У чому відмінність апартаментів від звичайних квартир

Апартаменти, квартири, пентхауси - найчастіше між ними не роблять різниці, сприймаючи будь-яке визначення просто як житлове приміщення, які розрізняються лише площею. Насправді різниця досить істотна, тому необхідно враховувати кілька моментів, щоб знати чим відрізняється апартаменти від квартир.

Різниця визначення


Під апартаментами розуміється нежитлове приміщення, найчастіше комерційна нерухомість, яке було адаптовано для проживання. Незважаючи на те, що вдома відносяться до комерційної нерухомості, в їх головне завдання стоїть надання місця для життя, а не отримання прибутку власнику.

 

Квартира ж спочатку зводиться як житлове приміщення. Розділяється на кілька кімнат, присутній кухонна зона, санвузол. Незважаючи на це, може використовуватися в якості комерційної нерухомості.

 

Основні відмінності квартири і апартаментів


Незважаючи на те, що обидва об'єкти нерухомості можуть використовуватися для проживання, вони все таки відрізняються у функціональному плані. Апартаменти в законодавстві прописані як комерційна нерухомість, тоді як квартири відносяться до житлового фонду.

 

Тому що проживають в апартаментах не зможуть використовувати цю адресу як місце реєстрації, тоді як з квартирою подібних проблем не виникне. Відмінності істотні і при оплаті комунальних послуг, так як для комерційної нерухомості тарифи набагато вище. Це правило актуально і для системи оподаткування. Комерційна нерухомість обкладається великою кількістю податків. Тому зміст апартаментів обійдеться власнику значно дорожче, ніж квартира.

 

Варто звернути увагу і на розвиток інфраструктури. Житлова нерухомість зводиться в місці, оточеному магазинами, торговими центрами, недалеко від зупинок транспорту і інших соціальних об'єктів. Будівництво комерційної же здійснюється далеко від актуальної інфраструктури, що може привести до деякого дискомфорту. Але, деяких привертає саме місце розташування апартаментів. Вони часто зводяться в паркових зонах, на різних набережних та інших місцях відпочинку. Житловий фонд придбати на такій території не вийде.

До решти особливостям апартаментів варто виділити:

  • доступна ціна;
  • розташування в барвистих місцях відпочинку;
  • відсутні деякі права і можливості захисту інвесторів проекту.
    З огляду на деякі недоліки, набагато вигідніше купувати вже готові апартаменти на вторинному ринку, в такому випадку ви не ризикуєте втратити кошти вкладені в проект.

Квартири ж, більш убезпечити, як будівельні об'єкти. Вони захищаються великою кількістю прав і обов'язків як з боку забудовника, так і інвестора.

З огляду на всі недоліки і особливості кожного типу житла ви зможете підібрати для себе ідеальний варіант.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 12 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору