Тренди в дизайні інтер'єру 2020

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Сучасне суспільство намагається перейти від споживання до більш екологічного і раціонального способу життя. Приймаючи рішення про придбання меблів, вони схиляються до натуральних матеріалів. При цьому особливу увагу звертають на те, де, ким і як був виготовлений той чи інший продукт. Крім високої якості, дизайн меблів повинен бути "зеленим", тобто, дружнім до довкілля. В такому випадку натуральні матеріали використовуються не тільки заради створення затишної атмосфери, а й заради збереження планети. Виходячи з потреб споживачів, відмічено підвищення попиту на вироби виготовлені з уже перероблених матеріалів.

Все частіше в інтер'єрі будинку можна помітити необроблені тканини, зелені рослини, теплиці і оранжереї. Також мають попит меблі з ротанга або лози, завдяки якій створюється затишна сільська атмосфера. Зараз на піку популярності скандинавський стиль, який відповідає сучасному тренду на натуральність і простий спосіб життя. Люди прагнуть бути якомога ближче до природи. Зараз дуже рідко будують квартири без балконів, а вихід з дому в сад або на затишне патіо користується великою популярністю, особливо у міських жителів, які втомилися від сірості кам'яних джунглів. Меблі, які використовуються для оформлення зелених зон відпочинку стали настільки комфортними і привабливими, що їх також можна використовувати і для інтер'єру будинку. Сучасні матеріали і цікавий дизайн роблять такі меблі просто універсальними.

Раніше були популярні вуличні меблі сірого кольору, але зараз перевага віддається білій. Також на піку популярності знаходиться зелений колір, який має велику кількість різних відтінків. Для того, щоб будинок або квартира стали комфортними, вкрай важливо правильно підібрати не тільки кольорову гамму меблів, а й приділити увагу дизайну. Зараз основний акцент робиться на комфорт, тому кожен предмет інтер'єру максимально зручний для використання.

Органічно виглядають двомісні крісла та дивани, які відрізняються своєю ергономікою і комфортом. Також в сучасній квартирі нерідко використовуються відкидні і консольні столи, акуратні полиці й інші багатофункціональні меблі, які займають мало місця. Стільці і табурети для кухні також зазнали деяких змін і виготовляються з м'якою оббивкою для того, щоб зробити ваше життя ще комфортніше. Дизайн квартири в 2020 році передбачає максимальний комфорт і функціональність. З огляду на це, роблячи акцент на натуральних матеріалах, ви зможете створити сучасний інтер'єр, не докладаючи великих зусиль.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 2
Коментарі
Полина 29.10.2020 в 19:49
new comment
Мне очень нравится мебель из ротанга и лозы. Хочу дополнить креслами из указанных материалов свою гостиную. Кроме красоты и экологичности, эта мебель очень удобная, ее легко перемещать и она не портит полы.
Ольга 29.10.2020 в 11:02
new comment
Зеленый цвет благоприятно влияет на психику. Часто люди выбирают его подсознательно. Меня в современных интерьерах больше привлекает эргономичность и экономия пространства. Подоконники - столешницы, подоконники - диваны - простое, но актуальное изобретение.
Отменить
Додати коментар
Шикарні комбіновані вертикальні жалюзі
Раді вам представити варіанти комбінування кольорів горизонтальних жалюзі на пластикові вікна, поєднання кольорів і відтінків, різноманітності форм і видів. Можливо саме тут ви знайдете натхнення на створення в своєму будинку ексклюзивного дизайну!
Детальніше
Стиль Шеббі-шик
Стиль Шеббі-шик
Якщо ви плануєте ремонт і зараз перебуваєте в пошуку актуального стилю інтер'єру, спробуйте звернутися до оригінального, незаяложені і не дуже популярному стилю Шеббі шик.
Римські штори як зібрати і встановити самостійно?
Римські штори як зібрати і встановити самостійно?
Елегантні, лаконічні, зручні римські штори користуються величезною популярністю. У магазині можна зустріти їх величезний асортимент, але іноді своїми руками можна зробити більш цікаві моделі, які не представлені в магазинах. Як на практиці створити римські штори самостійно, ще й закріпив в них підйомний механізм? Насправді це не так вже й складно.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00