Тканинні ролети для будь-якого приміщення

Тканинні ролети для будь-якого приміщення

Різноманітність тканинних ролет дозволяє без зусиль підібрати їх для вікон будь-якої кімнати. Ціна тканинних ролет відкритого типу невелика. Це бюджетне рішення дозволить з мінімальними витратами захистити приміщення від сонячних променів і від цікавих поглядів.
 
Широкий спектр кольорів, красиві незвичайні малюнки на тканинах для ролет дають можливість, як власнику, так і дизайнеру приміщення, максимально точно з'єднати тканинні ролети з іншими елементами інтер'єру.
 
Перевагою тканинних ролет є ще й те, що вони дуже вдало можуть поєднуватися з традиційними шторами або гардинами. Звичайно, важкі штори, можливо, і ні до чого, а от ніжні легкі гардини з органзи, шифону або мереживний тюлі можуть порадувати любительок романтичних інтер'єрів. Їх фантазії в підборі поєднань тканинних ролет і легких гардин можуть бути безмежні.
 
Тканинні ролети закритого типу (змотана на вал тканинна ролета ховається в контейнер) більш надійно захищені від зовнішніх впливів, на них не збирається пил, вони виглядають більш елегантно.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Хотілося б зупинити увагу споживача на тканинних ролети, які кріпляться безпосередньо на рами вікон таким чином, що в закритому стані разом з рамою складають суцільну поверхню. Це виглядає дуже красиво, і коли кольори тканинної ролети та рами збігаються, і в разі вдало підібраних контрастних або подібних кольорів.
 
Оптова ціна тканинних ролет набагато нижче роздрібної, тому, замовляючи тканинні ролети для великої кількості приміщень, ви істотно економите свої кошти.
 
Самостійно прорахувати приблизну вартість тканинних ролет можна прямо на сайті, а при замовленні менеджер прорахує точну вартість в залежності від типу ролет та ціни тканини для їх виготовлення, що діють знижок. Таким чином, ви зможете купити тканинні ролети за оптимальною ціною.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 237 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору