Ванна або душова: що вибрати?

Зміст
З чого почати?
Ванна VS душова
Альтернативний варіант

Один з вічних питань з розряду «піца або роли», «якщо піца, то з ананасами чи ні». Так-так, один з них: що вибрати, якщо з варіантів ванна або душова. Давайте разом вирішувати цю дилему, яка не одному поколінню мучила голову. Розберемо плюси і мінуси кожного з них.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

З чого почати?


Вирішення питання почнемо з кількох простих запитань:

  • Як часто ви б хотіли приймати ванну?
  • Чи є час на це?
  • Чи комфортно іншим членам сім'ї приймати тільки ванну / душ?


Звідси і будемо продовжувати. Якщо у вас немає часу після роботи і домашніх справ довго купатися у ванній, то чи є сенс в цій покупці? Іноді хочеться зробити собі релакс-терапію або зробити день турботи і догляду за собою. А тут вже без ванни не обійтися. Якщо говорити про душовою, то цим варіантом віддають перевагу все більше і більше людей, оскільки реально не завжди вистачає часу на прийняття ванни, а ще планування квартири не дозволяє облаштувати повноцінну ванну.

Ванна VS душова


Перейдемо до конкретики. Спочатку розглянемо варіант з ванною.

Якщо ви любитель провести годину-дві у ванній зі свічками, сіллю і піною, той не варто відмовлятися від цього задоволення. Тим більше, якщо дозволяє час провести вечір (або ранок) саме в такій обстановці. Для дітей однозначно ванна - оптимальний варіант. Сьогодні безліч іграшок для ванної, де дитина не тільки буде не тільки вчитися доглядати за собою, а й весело проведе час. До того ж, якщо ви щасливий володар чотирилапого друга, то помити після прогулянки велику собаку буде простіше у ванній, ніж в душі.

Але є і деякі мінуси ванній. Наприклад, деякі квартири не розраховані на ванну (інакше як можна пояснити розмір ванної 1,5 на 1,5 метра?). Згодом поверхню ванни псуватися. Його потрібно фарбувати або повністю замінюватися. Літнім людям приймати ванну проблематично і іноді небезпечно.

Душова кабіна - варіант для тих, хто не любить годинами проводити час у ванній, а вважає за краще за 20 хвилин впоратися з вечірніми і ранковими процедурами. Деякі душові кабіни настільки модернізували, що там є вбудований аудиоканал, а це дозволить співати в душі не тільки вам, а й іншим виконавцям. Душова кабіна сьогодні - це не просто потік води, температуру якого важко відрегулювати часом, а можливість змінювати напрямок і натиск. Також в них є полички для гелів і шампунів, тому над зберіганням замислюватися довго не доведеться.

Альтернативний варіант


Якщо не вийшло вибрати щось одне, то пропонуємо альтернативний варіант. Це ванна суміщена з душем. Встановлюється звичайна ванна, а збоку або посередині встановлюють душ. Виходить своєрідна душова, але зі шторкою. Це популярно в багатьох квартирах, але раптом комусь це рішення припаде до душі.

Опубликавано: 15.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Комерційні інтер'єри: на що звернути увагу при розробці планування для міні-готелю в старому фонді
Питання розробки планування для невеликих готелів і міні-готелів один з найважливіших для тих, хто вирішує відкрити свій проект. Але, багато хто стикається з тим, що будівництво нових будівель в країні недоцільно і доводиться купувати житло в старому фонді з метою подальшої перепланування
Детальніше
Стиль бохо в інтер'єрі
Стиль бохо в інтер'єрі
Стиль бохо стрімко увійшов в моду. Останнім часом він сміливо ступив з вуличної моди в оселі. Розкутий, химерний ... Бохо-шик - знахідка для творчих особистостей, для тих, кому неприємні одноманітність і буденність.
Особливості японської меблів з дерева
Особливості японської меблів з дерева
Японський стиль вражає своїм мінімалізмом, великим вільним простором приміщення, а також гармонійним поєднанням натуральних фарб.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень