Тропічний дизайн інтер'єру: як створити атмосферу південного курорту у себе в квартирі

Тропічний дизайн інтер'єру: як створити атмосферу південного курорту у себе в квартирі

Створити атмосферу, яка б нагадувала про приємно проведений час в південних країнах, досить просто. Такий інтер'єр стане справжньою знахідкою і дозволить заряджати теплом і приємними емоціями навіть в сувору зиму. Не важливо який пейзаж і погода за вікном, коли у вас вдома панує атмосфера курорту.
 

Колірна гамма інтер'єру

Якщо перед вами стоїть завдання відтворити південний інтер'єр, то необхідно детально ознайомитися з найбільш ходовими колірними рішеннями. Так, південному інтер'єру властиві яскраві і теплі кольори. Приміщення повинно наповнитися світлом і теплом. Для цього використовується певний набір кольорів: морські відтінки, зелена і жовта палітра. Завдяки використанню таких кольорів вдасться відтворити яскравий стиль курорту.
 
В якості основного кольору, який буде домінувати в інтер'єрі, рекомендується вибрати білий. При цьому не обов'язково використовувати абсолютно білий, можна підібрати бежевий або сірий відтінок. Додатковим кольором доречно буде використовувати блакитний і бірюзовий. Це кольору моря і неба. Звичайно не обійтися і без жовтого, адже цей колір відсилає до піску і яскравого сонця. Також не завадить додати трохи зеленого, який нагадає про літній зелені. І тут важливо не переборщити, адже в іншому випадку такий інтер'єр замість релаксу принесе головний біль.
 
Цілком можна застосовувати пастельні відтінки, якщо вам не дуже подобаються яскраві кольори. Забарвлення стін та інших предметів повинна проводитися з урахуванням їх сполучуваності один з одним.
 

Матеріали інтер'єру

Створити особливу затишну атмосферу у себе вдома можна використовуючи натуральні матеріали. Категорично не рекомендується застосовувати в такому інтер'єрі матеріали імітують натуральні. Оформлення має бути «живим», а бутафорія зіпсувати задумку. Так, для оформлення стін краще застосовувати плитку з натурального каменю. При цьому не обов'язково облицьовувати всі стіни каменем, достатньо викласти невеликі ділянки, щоб зробити акцент на природності.
 
Як же підлогового покриття оптимальним рішенням стане дерево. Можна використовувати фактурну паркетну дошку природного кольору. Використовувати лінолеум «під дерево» не найкраща ідея, пам'ятайте, що важливі саме натуральні матеріали. Замість дерева можна використовувати матову плитку яскравих кольорів.
 
Меблі можуть бути плетеними, наприклад з ротанга. Також доречна меблі виконана з таких порід дерева, як: тик, суар. Вона міцна, довговічна і ідеально вписується в концепцію південного інтер'єру. Плетеними можуть бути і абажури для люстри і підлогових ламп. Як джерела світла використовуйте лампи з теплим кольором. Освітлення денним світлом білим візуально буде яскравіше, але негативно відбитися на атмосфері курорту.
 
Як матеріал для штор, подушок, оббивки дивана або стільців важливо використовувати натуральні тканини по типу бавовни. Врахуйте, що і рама вікна бажано повинна виконуватися з дерева. Доречними будуть жалюзі з натуральних матеріалів, тканинні ролети або римські штори.
 

Додаткові елементи декору

Кілька зелених рослин зможуть внести жвавість в оформлення інтер'єру. Використовувати багато зелені не варто, по-перше для цього потрібен час на догляд, по-друге приховає оформлення. Не зайвим буде використовувати яскраві постери або картини. Підійдуть різні тропічні мотиви, наприклад етно. Також на стіні можна розмістити якісь екзотичні предмети, які притаманні південним країнам. Головне дотримуватися помірності.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 21.10.2019
Просмотрено: 269 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору