Установка і замовлення жалюзі в Бердянську

Установка і замовлення жалюзі в Бердянську

Попит на жалюзі та ролети на вікна в Бердянську сьогодні досить високий. Обумовлено це численними перевагами даного елементу інтер'єру над стандартними гардинами і шторами, жарким, сонячним літом в приморському місті, коли днем ​​приміщенню обов'язково потрібен надійний захист від надлишку сонячних променів. До слова, деякі різновиди жалюзі і ролетів, здатні не тільки захищати від надлишку сонячного світла, а й від занадто високих температур.

Основні переваги жалюзі: чому варто віддати перевагу їх шторам?

Перш за все, варто відзначити, що жалюзі здатні забезпечити приміщенню відмінний захист від впливу яскравого денного світла. Це особливо актуально для тих кімнат, які знаходяться на сонячній стороні. Такий ступеня захисту від сонця як жалюзі, штори, як правило, не забезпечують, навіть якщо вони суперплотние. А якщо вам необхідна повна захист від сонця, наприклад, вікна виходять на сонячну сторону, а при цьому, хочеться забезпечити для себе здоровий сон вранці, то зверніть увагу на штори блекаут: з ними вашому сну не завадить ні один ранковий промінь.

Також, ще одна важлива перевага жалюзі над звичайними шторами криється у відсутності у них перекриття доступу кисню в приміщення. Оптимальна вентиляція при наявності штор - це досить велика проблема. Жодні щільні штори не можуть нормально пропускати в кімнату повітря так само, як це робить легка конструкція жалюзі.

І, безумовно, потрібно виділити естетичну складову. За допомогою жалюзі можна створити цікаве дизайнерське рішення в будь-якому приміщенні. Штори, як правило, виглядають досить рудиментарним і не дуже добре виглядають в легких, повітряних інтер'єрах, в популярних скандинавських стилях. А ось жалюзі і ролети - інша справа. Якісні ролети здатні стати справжньою окрасою інтер'єру, особливо цим славляться ролети день-ніч, вони виглядають дуже легкими і цікавими.

На відміну від штор, жалюзі і ролети максимально прості в догляді. Жалюзі цілком достатньо іноді протирати вологою ганчіркою, ролети можна здати в хімчистку при наявності забруднень, але вони робляться з пило-та брудовідштовхуючих матеріалів або хоча б мають спеціальне просочення.

Жалюзі обов'язково повинні представляти такі можливості, як економія навколишнього простору, полегшувати догляд вікон, забезпечувати надходження в приміщення рівномірного денного світла, а також захищати квартиру або будинок від сторонніх поглядів. Штори, як правило, роблять практично будь-яке приміщення візуально менше, тоді як жалюзі - компактні, займають мінімум місця. А ще, світлі жалюзі візуально навіть як би збільшують кімнату.

Тільки в останню чергу жалюзі повинні служити прикрасою самого інтер'єру. Але і в якості прикраси вони служать дуже навіть непогано: тим більше, що різноманітність форм, матеріалів і відтінків, дозволяє вибрати ідеальні жалюзі для абсолютно будь-якого інтер'єру.

Сьогодні можна зустріти кілька видів жалюзі. Найпоширенішими є вертикальні і горизонтальні. Окремою категорією йдуть ролети або рулонні штори, зроблені, як правило, з тканини. Римські штори, рулонні штори, штори блекаут, рулонні штори день-ніч, захисні ролети: все це, по суті, являє собою ролети і це той випадок, коли серед усього розмаїття складно вибирати, адже очі просто розбігаються.

Замовлення і установка жалюзі в Бердянську: до кого можна звернутися?

Якщо ви плануєте замовлення і установку жалюзі в Бердянську, то ви без проблем можете звернутися до фахівців компанії Nikoss. У нас - максимально високу якість всіх сонцезахисних систем, величезний вибір, чесні ціни, а також - установка сонцезахисних систем "під ключ", все - від допомоги в підборі до вимірів і, безпосередньо, установки. Велика розмаїтість конструкцій, відтінків, матеріалів: ви без проблем оберете ту систему, яка підійде як під ваші потреби, так і під ваш інтер'єр і надійно захистить ваше житло від жаркого південного сонця.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 16.09.2019
Просмотрено: 236 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору