Установка жалюзі в Борисполі

Установка жалюзі в Борисполі

Якісні, правильно підібрані жалюзі або ролети - це відмінний вихід для тих, хто втомився від непрактичності традиційних штор і хоче отримати легке, функціональне рішення. Переваг у жалюзі і ролет дуже багато, особливо, якщо порівнювати їх з рудиментарними портьєрами.

Які жалюзі варто вибрати?

Якщо ви вирішили позбутися від штор і вибрати для себе жалюзі, то це, безумовно, вірне рішення. Зараз є різні види конструкцій жалюзі: горизонтальні, захисні і роликові, вертикальні. Кріпляться жалюзі досить просто: в окремих випадках можна цілком зробити це самостійно, але краще, все-таки, залучити професіонала. Всі варіанти жалюзі, за винятком сучасних рольставней, кріплять на невеликий карниз, як тюлі або штори, а рольставні - на спеціальні штапики.

Ще одна значна перевага рольставней і жалюзі перед шторами - наявність захисної функції. На ринку сонцезахисних систем можна знайти захисні моделі, які не тільки оберігають від сонця і створюють оптимальну шумоізоляцію, але і також здатні захистити житло від злому. Ламелі захисних ролет, або по іншому - рольставен, являють собою одне єдине полотно, намотане на особливий вал. Таке полотно зроблено зі сталі і дійсно надійно оберігає приміщення.

Матеріали жалюзі: на які краще звернути увагу?

В основі структури горизонтальних і вертикальних моделей жалюзі розташовуються невеликі смужки ламелі, зроблені з таких матеріалів: дерево, пластик, ПВХ, тканину, метал, бамбук, джут і т.д. Сучасні рулонні жалюзі виконані з особливих легких смужок або єдиного фрагмента декоративного матеріалу. Найчастіше, звичайно ж, використовується спеціальна тканина: міцна, не пропускає сонячне світло, що має грязе і пиловідштовхуючі просочення.

Не варто забувати про вентиляцію. На жаль, в цьому плані штори і портьєри абсолютно непрактичні. З жалюзі ви забудете про ту задуху, яка як правило панує в приміщеннях, де для захисту від сонця застосовуються штори і фіранки. Ніякі портьєри не зможуть пропустити кисень в приміщення, не пропускаючи при цьому яскраві промені сонячного світла. А ось практична конструкція сучасних жалюзі просто надасть достатню циркуляцію повітря, так само рівномірно висвітлюючи кімнату гармонійним світлом.

З жалюзі і ролетами ви можете самостійно регулювати ступінь освітленості, повертаючи ламелі під тим або іншим кутом. Оптимально регулювати рівень світла також дозволяють ролети день-ніч: на відміну від абсолютної більшості різновидів ролет, вони складаються не з одного цільного шматка матерії, а з двох: прозорою і непрозорою. Таким чином, вам не потрібно піднімати полотно повністю, щоб освітити кімнату. Такі ролети дозволяють відмінно приховувати вікно від сторонніх очей без втрати світла, а ще, виглядають вони дуже естетично і сучасно.

Чи в світі існують хоч одні класичні штори, які здатні захистити від сонячного світла як штори блекаут, є, по факту, ролетами, виконаними зі спеціального матеріалу. Якщо ви шукаєте оптимальний варіант для спальні для забезпечення інтимної обстановки, а заодно - здорового сну вранці, то це - відмінний вихід.

Вони підходять як для офісних приміщень так, одночасно, і для житлових кімнат в будинках.

Якісні жалюзі в Борисполі: де купити?

Якщо ви живете в Борисполі і перебуваєте в пошуках якісних, довговічних і оптимальних за ціною жалюзі або інших сонцезахисних систем, то фахівці компанії Nikoss із задоволенням вам допоможуть! У нас - великий вибір самих різних моделей сонцезахисних систем, матеріалів, розмірів. Купити можна як вже готові варіанти, так і замовити жалюзі або ролети за індивідуальним проектом. Допоможемо з вибором, зробимо всі необхідні виміри, доставимо жалюзі або ролети, встановимо на століття: кращі сонцезахисні системи - тільки з Nikoss!

5/ 5 (1)
Опубликавано: 16.09.2019
Просмотрено: 318 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору