Тренд: кухня без верхнього ярусу

Зміст
Особливості та переваги рішення
Де ще можна зберігати речі

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Багато дизайнерів рекомендують при облаштуванні кухонного простору відмовлятися від верхнього ярусу. Що під ним розуміється - будь-які навісні шафи. Кухня без них здається трохи більше, відчувається простір і світло. Саме тому, таке незвичне і сміливе рішення, привертає стільки уваги.
 

Особливості та переваги рішення

Верхній ярус або навісні шафки найчастіше використовуються для організації та зберігання предметів посуду, круп і побутової техніки. Але, як показує досвід багатьох користувачів, на верхніх ярусах намагаються розмістити предмети рідко використовуються. Різні комплекти чашок і тарілок, великі комбайни, набори сковорідок - все це розміщується нагорі. А ті предмети, які дійсно використовуються часто розташовуються на одній поличці.
 
Тому так рекомендується звільнити простір від навісних шаф. В результаті ви отримуєте наступні переваги:
 
  • кухня без навісних шаф виглядає набагато просторіше і світліше;
  • пропадає відчуття захаращеності, що особливо актуально для компактних кухонь;
  • відкривається більше маневрів для використання декору;
  • робоча зона не потребує додаткового висвітлення, досить використовувати верхнє;
  • пропадає відчуття тиск зверху, яке зазвичай відчувається при використанні шафок з темних матеріалів.
Ви не будете відчувати нестачу в виборі гарнітура для кухні без верхнього ярусу. Багато напрямів, наприклад скандинавський стиль або прованс, припускають розташування меблів подалі від стін.
 
Але, якщо місця для зберігання предметів посуду або продуктів недостатньо, необхідно заздалегідь передбачити місце.
 

Де ще можна зберігати речі

Система верхніх ящиків - не єдиний оптимальний варіант систематизації та зберігання безлічі таких необхідних дрібниць і продуктів на кухні. Варто звернути увагу на:
 
  • шафи-пенали - незважаючи на свою висоту, вони вузькі і досить просторі всередині. При необхідності здатний маскуватися під навколишній простір, досить просто підібрати меблі в тон стін. Ідеально підходить для зберігання вбудованої техніки, побутової техніки та посуду. Розмістити можна в будь-якому зручному місці;
  • буфет - ідеальний варіант для таких напрямків, як прованс або кантрі. Кілька масивний, але дуже місткий. Верхня частина часто виконується у вигляді поличок, які вносять трохи легкості;
  • полички - незважаючи на те, що вони розташовуються на місці шафок, виглядають вони набагато приємніше. Різноманітність матеріалів дозволяє підібрати саме той, який ідеально поєднується з вашим інтер'єром. Єдине, рекомендується розташовувати їх не рядами, а чергувати або вибудувати в одну лінію уздовж стіни.
Якщо ваша кухня не передбачає використання інших варіантів, варто звернути увагу на шафки без переднього фасаду. Вони займають набагато менше місця, легко монтуються і дозволяють підтримувати ідеальний порядок в кухонного начиння.
 
Спробуйте самі перетворити свою кухню і ви самі здивуєтеся, скільки простору і світла ховається в звичному просторі.
Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 22.10.2020
Коментарів: 1
Коментарі
Анна 29.10.2019 в 12:32
new comment
Таков вариант явно не подойдет для хрущевок и кухонь с площадью 5-6 кв. м. Благодаря навесным шкафам как раз удается сэкономить много места.
Отменить
Додати коментар
Венеціанський стиль в інтер'єрі
Венеціанський стиль - це відображення істинної розкоші. Він прибулець з епохи Ренесансу. З часу, коли художники, скульптори та архітектори намагалися перевершити один одного, створюючи справжні шедеври.
Детальніше
Які тканини краще не використовувати для рулонних штор
Які тканини краще не використовувати для рулонних штор
Основні помилки при виборі рулонних штор! При покупці тканинних рулонних штор необхідно в першу чергу звернути саме на тканину. Від неї залежить функціональність конструкції, естетичне сприйняття і тривалість використання
Куди встановлюються захисні ролети
Куди встановлюються захисні ролети
Існують різні типи ролет. Вони відрізняються за способом і місцем установки, а також - за функціональним призначенням. Який варіант установки рольставен - оптимальний? Це залежить від багатьох параметрів: функціонального призначення будівлі, дизайну фасаду, необхідного рівня захисту
Щодня з 9:00 до 21:00

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Щодня з 9:00 до 21:00