Які тканини краще не використовувати для рулонних штор

Які тканини краще не використовувати для рулонних штор

Рулонні штори або ролети — один з оптимальних варіантів для декору вікна і захисту від сонячних променів. Працюють за принципом жалюзі, відкриваючись і закриваючись при першій необхідності. Єдина різниця полягає в тому, що конструкція складається не з горизонтальних або вертикальних ламелей, а цільного тканинного полотна, скручуємо на спеціальний вал. При покупці тканинних рулонних штор необхідно в першу чергу звернути саме на тканину. Від неї залежить функціональність конструкції, естетичне сприйняття і тривалість використання. Неправильний вибір тканини для рулонних штор може обернутися неприємним досвідом використання, тому необхідно необхідно ретельно підходити до покупки.

На що звертаємо увагу перед покупкою

При покупці тканинних рулонних штор необхідно в першу чергу на:

  • міцність — наскільки полотно здатне витримувати різне механічне і фізичний вплив;
  • стійкість — як матеріал зберігає первісну форму через певний час використання;
  • стійкість — вплив проти вигоряння, вологості і плям;
  • усадка — наскільки матеріал сідає після часткової або повної прання.

Не менш важливі такі фактори як привабливий зовнішній вигляд, естетичність.

Які матеріали не потрібно використовувати для рулонних штор

В першу чергу для використання з рулонними шторами можна використовувати делікатні тканини. До таких відносять шовк, в тому числі штучний, і атлас. Ці тканини не дивлячись на свій лиск і привабливість, відрізняються низькою стійкістю, легко мнуться і забруднюються. Не рекомендується використання рулонних штор з еластичними трикотажними тканинами, так як вони майже не зберігають свою первісну форму і легко деформуються при найменшому впливі. Рекомендується використовувати тканини з високою щільністю, в тому числі з додаванням штучних добавок. При покупці необхідно перевірити наявність спеціального складу, який відштовхує воду і перешкоджає осіданню пилу на поверхні.

Як не помилитися при покупці

При виборі конструкції, слід звернути увагу на наступні параметри:

  • рівень світлопроникності — від нього залежить наскільки сонце буде проникати в приміщення. Можливо як повне затемнення, так і частковий контроль рівня вуличного світла;
  • рівень вологості — для ванни або кухні можна використовувати натуральні матеріали, такі як бавовна або льон. Вони майже миттєво деформуються під впливом вологи. Для таких приміщень оптимально підійде поліестер, полівінілхлорид або суміш зазначених матеріалів.

Окремо варто згадати колір полотна, так як він повинен гармоніювати з основним інтер'єром в кімнаті.

Висновок

Найкраще для житлових і робочих приміщень рекомендується використовувати тканинні ролети з поліестером. Це може бути як 100% складу, так і змішаний з натуральними нитками — бавовною і віскозою. В такому випадку тканина не піддається деформації, не вигоряє, не боїться вологи і механічного впливу, незалежно від терміну використання тканинних ролет.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 852 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору