Установка сантехнічних рольставней

Установка сантехнічних рольставней

Набирають все більшої популярності у клієнтів рольставні в туалет свідчать про головне: ролети & ndash; це оптимальний вибір для всіх покупців, що віддають перевагу якість і естетичність. Це - прекрасна можливість зробити ваш санвузол більш естетичним, зробити його дизайн більш цілісним і, при цьому, досить функціональним. Кожен власник квартири, який вирішив зробити комплексний або частковий ремонт в туалеті, задається питанням: & laquo; Як і чим закрити труби в санвузлі або у ванній кімнаті? & Raquo ;. Здавалося б, відмінним рішенням буде сантехнічний люк, однак його ергономіка неідеальна & ndash; при термінової заміни труб потрібно і демонтаж самого люка. Варіантів, насправді, існує кілька.

Багато встановлюють дверцята, як у шафок. Але користуватися ними незручно, а часом і зовсім неможливо. Якщо ж туалет має дизайнерське рішення, то дверцята можуть порушити інтер'єр і виглядати чужорідним елементом. Сантехнічні рольставні стануть, в той разі, найбільш оптимальним варіантом, який буде поєднувати в собі як функціональність, так і естетичну складову. Що з себе представляють рольставні?

Сантехнічні рольставні: що вони з себе представляють?

За своєю суттю, сантехнічні рольставні є особливим класом ролетних систем, виготовляються вони, як правило, з алюмінію. Усередині виріб заповнюється спеціальною піною, важать рольставні вкрай мало, при цьому вони максимально функціональні. Вони оптимальні для використання саме в санвузлах, адже вони надзвичайно вологостійкі, виглядають в інтер'єрі санвузла досить гармонійно, допомагають приховати від сторонніх очей труби і сантехнічну систему, при цьому вони досить-таки прості в управлінні, при необхідності, доступ до труб легко відкриється знову. Вони дозволяють оптимально закривати ніші як в туалетних, так і в ванних кімнатах.

Варіантів монтажу таких рольставен існує кілька: зокрема, їх можна встановлювати коробом назовні, коробом всередину, також їх можна розміщувати просто від підлоги до стелі.

Чому варто вибирати саме рольставні для туалетів і ванних кімнат?

  • Вони надзвичайно водо- і вологостійкі;
  • Вони дозволяють оптимально закривати труби і всі існуючі сантехнічні комунікації;
  • Монтуються і встановлюються такі рольставні досить швидко;
  • Сантехнічні рольставні можуть виконуватися в самих різних відтінках, ви можете поєднувати їх з будь-яким інтер'єром;
  • Вони максимально прості в управлінні;
  • У разі будь-якої аварії, від яких, безумовно, ніхто не застрахований, доступ до труб буде проведений миттєво. У тих випадках, коли труби в туалеті закриваються, наприклад, гіпсокартоном, конструкцію потрібно буде розбирати досить довго.

В цілому, такі ролети можна використовувати не тільки для того, щоб закривати труби від сторонніх очей, але і, наприклад, для того, щоб закривати вікна у ванній або туалетній кімнаті, якщо такі є.

Сантехнічні рольставні: різновиди

Різновидів сантехнічних рольставен, насправді, існує не так і багато. Відрізняються вони за параметрами габаритів, як мінімум, але тут варто враховувати, що практично будь-який варіант рольставен - унікальний, робляться вони, зазвичай, на замовлення, адже габарити всім потрібні різні виходячи з параметрів туалету і того, якого розміру ділянку ними потрібно закривати. Оптимальними вважаються рольставні від стелі до підлоги, але знову ж таки, повторимося, кожен випадок індивідуальний і орієнтуватися треба на розмір своєї ніші.

Розрізняються рольставні також за відтінками. Вибрати можна будь-який варіант, - головне, щоб вони оптимально поєднувалися з інтер'єром санвузла.

Деякі також вважають за краще рольставні з додатковим декором, найчастіше, застосовується фотодрук.

Замовити виготовлення і установку сантехнічних рольставен, ви легко можете у фахівців компанії Nikoss. У нас - багаторічний досвід, тільки найякісніші та надійні рольставні, приємні ціни!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 662 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору