• Головна
  • Блог
  • У чому відмінність апартаментів від звичайних квартир

У чому відмінність апартаментів від звичайних квартир

Зміст
Різниця визначення
Основні відмінності квартири і апартаментів

Апартаменти, квартири, пентхауси - найчастіше між ними не роблять різниці, сприймаючи будь-яке визначення просто як житлове приміщення, які розрізняються лише площею. Насправді різниця досить істотна, тому необхідно враховувати кілька моментів, щоб знати чим відрізняється апартаменти від квартир.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Різниця визначення


Під апартаментами розуміється нежитлове приміщення, найчастіше комерційна нерухомість, яке було адаптовано для проживання. Незважаючи на те, що вдома відносяться до комерційної нерухомості, в їх головне завдання стоїть надання місця для життя, а не отримання прибутку власнику.

 

Квартира ж спочатку зводиться як житлове приміщення. Розділяється на кілька кімнат, присутній кухонна зона, санвузол. Незважаючи на це, може використовуватися в якості комерційної нерухомості.

 

Основні відмінності квартири і апартаментів


Незважаючи на те, що обидва об'єкти нерухомості можуть використовуватися для проживання, вони все таки відрізняються у функціональному плані. Апартаменти в законодавстві прописані як комерційна нерухомість, тоді як квартири відносяться до житлового фонду.

 

Тому що проживають в апартаментах не зможуть використовувати цю адресу як місце реєстрації, тоді як з квартирою подібних проблем не виникне. Відмінності істотні і при оплаті комунальних послуг, так як для комерційної нерухомості тарифи набагато вище. Це правило актуально і для системи оподаткування. Комерційна нерухомість обкладається великою кількістю податків. Тому зміст апартаментів обійдеться власнику значно дорожче, ніж квартира.

 

Варто звернути увагу і на розвиток інфраструктури. Житлова нерухомість зводиться в місці, оточеному магазинами, торговими центрами, недалеко від зупинок транспорту і інших соціальних об'єктів. Будівництво комерційної же здійснюється далеко від актуальної інфраструктури, що може привести до деякого дискомфорту. Але, деяких привертає саме місце розташування апартаментів. Вони часто зводяться в паркових зонах, на різних набережних та інших місцях відпочинку. Житловий фонд придбати на такій території не вийде.

До решти особливостям апартаментів варто виділити:

  • доступна ціна;
  • розташування в барвистих місцях відпочинку;
  • відсутні деякі права і можливості захисту інвесторів проекту.
    З огляду на деякі недоліки, набагато вигідніше купувати вже готові апартаменти на вторинному ринку, в такому випадку ви не ризикуєте втратити кошти вкладені в проект.

Квартири ж, більш убезпечити, як будівельні об'єкти. Вони захищаються великою кількістю прав і обов'язків як з боку забудовника, так і інвестора.

З огляду на всі недоліки і особливості кожного типу житла ви зможете підібрати для себе ідеальний варіант.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Алекс 23.10.2020 в 19:30
new comment
В новых апартаментах, мне кажется, ремонт будет длиться дольше, чем в квартире с черновой отделкой, тк придется зонировать пространство самому.
Отменить
Додати коментар
Ідеї для оформлення ганку влітку
Влітку дуже хочеться прохолоди і затишку і це все можна відчути в повній мірі, відпочиваючи на ганку свого будинку. Ви можете приємно проводити свій вільний час на веранді, насолоджуючись ранковою кавою або розслабляючись в кінці довгого робочого дня у відокремленій обстановці
Детальніше
Горизонтальні жалюзі
Горизонтальні жалюзі
Доступність і практичність горизонтальних жалюзі ставлять їх поза часом і модою. Їх класичний вигляд сприяє акцентування саме стилю будь-якої кімнати, не привертаючи до себе особливої уваги. Вони скромно виконують свою функцію, забезпечуючи недоторканність приватного життя, керуючи світловим
Футон що це таке
Футон що це таке
Спочатку футон позначав постіль, що включають в себе тонке ковдру і матрац. Вперше визначення «футон» почали використовувати в Японії.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00