Вакансія: робота монтажником і заміряє жалюзі і ролетт

Вакансія: робота монтажником і заміряє жалюзі і ролетт

Ринок праці зараз досить різноманітний і реалізувати себе можна в практично будь-якій галузі. І, не дивлячись, на значну кількість вакансій з IT-індустрії та креативної галузі, якісний ручна праця залишається досить актуальним і при цьому - досить високо оплачуваних. Є професії, які навряд чи можна замінити роботою роботів і будь-яким чином автоматизувати. До таких можна віднести і монтажників, заміряють жалюзі і ролетт.

Установка різного роду сонцезахисних систем зараз популярний як ніколи. Якісні жалюзі, ролетти, римські штори і інше - це екологічний, надійний і довговічний спосіб захистити своє житло від надлишку сонячного світла, сильної спеки або холоду.

Кращі умови роботи: тільки в Nikoss

Ми - компанія, яка дорожить як своїми клієнтами, так і своїми співробітниками. Колосальний досвід, грамотно вибудувані бізнес-процеси, робота тільки з кращими постачальниками, велика клієнтська база, напрацьована за стільки років, ми - стовідсотковий лідер українського ринку сонцезахисних систем.

Що ми пропонуємо?

  1. Гідну оплату праці: заробляти ви будете від 1000 грн в день.
  2. Дружний колектив справжніх професіоналів, у яких завжди є чому повчитися.
  3. Вільний, дійсно гнучкий графік. Ви будете вибудовувати свій робочий день так, як зручно вам, - природно, погодивши це з клієнтами.
  4. Велику клієнтську базу: вам не потрібно шукати клієнтів самостійно, - адже вони знаходять нас самі.
  5. Регулярні корпоративи і торжества. Наша компанія часто збирається в різних частинах України та урочисто відзначає різні свята.
  6. Співробітники, які працюють у нас довго отримують бонуси у вигляді путівок на двох за кордон.

Робота в Nikoss - це реальний шанс знайти дійсно цікавий досвід, бути задоволеним як результатами своєї роботи, так і її оплатою.

Яким повинен бути співробітник Nikoss?

  1. Чи не п'є, без шкідливих звичок.
  2. Завжди охайно і приємно виглядають. За фактом, ви будете обличчям компанії.
  3. Комунікабельним, вміє знайти спільну мову навіть з проблемними клієнтами.
  4. Розуміючим, що іноді клієнтам незручно прийняти майстра в традиційне робочий час, тому в деяких випадках є необхідність роботи після 18:00 і у вихідні дні.

Ми чекаємо вас!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 05.07.2019
Просмотрено: 544 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору