Тканинні ролети День-ніч - інноваційний спосіб оформлення вікон

Тканинні ролети День-ніч - інноваційний спосіб оформлення вікон

Одним з найбільш поширених і затребуваних у покупців на сьогоднішній день видом тканинних ролетів вважається система "День-ніч". Це інноваційна розробка виробників, що відповідає всім вимогам, що пред'являються до аналогічної продукції. Подібні системи інакше називають "Делайт". Розглянемо опис тканинних рулонних штор "День-ніч" більш детально.
 

Що таке сучасні тканинні ролети "День-ніч"?

 
Це воно з найбільш функціональних і практичних рішень для оформлення віконних прорізів в офісних приміщеннях і кімнатах в квартирах і будинках. Вже згадана різновид тканинних рулонних штор характеризується особливістю виробництва і видом тканини. Для виготовлення ролетів "День-ніч" використовується спеціальна тканина зі своєрідним малюнком, на якому темні смуги чергуються зі світлими. Темні смуги непрозорі, світлі відмінно пропускають сонячне світло. Тканинні ролети "День-ніч" особливо підійдуть для декорування металопластикових вікон, міцно увійшли в повсякденне життя кожної людини. Коли постає питання про оформлення вікон, кожен господар орієнтується на кілька факторів, важливим з яких вважаються можливості бюджету.
 

Рулонні штори з тканини "День-ніч" - інноваційне відкриття

 
Подібні ролети стають все більш популярними серед споживачів не випадково. Розширення купівельного попиту багато в чому пояснюється різноманіттям кольорів. виробники дійсно пропонують величезний асортимент тканинних рулонних штор різних кольорів. Основна родзинка тканинних ролетів "День-ніч", про що коротко ми сказали вище, - ефектне чергування прозорою і непрозорою щільної тканини в одному полотні. Можна сказати, що тканинні ролети мають подвійне полотном. М'яко розсіюючись, сонячне світло з легкістю проходить через прозорі смужки, ніж створює затишну атмосферу в приміщенні. В силу цього і самі конструкції часто називають двошаровими. Тканинні смуги зазвичай бувають ширше прозорих. При переміщенні ролетів "День-ніч" смуги накладають один на одного, в результаті чого виходить необхідний рівень освітлення.
 
На закінчення хочеться сказати, що серед новинок сучасного ринку декоративних і функціональних прикрас віконних прорізів багатьох жителів України гідне місце зайняли тканинні ролети "День-ніч", вироблені в компанії Nikoss. Організація гарантує високу якість продукції та акуратну доставку до потрібного місця в будь-якій частині країни.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 614 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору