Чи можна встановити жалюзі самостійно?

Зміст
Чи варто встановлювати жалюзі або ролети самостійно?
Самостійна установка жалюзі: що потрібно знати?
Установка жалюзі: до кого варто звернутися?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

В сучасних кліматичних умовах, якісна сонцезахисна система - це просто маст-хев. Сонце, особливо влітку - настільки спекотне, що звичайними шторами або портьєрами тут вже не врятуватися. Та й немає сенсу в шторах при наявності якісних, естетичних і надійних жалюзі і ролетів. Жалюзі або ролети можуть бути дуже різними. Пластиковими, дерев'яними, металевими, тканинними, джутові, бамбуковими. Вони можуть бути виконані в будь-яких розмірах, в різних відтінках, вони можуть забезпечувати як мінімальний захист від сонця, так і повну, - таку як, наприклад, штори блекаут. Звичайно ж, бажано, щоб жалюзі або ролети були виготовлені для вас на замовлення. Купити ви можете і готові, але тільки у випадку з індивідуальним замовленням ви ідеально "потрапите" в розмір вікна. А ще важливо, щоб жалюзі встановлював професіонал: по-перше, ви заощадите свій час, по-друге, система точно буде встановлена ​​правильно і надійно. Втім, деякі вважають за краще ставити жалюзі самостійно. Чи варто так робити?

Чи варто встановлювати жалюзі або ролети самостійно?

Скажімо так: зробити це можливо, хоч це буде і дещо складно. Мінусів тут кілька: ви витратите досить багато часу на процес, який може зробити професіонал досить швидко. Крім цього, ризик зробити що-небудь неправильно, завжди присутній. А виправляти це можна довго і складно, - навіщо? У будь-якому випадку, якщо у вас є можливість скористатися послугами фахівця - то це варто зробити. Якщо ж такої можливості з якої-небудь причини немає, наприклад, з огляду на територіальну віддаленість, ви цілком можете спробувати зробити це самостійно.

Самостійна установка жалюзі: що потрібно знати?

Якщо ви вирішили не користуватися послугами спеціаліста, а повісити жалюзі самостійно, вам необхідно зробити правильні заміри, так як від цього буде залежати зручність користування шторами. Якщо ви встановлюєте вертикальні жалюзі, вам буде потрібно знати габарити віконного отвору. Заміряйте висоту і ширину від місць кріплення. Будьте уважні: вкоротити довгі штори не складе труднощів, а додати пластини до занадто вузьким не вийде. Заміри при установці горизонтальної моделі будуть складнішими.

Як правило, продавці жалюзі, якщо не встановлюють сонцезахисну систему самостійно, пропонують досить докладну інструкцію, дотримуючись якої, можна встановити всі без особливих проблем. Якщо інструкції немає, то варто обов'язково запросити її у виробника: особливо, якщо ви маєте справу з нестандартною конструкцією або матеріалом. В ідеалі, подивіться відеогайди і уроки на Youtube.

Якщо ви будете кріпити штори безпосередньо у вікні, знадобиться значення його ширини і висоти. Довжину жалюзі можна вибрати за своїм бажанням: вони можуть бути до підлоги або перекривати тільки підвіконня. При необхідності жалюзі з алюмінію і пластика нескладно вкоротити або відрегулювати за допомогою вбудованого механізму. Якщо вікно глухе, можна закріпити штори всередині. Якщо ви плануєте встановлювати жалюзі самостійно, то зробіть вибір на користь простих, класичних моделей.

Установка жалюзі: до кого варто звернутися?

Якщо ви все-таки не хочете мати справу з самостійною установкою жалюзі, то зверніться до професіоналів компанії Nikoss. У нас - величезний досвід роботи з виготовленням і установкою різних типів сонцезахисних систем: від класичних пластикових жалюзі, до ролетів з самих різних матеріалів і штор блекаут. Приємні ціни, якісна і довговічна установка, можливість замовлення якісних сонцезахисних систем під будь-які параметри вікон, величезний досвід і тисячі задоволених клієнтів, - все це про нас!

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 10
Коментарі
Виктор 07.09.2019 в 00:06
new comment
Устанавливал дома сам, так как покупал готовые роллеты в супермаркете. Была хорошая скидка - грех пройти мимо. Немного повозился, так как делал первый раз, но все вышло. Ничего сложного, хотя и инструкции как таковой не было.
Варя 31.08.2019 в 04:18
new comment
Мы не устанавливали самостоятельно, так как пока живём с мамой и считаем, что установка жалюзей сугубо мужская работа. Я например в этом деле ничего совершенно не понимаю.
Лина 22.08.2019 в 14:27
new comment
Практически все компании, которые занимаются изготовлением жалюзи, осуществляют доставку и предоставляют специалиста для установки. У многих доставка и установка уже включены в стоимость. Зачем от этого отказываться?
Lisa 18.08.2019 в 20:53
new comment
Я считаю, можно установить жалюзи самостоятельно без специальных навыков, но опять же это дело рук мужчины. Для девушки или женщины это будет сложным в любом случае, даже если использовать специальную инструкцию.
Павел 13.08.2019 в 21:25
new comment
А почему нельзя? Конечно можно, если руки растут откуда надо. Если уж совсем тяжело самой/самому, то попросите кого-то. Необязательно мастера нанимать ради такой мелочи. В крайнем случае Ютуб и Гугл помогут разобраться.
Ирина 05.08.2019 в 15:52
new comment
В принципе самостоятельно справиться можно. Инструкция вполне понятная. Правда, мужу пришлось воспользоваться помощью роликов из интернета. Но если вы женщина, то лучше такое дело доверить опытным мастерам.
Таня 04.08.2019 в 23:47
new comment
Первый раз муж устанавливал жалюзи самостоятельно. Да, вышло дешевле, но хлопотно... На другие комнаты жалюзи брали под заказ с установкой - отлично. Полчаса и красота! И все намного качественнее прикреплено!
Иван 07.08.2019 в 01:47
new comment
Татьяна, не обижайте супруга. С этой "сложной процедурой" справится любой мужчина. А если рядом помощница жена, дело нескольких минут. Просто сейчас такая фишка - выкинуть мусор, мы приглашаем уборщицу (самим лень, западло).
Таня 18.08.2019 в 00:54
new comment
Иван, абсолютно не обижаю ;) Говорю как есть. Результат его установки и установки специалистов вижу. Мы покупали готовые ролеты. Крепили на то и тем, что там предлагалось (там клеевая основа). Отпали почти сразу. Потом муж все же воспользовался дрелью, но снизу, так и осталось на клею. Сейчас наблюдаю, как оно потихоньку съезжает в стороны.
Муж придерживается того мнения, что лучше нанять специалиста. Это у него такая фишка - мусор выношу я((( Скоро и гвозди буду учиться забивать...
Настя 28.08.2019 в 00:09
new comment
Как я вас понимаю((( У меня практически та же ситуация. Я теперь имею телефоны всех мастеров по "мужским" работам. А что уже говорить про установку жалюзи! Обращаюсь только к специалисту!
Отменить
Додати коментар
Кращі виробники меблів 21 століття
Сучасний ринок меблів представлений множинами вітчизняних і зарубіжних компаній. Але далеко не кожна може похвалитися високою якістю, нагородами і позитивними відгуками споживачів. Ми склали власний рейтинг кращих виробників меблів 21 століття, з якими варто познайомитися ближче.
Детальніше
Функціональний дизайн інтер'єру
Функціональний дизайн інтер'єру
Функціональність, насправді, - це база. Це те, на чому весь інтер'єр і його дизайн в подальшому будується. Якщо інтер'єр не буде продуманий функціонально, дизайн буде невдалим.
Затишні і атмосферні дрібниці створюють природний інтер'єр в квартирі
Затишні і атмосферні дрібниці створюють природний інтер'єр в квартирі
При створенні затишного інтер'єру значення відіграє будь-яка дрібниця. Найскладніше в цій справі - дотримати баланс між стилем, функціональністю і затишком.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00