Установка і замовлення жалюзі в Кам'янець-Подільський

Установка і замовлення жалюзі в Кам'янець-Подільський

Останнім часом жалюзі в Кам'янці-Подільському з офісних приміщень перебираються в житлові будинки, створюючи конкуренцію звичним для нас шторам. І дійсно, цей правильно підібраний предмет інтер'єру може не тільки відмінно вписується в стиль кімнати, а й надати їй відчутний затишок, як не парадоксально, адже найчастіше жалюзі звинувачують у надмірній офіцізності, яку вони можуть надати приміщенню. Крім декоративної функції жалюзі захищають від сонячних променів, дозволяють регулювати освітленість приміщення, мають відмінну воздухопропускной здатність: такої якісної вентиляції, штори точно не забезпечать. Втім, всі перераховані вище переваги - далеко не єдині і ви точно не прогадаєте, якщо оберете для захисту приміщення від сонця якісні, функціональні та практичні жалюзі або ролети замість вже застарілих штор.

Які жалюзі варто вибрати? Які види бувають?

Різновидів жалюзі і ролет існує досить багато. Наприклад, класичні жалюзі можна умовно розділити на дві підкатегорії - вертикальні і горизонтальні. Тип залежить від розташування ламелей - відповідно, вони можуть бути розташовані вертикально або горизонтально.

Горизонтальні жалюзі: переваги і недоліки

Горизонтальні жалюзі можна сміливо назвати найпопулярнішим видом сонцезахисних систем. Вони являють собою конструкцію з двох горизонтальних планок, між якими розташовуються ламелі, закріплені системою ниток. Регулювати кут розташування ламелей можна за допомогою досить просто механічної системи, рідше зустрічаються дистанційні системи управління. При регулюванні ламелі рухаються навколо своєї осі, дозволяючи міняти освітлення. Горизонтальні жалюзі виготовляють з алюмінію, пластику, дерева, вони можуть мати різну фактуру, колір і розмір. Підібрати варіант можна, в принципі, під будь-який інтер'єр.

Плюси горизонтальних жалюзі: невелика ціна, можливість установки не тільки на стіну, але і у віконний отвір і навіть на стулку, простота в догляді, гармонія з практично будь-яким інтер'єром, простота в установці

Мінуси: крихкість конструкції (при поломці однієї ламелі слід замінити всю систему), алюмінієві жалюзі гримлять при протязі і піднятті / опусканні. Втім, це - скоріше особливості, ніж недоліки і навряд чи вони можуть хоч кого-то серйозно дратувати.

Вертикальні жалюзі: переваги і недоліки

Ламелі вертикальних жалюзі розташовані вертикально, як правило, вони зроблені зі спеціальної тканини. Управління може також здійснюватися за допомогою простої механічної системи, або ж за допомогою пульта.

Переваги вертикальних жалюзі: оптимальний захист від сонячних променів, компактність, естетичний зовнішній вигляд і можливість підібрати відтінок і фактуру тканини під будь-який інтер'єр, простота в управлінні.

Недоліки вертикальних жалюзі: час від часу їх все-таки потрібно прати або здавати в хімчистку. Прання повинна бути максимально акуратною, ні в якому разі не в пральній машині, робити це потрібно тільки вручну, не мнучи і не віджимаючи ламелі.

Ролети: переваги і недоліки

Ролети або рулонні штори - це сучасний різновид сонцезахисних систем, як правило, ролети складаються з цілісного шматка матерії: джуту, тканини, бамбука. Ролети - це нове слово в світі сонцезахисних систем і різноманітність тут надзвичайно велике: від штор блекаут, що забезпечують стовідсотковий захист від сонця до захисних рольставен зі сталі, які оптимально захищають приміщення від можливого злому.

Плюси рулонних штор: різноманітність моделей, конструкцій, матеріалів, відтінків, - абсолютно кожен зможе вибрати для себе оптимальний матеріал. Практичність, простота в догляді і управлінні, естетичний зовнішній вигляд, який додає приміщенню затишку.

Мінуси рулонних штор: функціональних недоліків, за фактом, у них немає, хіба що від жалюзі їх відрізняє більш висока ціна, але вона з лишком окупається якістю, довговічністю і практичністю.

Жалюзі і ролети в Кам'янці-Подільському: де можна купити?

Якщо ви хочете купити і встановити жалюзі або ролети в Кам'янці-Подільському, то у Nikoss ви без проблем знайдете те, що вам потрібно. Висока якість, величезний асортимент, грамотна установка, - все це у нас!

5/ 5 (1)
Опубликавано: 16.09.2019
Просмотрено: 397 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору