Які тканини використовуються для вертикальних тканинних жалюзі?

Які тканини використовуються для вертикальних тканинних жалюзі?

Вертикальні тканинні жалюзі користуються особливою популярністю при облаштуванні інтер'єру. Вони актуальні і в житловій квартирі, і в офісі, і навчальному приміщенні. Тканина відмінно захищає від сонячних променів за рахунок використання спеціальної просочення, яка додатково перешкоджає накопиченню пилу на поверхні. Доглядати за вертикальними жалюзі дуже просто — досить просто протирати поверхню вологою губкою або використовувати миючий пилосос з м'якою насадкою.

Різноманітність використовуваних варіантів

У вільному продажу представлені жалюзі виготовлені з різних тканин. Під час виробництва можуть використовуватися тюль, органза, бавовна, поліестер, сатин або шовк. Все залежить від особистих переваг і особливостей інтер'єру. Може змінюватися також і текстура ламелей. Цей показник також впливає на підсумкову вартість виробів, так як гладкі ламелі коштують дешевше виробів з принтом.

Окремо варто виділити можливість нанесення малюнка за допомогою термодруку. Такий малюнок не вигоряє з часом, навіть якщо вікно розташоване на сонячній стороні і затирається.

Під час виробництва використовуються різні матеріали, в тому числі:

  • поліестер — синтетичний матеріал, користується найбільшою популярністю серед користувачів. Така тканина не деформується з часом, легко очищається при першій необхідності і відрізняється високою щільністю. У деяких випадках покривається акрилом, що надає стійкості проти вологи. Може використовуватися самостійно, так і разом з спільно з бавовною або сатином. Але, подібні склади можуть давати усадку при пранні навіть в теплій воді;
  • жаккард — щільна тканина з рельєфною текстурою, надає готовому виробу додаткової привабливості та елегантності. В основі матеріалу скорочення особливим чином нитки вовни або бавовни, що впливає на підсумкову щільність матеріалу. Незважаючи на високу щільність, жалюзі відрізняються легкістю, тому карнизу, не буде деформуватися навіть після кількох місяців;
  • бавовна — незважаючи на свою натуральність і висока якість готового матеріалу використовується дуже рідко при пошитті вертикальних жалюзі. Це правило актуально і для шовку або льону. Матеріал максимально екологічні, безпечні, гіпоалергенні, але деформуються при найменшому фізичному впливі. Для посилення захисних властивостей необхідно використовувати натуральний матеріали разом з синтетичними, що підсилює їх міцність і продовжує термін використання.

Окремо варто згадати про тюлі. Вертикальні жалюзі з тюлі назвати повністю тканинним виробом не можна, за рахунок особливостей будови тканини. Готовий виріб добре розсіює сонячне світло і надає приміщенню привабливий і стильний вигляд. Їх рекомендується використовувати не для житлових, а для офісних приміщень.

Висновок

Використання тканинних вертикальних жалюзі дозволяє по новому поглянути на інтер'єр в приміщенні. Для максимального ефекту рекомендується використовувати синтетичні матеріали з добавками натуральних. В такому випадку ви отримаєте не тільки красиве, а й довговічне і міцне виріб.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 511 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору