Установка і замовлення жалюзі в Конотопі

Зміст
На які жалюзі варто звертати увагу?
Чому варто давно замінити свої штори на зручні жалюзі або ролети?
Якісна установка жалюзі і ролетів в Конотопі: до кого варто звернутися?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Жалюзі представляють собою дуже зручну річ., Естетичну, практичну і функціональну. Вони відмінно підходять для оформлення вікон не тільки в офісі, але і в житловому приміщенні. А все тому, що є практичними, надійними і представлені на ринку в широкому розмаїтті, як відтінків, так матеріалів і конструкцій. Тому підібрати підходящий варіант можна для будь-якого житла, а особливо з урахуванням колосального асортименту на ринку.

На які жалюзі варто звертати увагу?

Фахівці виділяють вертикальні і горизонтальні жалюзі, як дві основні різновиди. Перші особливо популярні. Вони рухаються в праву і ліву сторону, а ще такі жалюзі дуже зручні в управлінні: управляти ними можна як за допомогою механічної системи, так і дистанційно. З їх допомогою легко відкривати-закривати доступ сонячного світла в приміщенні. Це дуже зручно. Більш того, такі елементи навіть просто повертаються навколо осі. Тут тільки слід вибирати якісні моделі з гарною фурнітурою. Горизонтальні жалюзі управляються також різними способами, а ступінь освітленості в приміщенні, оснащеному горизонтальними жалюзі, залежить від кута нахилу ламелей.

Як правило, вертикальні жалюзі встановлюють вдома, а горизонтальні в офісі. Такий вибір, звичайно, обумовлений матеріалами, з яких зроблені такі сонцезахисні системи: текстильні вертикальні жалюзі дійсно більш вдало виглядають в житлових приміщеннях, а пластикові або алюмінієві - в офісних. Втім, досить часто горизонтальні жалюзі роблять з дерева, а вони, в свою чергу, відмінно виглядають в абсолютно будь-яких інтер'єрах.

Крім жалюзі, варто звернути на ролети: на відміну від жалюзі, ролети не забезпечують настільки відчутну вентиляцію, але і від надлишку сонячних променів вони захищають більш надійно, особливо, якщо мова йде про шторах блекаут, які, як правило, встановлюються в спальнях.

Чому варто давно замінити свої штори на зручні жалюзі або ролети?

Функціональність і зручність - далеко не єдині плюси жалюзі. Перелік здатна доповнити можливість створити персональний інтер'єрний дизайн за допомогою вибору відповідної фактури, матеріалу, потрібних кольорів і при необхідності нестандартних розмірів. Сучасні жалюзі, в точності обрані під цікаве дизайнерське рішення, будуть прекрасно доповнювати його. Насправді, ви можете підібрати відтінок сонцезахисної системи так, щоб він ідеально вписався в колірне рішення інтер'єру, або ж навпаки, можете зробити жалюзі яскравим акцентом, вибравши, наприклад, червоний або синій варіант.

Серед інших переваг жалюзі перед шторами можна відзначити:

  • Довговічність. Правильно підібрані жалюзі можуть служити вам десятиліттями.
  • Приємну ціну.
  • Функціональність і зручність.
  • Відмінну здатність до збереження вентиляції.
  • Простоту в управлінні.
  • Простоту в догляді. На відміну від текстильних штор, жалюзі не потрібно прати, цілком достатньо протирати їх вологою ганчірочкою.
  • Компактність і легкість.
  • Можливість самостійної установки.

Якісна установка жалюзі і ролетів в Конотопі: до кого варто звернутися?

Якщо ви живете в Конотопі і вам необхідно вибрати жалюзі або ролети, то фахівці компанії Nikoss вам із задоволенням допоможуть, здійснять всі необхідні виміри, допоможуть у виборі, а також грамотно встановлять сонцезахисну систему. У нас - величезний вибір, чесні ціни, можливість як купити готовий варіант, так і зробити свій - на замовлення.

Задати питання
Опубликавано: 16.09.2019
Комментариев: 3
Коментарі
Мирон
18.09.2019 в 20:27
new comment
Конотоп довольно не большой городок, огромным преимуществом имеется, что появилась и здесь возможность заказать жалюзи в офис или для дома. Выбор очень широкий, найдутся жалюзи на любой вкус.
Виктория
18.09.2019 в 19:49
new comment
Наконец то я сменила свои старые и ужасные пластиковые жалюзи на рулонные шторы! Давно шла к этому событию и подбирала варианты. Хорошо, что можно на заказ все изготовить, так как тебе хочется.
Анжела
18.09.2019 в 18:24
new comment
Как не странно, но как раз у нас в семье и возник вопрос сменить шторы на ролеты. Присмотрелись к разным вариантам, приценились и заказали. В комнатах визуально стало больше места, и подоконники открыты больше.
Отменить
Додати коментар
Австрійські штори в інтер'єрі
Що таке австрійські штори? Австрійські штори - це ідеальне рішення для прикраси вікон самих різних кімнат. Як правильно розмістити дані моделі штор в інтер'єрі
Детальніше
Поширені помилки при оформленні квартири-студії
Поширені помилки при оформленні квартири-студії
Використання таких меблів може привести до хаосу в кімнаті, в результаті чого вона буде виглядати менше, ніж насправді. З тієї ж причини уникайте перевантаження простору занадто великою кількістю меблів
Як можна використовувати білий в інтер'єрі
Як можна використовувати білий в інтер'єрі
Важливо! Білий - дивно гнучкий колір. Якщо ви додасте яскраві фарби, приміщення буде виглядати теплим і динамічним, холодна палітра в поєднанні з білим, навпаки, робить інтер'єр статичним і спокійним. Актуальність білого кольору в інтер'єрі. Білий колір - один з улюблених у професійних дизайнерів. Він робить приміщення більш легким і невагомим, збільшуючи площу. Це один з небагатьох квітів, який можна використовувати нерозбавленим
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень