Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту

Перш ніж ви зможете насолодитися зміненим інтер'єром після ремонту, потрібно заздалегідь навести порядок. Навіть якщо ви знайшли гарну ремонтну бригаду, яка подбала про те, щоб елементи декору та меблі були покриті захисною плівкою, завжди буде виявлений недогляд: плитка з затіркою, підлога з плямами фарби або залишки силікону.

Пилосос і прибирання після ремонту

В першу чергу потрібно зібрати і викинути будь-які залишки сміття. Тільки після цього можна переходити до більш ретельного очищення. При прибиранні квартири після ремонту варто дотримуватися правила «зверху вниз» - почніть з найвищих елементів, стель, стін, верхівок меблів і поступово спускайтеся вниз. Якщо дозволяють погодні умови, добре провітріть відремонтоване приміщення. Пил буде видуватися назовні замість того, щоб сідати на меблях.

Спочатку потрібно прибрати пил за допомогою пилососа. Це дуже важливо, адже якщо спочатку використовувати швабри і вологі ганчірки, то пил при контакті з водою перетвориться в бруд, який може сильно забруднити стіни, підлогу або меблі. Більші частинки, які вловлюються пилососом, попередньо приберіть за допомогою спеціальної щітки.

На чистку пилососом варто витратити хоча б один день, оскільки її потрібно повторити кілька разів, з перервами. Позбувшись від пилу, можна приступати до очищення окремих поверхонь.

Як видалити залишки цементу

Після капітального ремонту подекуди можна зустріти залишки цементу: засохлі плями на керамічних розчинах або швах, матовому покритті підлог і інших керамічних облицюваннях, білуватий, вапняний наліт. На ринку доступні спеціальні концентровані препарати на кислотній основі для видалення таких забруднень. Також можна спробувати домашній метод - промити брудну поверхню водою з великим додаванням оцту.

Як видалити плями фарби

У разі водоемульсійних фарб досить змоченої водою тканини (можна також спробувати зішкребти бруд). Залишки фарб, фасадних штукатурок, грунтовок, просочень і подібних речовин найкраще очищати спеціальними засобами для видалення такого роду забруднень. Зазвичай достатньо розвести засіб у воді і протерти їм забруднену поверхню. Для більш стійких забруднень прикладіть компрес з непотрібної тканини і обраного хім засобу на кілька хвилин.

Як видалити залишки силікону

Найчастіше силікон використовується для затирання швів сантехніки у ванних кімнатах і кухнях. М'який свіжий силікон розчиняє звичайний засіб для миття посуду, а потім просто витріть його рушником.

Засохлий силікон дуже важко видалити звичайними засобами, тому зазвичай рекомендується акуратно зішкребти його гострим ножем. Залишки герметику також розчиняють спеціальні препарати, які ви знайдете в кожному будівельному магазині.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 13.08.2020
Просмотрено: 170 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору