельным украшением комнаты или служить фоном для ...
Детальніше
Відомі архітектори 21 століття
Відомі архітектори 21 століття
Серед архітекторів також є свої нагороди і почесні звання. Так, в січні цього року відбулося чергове вручення Прітцкерівської премії. Щороку цю нагороду отримує лише 1 архітектор з усього світу. Пропонуємо ближче ознайомитися з 7 найвідоміших і найкращих архітекторів 21 століття.
Індійський стиль - яскраві фарби творчості у вашому житті
Індійський стиль - яскраві фарби творчості у вашому житті
Багатьох мандрівників приваблює Індія, як джерело яскравих емоцій і неповторних краєвидів. Деяких також цікавить легкість інтер'єрів, їх простота і максимальна функціональність, зустрічаються в індійських будинках. Втілити подібний інтер'єр у своїй квартирі або навіть заміському будинку не так важко, важливо тільки звернути увагу на кілька основних нюансів.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень