У чому різниця між елітним дизайнерським ремонтом квартири і простим ремонтом?

У чому різниця між елітним дизайнерським ремонтом квартири і простим ремонтом?

Перш ніж проводити дизайнерський ремонт в своїй квартирі або приватному будинку, необхідно розібратися в тому, що ж розуміється під визначенням «дизайнерський ремонт» і в чому саме він відрізняється від звичайного ремонту. Співпраця з дизайнером далеко не єдина особливість, тому необхідно точно розуміти, що ви можете отримати в результаті.
 

Дизайнерський ремонт - особливості визначення

Дизайнерський ремонт в квартирі має на увазі:
 
 • повне перепланування приміщення;
 • зміна інтер'єру у всіх кімнатах;
 • створення унікального стилю під запити власника квартири.
 • В результаті дизайнерський ремонт не тільки створює унікальний інтер'єр, який враховує всі переваги власника, а й якісно впливає на комфортабельність життя всіх членів сім'ї.
 
З самого початку створюється дизайнерський проект. Для цього використовуються різні програми 3D візуалізації. Він враховує зразкову бачення інтер'єру, які матеріали можуть використовуватися, що можна скорегувати в залежності від побажань замовника. Професійний дизайнер відмінно розбирається у всіх течіях стилів інтер'єру. Саме тому дизайнерський ремонт може перевищувати вартість самої квартири, незалежно від її розташування.
 
Багато дизайнерів є відмінними фахівцями в суміжних професіях - художники, архітектори, розбираються в будівельних нюансах. Всі ці знання дозволяють підходити до процесу ремонту максимально відповідально, що в підсумку впливає на формування вартості наданої послуги.
 

Головні відмінності дизайнерського ремонту від звичайного

 
Дизайнерський ремонт включає в себе:
 
 • розробку проекту за допомогою спеціалізованого софту;
 • вибір меблів, оздоблювальних і будівельних матеріалів для кожного приміщення;
 • функціональне зонування всіх приміщень;
 • облік прокладки всіх комунікацій в будинку і їх заміна при необхідності;
 • проведення оздоблювальних роботи;
 • складання кількох варіантів освітлення приміщення;
 • створення унікальних меблів для одного або декількох приміщень.
Дизайнерський проект - повністю авторський. Він враховує всі ідеї фахівця та побажання власника. Тільки в такому випадку можна отримати результат, який влаштовує кожного. Дизайнерський ремонт максимально ефективно використовує весь простір в будинку. Окремо враховується навіть захист від сонця. Будуть це тканинні штори або жалюзі - ви зможете не переживати про кінцевий результат.
 
Стандартний ремонт найчастіше проводиться самостійними силами і обмежується в косметичної обробці приміщення, покупку нових меблів. В такому випадку проблематично реалізувати всі свої побажання, так як відсутня необхідна база знань, щоб втілити всі свої побажання. Єдина перевага від такого ремонту - економія.
 
Але навіть в такому випадку рекомендується звернутися до професійного дизайнера. При мінімальному бюджеті фахівець розрахує кошторис, яка дозволить перетворити приміщення, а витрати не будуть обтяжливими.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 263 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору