• Головна
 • Блог
 • Вакансія: робота монтажником і заміряє жалюзі і ролетт

Вакансія: робота монтажником і заміряє жалюзі і ролетт

Зміст
Кращі умови роботи: тільки в Nikoss
Що ми пропонуємо?
Яким повинен бути співробітник Nikoss?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Ринок праці зараз досить різноманітний і реалізувати себе можна в практично будь-якій галузі. І, не дивлячись, на значну кількість вакансій з IT-індустрії та креативної галузі, якісний ручна праця залишається досить актуальним і при цьому - досить високо оплачуваних. Є професії, які навряд чи можна замінити роботою роботів і будь-яким чином автоматизувати. До таких можна віднести і монтажників, заміряють жалюзі і ролетт.

Установка різного роду сонцезахисних систем зараз популярний як ніколи. Якісні жалюзі, ролетти, римські штори і інше - це екологічний, надійний і довговічний спосіб захистити своє житло від надлишку сонячного світла, сильної спеки або холоду.

Кращі умови роботи: тільки в Nikoss

Ми - компанія, яка дорожить як своїми клієнтами, так і своїми співробітниками. Колосальний досвід, грамотно вибудувані бізнес-процеси, робота тільки з кращими постачальниками, велика клієнтська база, напрацьована за стільки років, ми - стовідсотковий лідер українського ринку сонцезахисних систем.

Що ми пропонуємо?

 1. Гідну оплату праці: заробляти ви будете від 1000 грн в день.
 2. Дружний колектив справжніх професіоналів, у яких завжди є чому повчитися.
 3. Вільний, дійсно гнучкий графік. Ви будете вибудовувати свій робочий день так, як зручно вам, - природно, погодивши це з клієнтами.
 4. Велику клієнтську базу: вам не потрібно шукати клієнтів самостійно, - адже вони знаходять нас самі.
 5. Регулярні корпоративи і торжества. Наша компанія часто збирається в різних частинах України та урочисто відзначає різні свята.
 6. Співробітники, які працюють у нас довго отримують бонуси у вигляді путівок на двох за кордон.

Робота в Nikoss - це реальний шанс знайти дійсно цікавий досвід, бути задоволеним як результатами своєї роботи, так і її оплатою.

Яким повинен бути співробітник Nikoss?

 1. Чи не п'є, без шкідливих звичок.
 2. Завжди охайно і приємно виглядають. За фактом, ви будете обличчям компанії.
 3. Комунікабельним, вміє знайти спільну мову навіть з проблемними клієнтами.
 4. Розуміючим, що іноді клієнтам незручно прийняти майстра в традиційне робочий час, тому в деяких випадках є необхідність роботи після 18:00 і у вихідні дні.

Ми чекаємо вас!

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 7
Коментарі
Олег 03.12.2020 в 13:36
new comment
Я работал несколько лет монтажником и замерщиком. Мне нравилась работа, коллектив. условия. Да и работа нескучная, всегда что-то новенькое клиенты придумывали.
Павел 25.10.2020 в 21:32
new comment
Работаю в данной сфере более 4 лет. Знаю все системы и методы их установки.
Илья 15.10.2020 в 10:56
new comment
Ищу работу опыт работы 8 лет
Сергей 15.09.2020 в 09:32
new comment
Есть желание, есть опыт, есть инструмент. Без вредных привычка.
Светлана 11.09.2019 в 22:24
new comment
Не плохая работа, мужчина будет всегда при деле, так же лишняя копейка и рабочие руки в доме не помешают. Муж мой правда имеет другую профессию, но заменить жалюзи или стекло-пакет, да без проблем!
Лескова Даша 29.10.2020 в 13:12
new comment
Мой супруг так же мастер на все руки и может без проблем заменить жалюзи, но вот работать по профессии отказывается.))
Катя 16.08.2019 в 16:27
new comment
Ну такая работа явно для сильной половины, например мой муж мастер на все руки и он может самостоятельно установить жалюзи или рулонные шторы без проблем. Значит вам требуется такой работник, как мой муж, без вредных привычек, отлично находит контакт с людьми.
Отменить
Додати коментар
Люстра в інтер’єрі вітальні
Ключовим елементом будь-якого інтер'єру є освітлення, яке, крім своєї основної функції, ще й прикрашає приміщенняКлючовим елементом будь-якого інтер'єру є освітлення, яке, крім своєї основної функції, ще й прикрашає приміщення
Детальніше
Хімчистка вертикальних жалюзі
Хімчистка вертикальних жалюзі
Для вертикальних ламелей хімічне чищення один з найбільш раціональних видів догляду. Застосовується вона через досить великі проміжки часу, так як процес складний і вимагає професійного підходу, спеціального обладнання та витратних матеріалів.
Сучасний дизайн стелі в кухні
Сучасний дизайн стелі в кухні
Затіяли ремонт в кухні або просто збираєтеся оновити стеля? І в першому, і в другому випадку спершу варто ознайомлюватися з усіма матеріалами. У цій статті читачі знайдуть опис самих різних способів обробки старого стелі. Вимоги до кухонного стелі
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00