• Головна
 • Блог
 • Вакансія: робота монтажником і заміряє жалюзі і ролетт

Вакансія: робота монтажником і заміряє жалюзі і ролетт

Зміст
Кращі умови роботи: тільки в Nikoss
Що ми пропонуємо?
Яким повинен бути співробітник Nikoss?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Ринок праці зараз досить різноманітний і реалізувати себе можна в практично будь-якій галузі. І, не дивлячись, на значну кількість вакансій з IT-індустрії та креативної галузі, якісний ручна праця залишається досить актуальним і при цьому - досить високо оплачуваних. Є професії, які навряд чи можна замінити роботою роботів і будь-яким чином автоматизувати. До таких можна віднести і монтажників, заміряють жалюзі і ролетт.

Установка різного роду сонцезахисних систем зараз популярний як ніколи. Якісні жалюзі, ролетти, римські штори і інше - це екологічний, надійний і довговічний спосіб захистити своє житло від надлишку сонячного світла, сильної спеки або холоду.

Кращі умови роботи: тільки в Nikoss

Ми - компанія, яка дорожить як своїми клієнтами, так і своїми співробітниками. Колосальний досвід, грамотно вибудувані бізнес-процеси, робота тільки з кращими постачальниками, велика клієнтська база, напрацьована за стільки років, ми - стовідсотковий лідер українського ринку сонцезахисних систем.

Що ми пропонуємо?

 1. Гідну оплату праці: заробляти ви будете від 1000 грн в день.
 2. Дружний колектив справжніх професіоналів, у яких завжди є чому повчитися.
 3. Вільний, дійсно гнучкий графік. Ви будете вибудовувати свій робочий день так, як зручно вам, - природно, погодивши це з клієнтами.
 4. Велику клієнтську базу: вам не потрібно шукати клієнтів самостійно, - адже вони знаходять нас самі.
 5. Регулярні корпоративи і торжества. Наша компанія часто збирається в різних частинах України та урочисто відзначає різні свята.
 6. Співробітники, які працюють у нас довго отримують бонуси у вигляді путівок на двох за кордон.

Робота в Nikoss - це реальний шанс знайти дійсно цікавий досвід, бути задоволеним як результатами своєї роботи, так і її оплатою.

Яким повинен бути співробітник Nikoss?

 1. Чи не п'є, без шкідливих звичок.
 2. Завжди охайно і приємно виглядають. За фактом, ви будете обличчям компанії.
 3. Комунікабельним, вміє знайти спільну мову навіть з проблемними клієнтами.
 4. Розуміючим, що іноді клієнтам незручно прийняти майстра в традиційне робочий час, тому в деяких випадках є необхідність роботи після 18:00 і у вихідні дні.

Ми чекаємо вас!

Задати питання
Опубликавано: 05.07.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Светлана
11.09.2019 в 22:24
new comment
Не плохая работа, мужчина будет всегда при деле, так же лишняя копейка и рабочие руки в доме не помешают. Муж мой правда имеет другую профессию, но заменить жалюзи или стекло-пакет, да без проблем!
Катя
16.08.2019 в 16:27
new comment
Ну такая работа явно для сильной половины, например мой муж мастер на все руки и он может самостоятельно установить жалюзи или рулонные шторы без проблем. Значит вам требуется такой работник, как мой муж, без вредных привычек, отлично находит контакт с людьми.
Отменить
Додати коментар
Установка і замовлення жалюзі в Тернополі
Сьогодні багато хто робить вибір між шторами і жалюзі, а також ролетами. Безумовно, вік штор, важких портьєр і тюлі вже давно пішов: їм на зміну прийшли функціональні, компактні системи.
Детальніше
Облаштування інтер’єру - знайдіть свій стиль
Облаштування інтер’єру - знайдіть свій стиль
Створити цікавий дизайн інтер'єру - це серйозне завдання для будь-якого, хто облаштовує свою квартиру. Добре продумані кімнати повинні бути послідовними, затишними і функціональними
Вертикальні або горизонтальні жалюзі: що вибрати?
Вертикальні або горизонтальні жалюзі: що вибрати?
Які жалюзі краще - вертикальні або горизонтальні? Відрізняються жалюзі горизонтальні від вертикальних тим, що у горизонтальних жалюзі не один, а два карниза: зверху і знизу. Вибираючи між горизонтальними і вертикальними, слід пам'ятати, що перший варіант довговічніше.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень