Догляд за дерев'яною підлогою

Догляд за дерев'яною підлогою

Коли у вас вдома красива дерев'яна підлога, то цілком природно, що ви хочете зберегти її в ідеальній формі. Незалежно від того, з якого дерева вона виготовлена, догляд за нею повинен бути однаково ретельним. На щастя, доглядати за такими підлогами не складно. Насправді, просте чищення є основним секретом довговічності дерев'яних підлог. Але є і нюанси, які мають вирішальне значення для строку служби покриття.

  1. Регулярно використовуйте пилосос. Сміття, яке лежить на підлозі, має великий вплив на її стан. Якщо ви не забираєте регулярно сміття з дерев'яної підлоги, то воно діє так само, як і наждачний папір. Тобто, сміття дряпає поверхню підлоги і псує його зовнішній вигляд. Все, що вам потрібно зробити - це щодня замітати, якщо це можливо, і регулярно пилососити підлогу зі спеціальною насадкою. Це особливо ефективно для видалення пилу і сміття в тріщинах і щілинах, а також між дошками.
  2. Знайдіть відповідний засіб для чищення.Коли справа доходить до вибору продукту для більш глибокого очищення, не існує якихось строгих обмежень. Різні види дерева вимагають різних обробок, тому експерти радять прислухатися до рекомендацій виробника вашого підлогового або оздоблювального покриття.Однак не рекомендується використовувати агресивні хімічні речовини для очищення будь-якої дерев'яної підлоги. Як тільки ви підібрали правильний очищуючий продукт, використовуйте його за допомогою вологої швабри.
  3. Звертайте увагу на запобіжні заходи.Деревина різко реагує на температуру і вологість, тому важливо створити сприятливий мікроклімат в будинку. Якщо на дерев'яну підлогу з будь-якого боку буде тривалий вплив підвищеної вологості, то вона трохи деформується. Щоб запобігти цьому, потрібно встановити джерело води і усунути його. А надто пересушене дерево потріскається. Щоб це виправити, потрібно трохи зволожити повітря і підлога поверне свій первісний вигляд.

Хоч це і неприємно, але дерев'яна підлога дряпається. Цього просто не уникнути. А ось усунути дрібні подряпини можна за допомогою меблевого маркера.

Якщо ви помітили, що ваш дерев'яна підлога вже занадто зношена, не поспішайте її шліфувати або замінювати на нову. Щоб відновити підлогу, достатньо покрити її лаком. Такий захисний шар дозволить ще довгі роки насолоджуватися натуральною дерев'яною підлогою. Це покриття можна ремонтувати, перефарбовувати і оновлювати багато разів, що робить його практичним і дуже довговічним.

5/ 5 (1)
Опубликавано: 03.03.2020
Просмотрено: 378 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору