• Головна
  • Блог
  • У чому відмінність апартаментів від звичайних квартир

У чому відмінність апартаментів від звичайних квартир

Зміст
Різниця визначення
Основні відмінності квартири і апартаментів

Апартаменти, квартири, пентхауси - найчастіше між ними не роблять різниці, сприймаючи будь-яке визначення просто як житлове приміщення, які розрізняються лише площею. Насправді різниця досить істотна, тому необхідно враховувати кілька моментів, щоб знати чим відрізняється апартаменти від квартир.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Різниця визначення


Під апартаментами розуміється нежитлове приміщення, найчастіше комерційна нерухомість, яке було адаптовано для проживання. Незважаючи на те, що вдома відносяться до комерційної нерухомості, в їх головне завдання стоїть надання місця для життя, а не отримання прибутку власнику.

 

Квартира ж спочатку зводиться як житлове приміщення. Розділяється на кілька кімнат, присутній кухонна зона, санвузол. Незважаючи на це, може використовуватися в якості комерційної нерухомості.

 

Основні відмінності квартири і апартаментів


Незважаючи на те, що обидва об'єкти нерухомості можуть використовуватися для проживання, вони все таки відрізняються у функціональному плані. Апартаменти в законодавстві прописані як комерційна нерухомість, тоді як квартири відносяться до житлового фонду.

 

Тому що проживають в апартаментах не зможуть використовувати цю адресу як місце реєстрації, тоді як з квартирою подібних проблем не виникне. Відмінності істотні і при оплаті комунальних послуг, так як для комерційної нерухомості тарифи набагато вище. Це правило актуально і для системи оподаткування. Комерційна нерухомість обкладається великою кількістю податків. Тому зміст апартаментів обійдеться власнику значно дорожче, ніж квартира.

 

Варто звернути увагу і на розвиток інфраструктури. Житлова нерухомість зводиться в місці, оточеному магазинами, торговими центрами, недалеко від зупинок транспорту і інших соціальних об'єктів. Будівництво комерційної же здійснюється далеко від актуальної інфраструктури, що може привести до деякого дискомфорту. Але, деяких привертає саме місце розташування апартаментів. Вони часто зводяться в паркових зонах, на різних набережних та інших місцях відпочинку. Житловий фонд придбати на такій території не вийде.

До решти особливостям апартаментів варто виділити:

  • доступна ціна;
  • розташування в барвистих місцях відпочинку;
  • відсутні деякі права і можливості захисту інвесторів проекту.
    З огляду на деякі недоліки, набагато вигідніше купувати вже готові апартаменти на вторинному ринку, в такому випадку ви не ризикуєте втратити кошти вкладені в проект.

Квартири ж, більш убезпечити, як будівельні об'єкти. Вони захищаються великою кількістю прав і обов'язків як з боку забудовника, так і інвестора.

З огляду на всі недоліки і особливості кожного типу житла ви зможете підібрати для себе ідеальний варіант.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Алекс 23.10.2020 в 19:30
new comment
В новых апартаментах, мне кажется, ремонт будет длиться дольше, чем в квартире с черновой отделкой, тк придется зонировать пространство самому.
Отменить
Додати коментар
Як правильно підібрати колірну гамму для будинку
У кожної людини є свої вподобання в кольорах. Комусь подобаються яскраві та сміливі барви, в той самий час, коли інші почувають себе у більшій безпеці в оточенні нейтральних кольорів. Добра новина в тому, що насправді не існує "правильної" палітри
Детальніше
Сходи в інтер'єрі: нове життя старих речей
Сходи в інтер'єрі: нове життя старих речей
Старим речам не завжди місце в гаражі або на горищі в засіках. Багато дизайнерів давно використовують старі сходи, табурети, комоди для створення унікального і красивого елементу інтер'єру. Сьогодні ми поділимося, як створити дизайнерське диво зі старої сходи
Мінуси текстильних штор
Мінуси текстильних штор
Ви зробили ремонт у своєму будинку або квартирі, встановили склопакети, оновили інтер'єр? Щоб житло довго радувало красою, слід продумати всі нюанси і не упустити жодної деталі. Важливий аспект дизайну приміщення - оформлення віконного отвору.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00