• Головна
 • Блог
 • У чому різниця між елітним дизайнерським ремонтом квартири і простим ремонтом?

У чому різниця між елітним дизайнерським ремонтом квартири і простим ремонтом?

Зміст
Дизайнерський ремонт - особливості визначення
Головні відмінності дизайнерського ремонту від звичайного

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Перш ніж проводити дизайнерський ремонт в своїй квартирі або приватному будинку, необхідно розібратися в тому, що ж розуміється під визначенням «дизайнерський ремонт» і в чому саме він відрізняється від звичайного ремонту. Співпраця з дизайнером далеко не єдина особливість, тому необхідно точно розуміти, що ви можете отримати в результаті.
 

Дизайнерський ремонт - особливості визначення

Дизайнерський ремонт в квартирі має на увазі:
 
 • повне перепланування приміщення;
 • зміна інтер'єру у всіх кімнатах;
 • створення унікального стилю під запити власника квартири.
 • В результаті дизайнерський ремонт не тільки створює унікальний інтер'єр, який враховує всі переваги власника, а й якісно впливає на комфортабельність життя всіх членів сім'ї.
 
З самого початку створюється дизайнерський проект. Для цього використовуються різні програми 3D візуалізації. Він враховує зразкову бачення інтер'єру, які матеріали можуть використовуватися, що можна скорегувати в залежності від побажань замовника. Професійний дизайнер відмінно розбирається у всіх течіях стилів інтер'єру. Саме тому дизайнерський ремонт може перевищувати вартість самої квартири, незалежно від її розташування.
 
Багато дизайнерів є відмінними фахівцями в суміжних професіях - художники, архітектори, розбираються в будівельних нюансах. Всі ці знання дозволяють підходити до процесу ремонту максимально відповідально, що в підсумку впливає на формування вартості наданої послуги.
 

Головні відмінності дизайнерського ремонту від звичайного

 
Дизайнерський ремонт включає в себе:
 
 • розробку проекту за допомогою спеціалізованого софту;
 • вибір меблів, оздоблювальних і будівельних матеріалів для кожного приміщення;
 • функціональне зонування всіх приміщень;
 • облік прокладки всіх комунікацій в будинку і їх заміна при необхідності;
 • проведення оздоблювальних роботи;
 • складання кількох варіантів освітлення приміщення;
 • створення унікальних меблів для одного або декількох приміщень.
Дизайнерський проект - повністю авторський. Він враховує всі ідеї фахівця та побажання власника. Тільки в такому випадку можна отримати результат, який влаштовує кожного. Дизайнерський ремонт максимально ефективно використовує весь простір в будинку. Окремо враховується навіть захист від сонця. Будуть це тканинні штори або жалюзі - ви зможете не переживати про кінцевий результат.
 
Стандартний ремонт найчастіше проводиться самостійними силами і обмежується в косметичної обробці приміщення, покупку нових меблів. В такому випадку проблематично реалізувати всі свої побажання, так як відсутня необхідна база знань, щоб втілити всі свої побажання. Єдина перевага від такого ремонту - економія.
 
Але навіть в такому випадку рекомендується звернутися до професійного дизайнера. При мінімальному бюджеті фахівець розрахує кошторис, яка дозволить перетворити приміщення, а витрати не будуть обтяжливими.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Східний стиль в інтер'єрі
Якщо вам набридли популярні, надмірно розпіарені в меблевих каталогах стилі в інтер'єрі, зроблені, як ніби, під копірку, то має сенс звернутися до менш поширеним, етнічних стилів. Саме таким є, наприклад, східний стиль.
Детальніше
Види профілів захисних ролет
Види профілів захисних ролет
Розглянуто найбільш популярні види профілів для захисних ролет. Всі плюси і мінуси профілів, які представлені на ринке.Профілі захисних ролет відрізняються за своїми видами, що використовувався матеріалу і типу установки.
Картини в стилі пін-ап для інтер'єру
Картини в стилі пін-ап для інтер'єру
Смелый и кокетливый, пин-ап появился в Америке, в годы Великой депрессии. Тогда, плакаты и постеры с пышногрудыми моделями не были «клубничкой», а лишь намеком на эротику.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00