Чи можна встановити жалюзі самостійно?

Чи можна встановити жалюзі самостійно?

В сучасних кліматичних умовах, якісна сонцезахисна система - це просто маст-хев. Сонце, особливо влітку - настільки спекотне, що звичайними шторами або портьєрами тут вже не врятуватися. Та й немає сенсу в шторах при наявності якісних, естетичних і надійних жалюзі і ролетів. Жалюзі або ролети можуть бути дуже різними. Пластиковими, дерев'яними, металевими, тканинними, джутові, бамбуковими. Вони можуть бути виконані в будь-яких розмірах, в різних відтінках, вони можуть забезпечувати як мінімальний захист від сонця, так і повну, - таку як, наприклад, штори блекаут. Звичайно ж, бажано, щоб жалюзі або ролети були виготовлені для вас на замовлення. Купити ви можете і готові, але тільки у випадку з індивідуальним замовленням ви ідеально "потрапите" в розмір вікна. А ще важливо, щоб жалюзі встановлював професіонал: по-перше, ви заощадите свій час, по-друге, система точно буде встановлена ​​правильно і надійно. Втім, деякі вважають за краще ставити жалюзі самостійно. Чи варто так робити?

Чи варто встановлювати жалюзі або ролети самостійно?

Скажімо так: зробити це можливо, хоч це буде і дещо складно. Мінусів тут кілька: ви витратите досить багато часу на процес, який може зробити професіонал досить швидко. Крім цього, ризик зробити що-небудь неправильно, завжди присутній. А виправляти це можна довго і складно, - навіщо? У будь-якому випадку, якщо у вас є можливість скористатися послугами фахівця - то це варто зробити. Якщо ж такої можливості з якої-небудь причини немає, наприклад, з огляду на територіальну віддаленість, ви цілком можете спробувати зробити це самостійно.

Самостійна установка жалюзі: що потрібно знати?

Якщо ви вирішили не користуватися послугами спеціаліста, а повісити жалюзі самостійно, вам необхідно зробити правильні заміри, так як від цього буде залежати зручність користування шторами. Якщо ви встановлюєте вертикальні жалюзі, вам буде потрібно знати габарити віконного отвору. Заміряйте висоту і ширину від місць кріплення. Будьте уважні: вкоротити довгі штори не складе труднощів, а додати пластини до занадто вузьким не вийде. Заміри при установці горизонтальної моделі будуть складнішими.

Як правило, продавці жалюзі, якщо не встановлюють сонцезахисну систему самостійно, пропонують досить докладну інструкцію, дотримуючись якої, можна встановити всі без особливих проблем. Якщо інструкції немає, то варто обов'язково запросити її у виробника: особливо, якщо ви маєте справу з нестандартною конструкцією або матеріалом. В ідеалі, подивіться відеогайди і уроки на Youtube.

Якщо ви будете кріпити штори безпосередньо у вікні, знадобиться значення його ширини і висоти. Довжину жалюзі можна вибрати за своїм бажанням: вони можуть бути до підлоги або перекривати тільки підвіконня. При необхідності жалюзі з алюмінію і пластика нескладно вкоротити або відрегулювати за допомогою вбудованого механізму. Якщо вікно глухе, можна закріпити штори всередині. Якщо ви плануєте встановлювати жалюзі самостійно, то зробіть вибір на користь простих, класичних моделей.

Установка жалюзі: до кого варто звернутися?

Якщо ви все-таки не хочете мати справу з самостійною установкою жалюзі, то зверніться до професіоналів компанії Nikoss. У нас - величезний досвід роботи з виготовленням і установкою різних типів сонцезахисних систем: від класичних пластикових жалюзі, до ролетів з самих різних матеріалів і штор блекаут. Приємні ціни, якісна і довговічна установка, можливість замовлення якісних сонцезахисних систем під будь-які параметри вікон, величезний досвід і тисячі задоволених клієнтів, - все це про нас!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 28.07.2019
Просмотрено: 1187 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору