Тренд: кухня без верхнього ярусу

Зміст
Особливості та переваги рішення
Де ще можна зберігати речі

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Багато дизайнерів рекомендують при облаштуванні кухонного простору відмовлятися від верхнього ярусу. Що під ним розуміється - будь-які навісні шафи. Кухня без них здається трохи більше, відчувається простір і світло. Саме тому, таке незвичне і сміливе рішення, привертає стільки уваги.
 

Особливості та переваги рішення

Верхній ярус або навісні шафки найчастіше використовуються для організації та зберігання предметів посуду, круп і побутової техніки. Але, як показує досвід багатьох користувачів, на верхніх ярусах намагаються розмістити предмети рідко використовуються. Різні комплекти чашок і тарілок, великі комбайни, набори сковорідок - все це розміщується нагорі. А ті предмети, які дійсно використовуються часто розташовуються на одній поличці.
 
Тому так рекомендується звільнити простір від навісних шаф. В результаті ви отримуєте наступні переваги:
 
  • кухня без навісних шаф виглядає набагато просторіше і світліше;
  • пропадає відчуття захаращеності, що особливо актуально для компактних кухонь;
  • відкривається більше маневрів для використання декору;
  • робоча зона не потребує додаткового висвітлення, досить використовувати верхнє;
  • пропадає відчуття тиск зверху, яке зазвичай відчувається при використанні шафок з темних матеріалів.
Ви не будете відчувати нестачу в виборі гарнітура для кухні без верхнього ярусу. Багато напрямів, наприклад скандинавський стиль або прованс, припускають розташування меблів подалі від стін.
 
Але, якщо місця для зберігання предметів посуду або продуктів недостатньо, необхідно заздалегідь передбачити місце.
 

Де ще можна зберігати речі

Система верхніх ящиків - не єдиний оптимальний варіант систематизації та зберігання безлічі таких необхідних дрібниць і продуктів на кухні. Варто звернути увагу на:
 
  • шафи-пенали - незважаючи на свою висоту, вони вузькі і досить просторі всередині. При необхідності здатний маскуватися під навколишній простір, досить просто підібрати меблі в тон стін. Ідеально підходить для зберігання вбудованої техніки, побутової техніки та посуду. Розмістити можна в будь-якому зручному місці;
  • буфет - ідеальний варіант для таких напрямків, як прованс або кантрі. Кілька масивний, але дуже місткий. Верхня частина часто виконується у вигляді поличок, які вносять трохи легкості;
  • полички - незважаючи на те, що вони розташовуються на місці шафок, виглядають вони набагато приємніше. Різноманітність матеріалів дозволяє підібрати саме той, який ідеально поєднується з вашим інтер'єром. Єдине, рекомендується розташовувати їх не рядами, а чергувати або вибудувати в одну лінію уздовж стіни.
Якщо ваша кухня не передбачає використання інших варіантів, варто звернути увагу на шафки без переднього фасаду. Вони займають набагато менше місця, легко монтуються і дозволяють підтримувати ідеальний порядок в кухонного начиння.
 
Спробуйте самі перетворити свою кухню і ви самі здивуєтеся, скільки простору і світла ховається в звичному просторі.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Анна 29.10.2019 в 12:32
new comment
Таков вариант явно не подойдет для хрущевок и кухонь с площадью 5-6 кв. м. Благодаря навесным шкафам как раз удается сэкономить много места.
Отменить
Додати коментар
Дизайн маленької кухні в сталінці
Будинки, побудовані в 30-х - наприкінці 50-х років минулого століття, в просторіччі звані сталинками, завжди цікавили покупців вторинки завдяки своїм безперечних переваг: високим стелям, великим вікнам, хорошою площі. Однак ремонт в сталінці вимагає великих вкладень, і причина тому - зношені інженерні комунікації, необхідність заміни проводки і серйозні роботи з вирівнюванням підлоги і стін.
Детальніше
Тренди в дизайні інтер'єру 2020
Тренди в дизайні інтер'єру 2020
Сучасне суспільство намагається перейти від споживання до більш екологічного і раціонального способу життя. Приймаючи рішення про придбання меблів
Як підготувати проект двокімнатної квартири: на що звернути увагу
Як підготувати проект двокімнатної квартири: на що звернути увагу
Двокімнатні квартири є універсальним житлом, що сприяє їх популярності серед покупців. Залежно від планування будинку загальна площа такого житла може досягати 80 кв. м, що дає можливість реалізувати безліч ідей. Дизайн двокімнатних квартир вимагає дотримання декількох правил. Крім функціональної доцільності окремих зон, необхідно звернути увагу і на інші фактори.
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00