Топ помилок в дизайні і декорі інтер'єру

Зміст
ТОП помилок в розробці дизайну інтер'єру: який він?

sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0[sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0pagetitlesanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0*sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0]sanitize_seed_apxxuezm3a8kk04o0osc44cg0

Розробка дизайну інтер'єру - це процес складний і дуже відповідальний. Насправді, наробити в ньому помилок досить просто і в цій статті ми б хотіли розглянути типові помилки більш докладно. Не допускайте цих помилок і ваш інтер'єр буде виглядати набагато краще: хто попереджений - той озброєний!

ТОП помилок в розробці дизайну інтер'єру: який він?

  1. Меблі, розставлена ​​по периметру кімнати або приміщення квартири-студії. Продумане планування - безумовно, ключ до успіху всього інтер'єру. Розставляючи меблі, звільніть хоча б частину стін, це допоможе уникнути враження «виставкового залу». Наприклад, можна поставити велике крісло в кутку кімнати або диван в центрі вітальні.
  2. Повністю симетричний дизайн інтер'єру. Цей варіант підійде тільки тоді, коли ви робите стилізацію під класицизм: в цьому випадку, принцип золотого перетину буде як ніколи до речі. А ось в інших випадках, найкраще звернутися до модної і трендової асиметрії.
  3. Надлишок декоративних елементів. Безумовно, інтер'єр повинен бути індивідуальним: чи хоч хтось зможе надихнутися інтер'єром, який трохи більше, ніж повністю нагадує меблеві каталоги. Але тим не менш, такі рішення, як правило, роблять інтер'єр недоладним, плюс - позбавляють його функціональності, зокрема, значно ускладнюють прибирання.
  4. Зайва строкатість і яскравість інтер'єру. Заповніть приміщення безліччю різних відтінків - і воно буде нагадувати базар. Уникнути цієї помилки допоможе правило: не більше трьох локальних кольорів одночасно! Якщо ви впевнені в своїх силах, використовуйте додаткові відтінки - близькі тони, похідні від цих трьох кольорів. Результат не змусить себе чекати - інтер'єр буде виглядати більш гармонійно. А ось параметр яскравості, при цьому, це - виключно індивідуальний питання. Якщо ви цілком комфортно почуваєте себе в яскравих інтер'єрах, то це - добре. Але досить часто зустрічається ситуація, коли люди надихаються яскравими зображеннями в каталогах, а потім - в червоних, яскраво-синіх, фіолетових і помаранчевих інтер'єрах, реально страждають головним болем.
  5. Повністю білий інтер'єр. Стерильно-біла їдальня, як в лікарні? Такому рішенню - категорично ні! Крім тих випадків, коли меблі дуже оригінальна, та й все інше простір теж досить «активно». Якщо ви плануєте яскраві акценти, то стіни і стеля цілком можуть бути білими. Щоб надати монохромного обстановці обсяг і рельєф, подумайте про вкраплення кольору і різних фактур. Також помилково вважати, що модний скандинавський інтер'єр може бути виключно білим: це не так. Він відрізняється, скоріше, збалансованою комбінацією деревних текстур і пастельних відтінків.
  6. Панорамні шпалери з видом «італійської вулички» або цегляної кладки в стилі лофт - ніколи не прикрашають інтер'єр і однозначно надають дешевий вид. Це - привіт з дев'яностих і двохтисячних, від якого позбавилися далеко не всі інтер'єри. Просто красиві шпалери або справжня цегляна стіна в тисячу разів краще її фальшивого зображення. Так навіть однотонна штукатурка - як якісне, базове і бюджетне рішення, буде відмінним варіантом.
  7. Невідповідність габаритів житла і габаритів меблів. Велика кімната з великою меблями? Ні. Маленька кімната з міні-диваном і журнальним столиком розміру ХХL? Теж немає. Неправильно вивірені пропорції можуть зробити маленьке приміщення візуально ще менше, а велике - просто карикатурним. Пропорції дуже важливі в декоруванні. Міксуйте їх, тільки якщо у вас великі обсяги приміщення. І навпаки, якщо ваше простір обмежений, використовуйте невеликі «трендові» предмети, вони допоможуть створити гармонію.
  8. Використання текстильних штор. Безумовно, використовувати звичайні текстильні штори при сучасному розмаїтті якісних і функціональних, при цьому - красивих сонцезахисних систем, звичайно ж, даний злочин.
  9. Використання предметів інтер'єру та декору по єдиному призначенням. Функціоналізм - це мало не самий трендовий стиль інтер'єру зараз. Він повністю відповідає духу епохи. Він має на увазі, що кожен або практично кожен предмет інтер'єру повинен мати якесь власне функціональне призначення. Мова йде не тільки про меблі і інших предметах побуту, але і про прикраси. Подушки можуть служити прикрасою, світильники, меблі повинна бути вбудованою і багатофункціональною.
  10. Арки, колони і гіпсокартон. Безумовно, арки і колони можуть виглядати дуже навіть непогано в інтер'єрах великих, дорогих заміських будинків і то, тільки в тому випадку, якщо вони реалізовані максимально якісно. Якщо ж ні - то ні. З квартирами все по-іншому: всі ці елементи будуть виглядати в них просто недоречно. Ніякої ліпнини, ніяких колон, ніякого кітчу і ніякої показної розкоші: все це сьогодні абсолютно неактуально.
Задати питання
Опубликавано: 12.03.2020
Комментариев: 0
Коментарі
Отменить
Додати коментар
Функціональна квартира
Як об'єднати всі приміщення в квартирі між собою і при цьому не відмовлятися від приватних приміщень і затишних куточків? Життя не стоїть на місці і надає на нас свій вплив. Об'єктивна реальність підштовхує нас до змін. Такі процеси супроводжують нас кожен день. Під їх впливом формується наш уклад.
Детальніше
Архітектурні стилі вікон
Архітектурні стилі вікон
У сучасному світі настільки швидко розвивається індустрія пластикових профілів, що можливості архітектури для вікон ПВХ неймовірні. Всі передумови успішно створюються віконними системами для благополучної роботи архітекторів, а також відтворення розкішного вигляду фасадів.
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Механізм для рулонних штор - важлива деталь, так як від нього залежить довговічність і зручність експлуатації даного пристосування. Яка конструкція з пружинним і ланцюговий механізмом і влаштування таких жалюзі?
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень