Тренди в дизайні інтер'єру 2020

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Сучасне суспільство намагається перейти від споживання до більш екологічного і раціонального способу життя. Приймаючи рішення про придбання меблів, вони схиляються до натуральних матеріалів. При цьому особливу увагу звертають на те, де, ким і як був виготовлений той чи інший продукт. Крім високої якості, дизайн меблів повинен бути "зеленим", тобто, дружнім до довкілля. В такому випадку натуральні матеріали використовуються не тільки заради створення затишної атмосфери, а й заради збереження планети. Виходячи з потреб споживачів, відмічено підвищення попиту на вироби виготовлені з уже перероблених матеріалів.

Все частіше в інтер'єрі будинку можна помітити необроблені тканини, зелені рослини, теплиці і оранжереї. Також мають попит меблі з ротанга або лози, завдяки якій створюється затишна сільська атмосфера. Зараз на піку популярності скандинавський стиль, який відповідає сучасному тренду на натуральність і простий спосіб життя. Люди прагнуть бути якомога ближче до природи. Зараз дуже рідко будують квартири без балконів, а вихід з дому в сад або на затишне патіо користується великою популярністю, особливо у міських жителів, які втомилися від сірості кам'яних джунглів. Меблі, які використовуються для оформлення зелених зон відпочинку стали настільки комфортними і привабливими, що їх також можна використовувати і для інтер'єру будинку. Сучасні матеріали і цікавий дизайн роблять такі меблі просто універсальними.

Раніше були популярні вуличні меблі сірого кольору, але зараз перевага віддається білій. Також на піку популярності знаходиться зелений колір, який має велику кількість різних відтінків. Для того, щоб будинок або квартира стали комфортними, вкрай важливо правильно підібрати не тільки кольорову гамму меблів, а й приділити увагу дизайну. Зараз основний акцент робиться на комфорт, тому кожен предмет інтер'єру максимально зручний для використання.

Органічно виглядають двомісні крісла та дивани, які відрізняються своєю ергономікою і комфортом. Також в сучасній квартирі нерідко використовуються відкидні і консольні столи, акуратні полиці й інші багатофункціональні меблі, які займають мало місця. Стільці і табурети для кухні також зазнали деяких змін і виготовляються з м'якою оббивкою для того, щоб зробити ваше життя ще комфортніше. Дизайн квартири в 2020 році передбачає максимальний комфорт і функціональність. З огляду на це, роблячи акцент на натуральних матеріалах, ви зможете створити сучасний інтер'єр, не докладаючи великих зусиль.

Опубликавано: 01.01.1970
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Жалюзі і ролети у Вінниці
Правильно підібрані, якісні жалюзі - це дуже хороша інвестиція в затишок і комфорт будинку. Сьогодні жалюзі і ролети захищають від надлишку сонячного світла, від зайвого шуму, а деякі - ще й від злому.
Детальніше
Стиль брутализм в інтер'єрі
Стиль брутализм в інтер'єрі
Якщо ви - цінуєте мінімалізм, то можливо, реалізація стилю брутализм в вашому інтер'єрі буде відмінним рішенням. Брутальний стиль в інтер'єрі або стиль брутализм точно не підійде для цінителів і цінительок легких, повітряних інтер'єрів, а також пастельних відтінків і великої кількості декору.
Жалюзі в вітальню
Жалюзі в вітальню
Вибір якісної і надійної сонцезахисної системи - це дуже важливий крок, адже часто саме цей фактор забезпечує максимальний комфорт життя в вашому домі чи квартирі.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень