Тканинні рулонні штори - які вибрати?

Тканинні рулонні штори - які вибрати?

Велика популярність рулонних штор останнім часом потіснила навіть вертикальні жалюзі. У яких же випадках, не випливаючи сліпо за модою, віддати перевагу рулонним шторам?
 
Звичайно, в першу чергу, якщо ви хочете закрити лише віконний отвір. Також рулонні штори добре поєднуються з традиційними гардинами, виконуючи роль як регулятора освітлення, так і колірного доповнення. У цьому випадку вони стають гарною альтернативою звичайним шторам, які все-таки в догляді вимагають до себе більшої уваги: ​​на них збирається пил, та й гладити їх після прання важкувато.
 
Рулонні штори не доставляють клопоту ні в управлінні, ні в догляді. За допомогою простої ланцюжка легко підняти і зафіксувати рулонну штору на будь-якій висоті. Тканини для виготовлення рулонних штор оброблені спеціальним складом, відштовхуючим пил, який, в той же час, зберігає кольорові рулонні штори і рулонні штори з малюнком від вигорання на сонці. Тому, якщо у вас мало часу на прибирання, треба купити тканинні ролети і надовго забути про прання і прасування штор.
 
Якщо ви хочете закрити лише скло, добре виглядають ролети в колір рам: при закритій сонцезахисної системі віконний отвір буде виглядати одним цілим. Вибравши для тканинної ролети напівпрозору тканину з красивим візерунком, ви отримаєте імітацію вітражних вікон ..
 
Для офісу краще вибрати однотонні рулонні штори закритого типу, колірна гамма яких буде поєднуватися з кольором стін, але в будь-якому випадку кольору тканини повинні бути спокійні, що не дратують. Хоча, вибравши природний зелений колір, або малюнок, що імітує зелене листя, ви дасте можливість співробітникам знімати втому очей, періодично зупиняючи погляд на красивих рулонних шторах.
 
Чим хороші рулонні штори, що ними можна закривати великі віконні прорізи, це так необхідно в виробничих приміщеннях, в конференц-залах. Для останніх більше підійдуть тканинні ролети, так звані blackout, виготовлені з абсолютно непрозорої тканини. А в домашньому кінотеатрі просто необхідні тканинні ролети blackout! Адже для комфортного перегляду фільму необхідна повна темрява.
 
Для лоджії, для дитячої, для інтер'єру в етностилі ви можете замовити тканинні ролети з джутового полотна. Джутові рулонні штори пом'якшать і зроблять затишним будь-який інтер'єр.
 
Навіть неможливо перерахувати всі варіанти і можливості застосування рулонних штор. У розмаїтті моделей рулонних тканинних штор і їх застосуванні вам завжди допоможуть розібратися консультанти компанії Nikoss. Фахівці нашої компанії не тільки якісно виготовляють ролети і жалюзі, вони знають тонкощі більш вдалого застосування кожної моделі в певній ситуації: чи то це офіс або виробниче приміщення, то чи квартира в мегаполісі або заміський будинок, школа або дитячий садок.
 
Замовити жалюзі і ролети можна в багатьох містах України. Наші філії знаходяться в Дніпропетровську, Луганську, Одесі, Полтаві, Донецьку, Харкові, Києві.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 527 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору