• Головна
  • Блог
  • У чому відмінність апартаментів від звичайних квартир

У чому відмінність апартаментів від звичайних квартир

Зміст
Різниця визначення
Основні відмінності квартири і апартаментів

Апартаменти, квартири, пентхауси - найчастіше між ними не роблять різниці, сприймаючи будь-яке визначення просто як житлове приміщення, які розрізняються лише площею. Насправді різниця досить істотна, тому необхідно враховувати кілька моментів, щоб знати чим відрізняється апартаменти від квартир.

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Різниця визначення


Під апартаментами розуміється нежитлове приміщення, найчастіше комерційна нерухомість, яке було адаптовано для проживання. Незважаючи на те, що вдома відносяться до комерційної нерухомості, в їх головне завдання стоїть надання місця для життя, а не отримання прибутку власнику.

 

Квартира ж спочатку зводиться як житлове приміщення. Розділяється на кілька кімнат, присутній кухонна зона, санвузол. Незважаючи на це, може використовуватися в якості комерційної нерухомості.

 

Основні відмінності квартири і апартаментів


Незважаючи на те, що обидва об'єкти нерухомості можуть використовуватися для проживання, вони все таки відрізняються у функціональному плані. Апартаменти в законодавстві прописані як комерційна нерухомість, тоді як квартири відносяться до житлового фонду.

 

Тому що проживають в апартаментах не зможуть використовувати цю адресу як місце реєстрації, тоді як з квартирою подібних проблем не виникне. Відмінності істотні і при оплаті комунальних послуг, так як для комерційної нерухомості тарифи набагато вище. Це правило актуально і для системи оподаткування. Комерційна нерухомість обкладається великою кількістю податків. Тому зміст апартаментів обійдеться власнику значно дорожче, ніж квартира.

 

Варто звернути увагу і на розвиток інфраструктури. Житлова нерухомість зводиться в місці, оточеному магазинами, торговими центрами, недалеко від зупинок транспорту і інших соціальних об'єктів. Будівництво комерційної же здійснюється далеко від актуальної інфраструктури, що може привести до деякого дискомфорту. Але, деяких привертає саме місце розташування апартаментів. Вони часто зводяться в паркових зонах, на різних набережних та інших місцях відпочинку. Житловий фонд придбати на такій території не вийде.

До решти особливостям апартаментів варто виділити:

  • доступна ціна;
  • розташування в барвистих місцях відпочинку;
  • відсутні деякі права і можливості захисту інвесторів проекту.
    З огляду на деякі недоліки, набагато вигідніше купувати вже готові апартаменти на вторинному ринку, в такому випадку ви не ризикуєте втратити кошти вкладені в проект.

Квартири ж, більш убезпечити, як будівельні об'єкти. Вони захищаються великою кількістю прав і обов'язків як з боку забудовника, так і інвестора.

З огляду на всі недоліки і особливості кожного типу житла ви зможете підібрати для себе ідеальний варіант.

Задати питання
Опубликавано: 06.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Що краще - грати або захисні ролети
У цьому пості, ми з вами обговоримо різницю між установкою грат і захисних ролет на вікна. Грати чи ролети: обираємо оптимальний варіант - корисні і цікаві статті, поради та рекомендації.
Детальніше
Як правильно оформити дитячу кімнату
Як правильно оформити дитячу кімнату
Правильно оформити дитячу кімнату - непросте завдання. Дизайн інтер'єру повинен бути універсальним і підходити зростаючій дитині. Яскраві кольори сподобаються маленьким дітям, але коли вони підуть до школі, вони можуть заважати зосереджуватись на навчанні. З іншого боку, занадто стриманий стиль інтер'єру теж не дуже привабливий
Які кольори добре поєднуються з коричневим в інтер’єрі
Які кольори добре поєднуються з коричневим в інтер’єрі
На загальну думку, коричневий вважається нудним і занадто простим, тому його часто не приймають до уваги при оформленні інтер'єру. Але це поширена помилка, адже в поєднанні з правильно
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень