Тканинні ролети для будь-якого приміщення

Тканинні ролети для будь-якого приміщення

Різноманітність тканинних ролет дозволяє без зусиль підібрати їх для вікон будь-якої кімнати. Ціна тканинних ролет відкритого типу невелика. Це бюджетне рішення дозволить з мінімальними витратами захистити приміщення від сонячних променів і від цікавих поглядів.
 
Широкий спектр кольорів, красиві незвичайні малюнки на тканинах для ролет дають можливість, як власнику, так і дизайнеру приміщення, максимально точно з'єднати тканинні ролети з іншими елементами інтер'єру.
 
Перевагою тканинних ролет є ще й те, що вони дуже вдало можуть поєднуватися з традиційними шторами або гардинами. Звичайно, важкі штори, можливо, і ні до чого, а от ніжні легкі гардини з органзи, шифону або мереживний тюлі можуть порадувати любительок романтичних інтер'єрів. Їх фантазії в підборі поєднань тканинних ролет і легких гардин можуть бути безмежні.
 
Тканинні ролети закритого типу (змотана на вал тканинна ролета ховається в контейнер) більш надійно захищені від зовнішніх впливів, на них не збирається пил, вони виглядають більш елегантно.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Хотілося б зупинити увагу споживача на тканинних ролети, які кріпляться безпосередньо на рами вікон таким чином, що в закритому стані разом з рамою складають суцільну поверхню. Це виглядає дуже красиво, і коли кольори тканинної ролети та рами збігаються, і в разі вдало підібраних контрастних або подібних кольорів.
 
Оптова ціна тканинних ролет набагато нижче роздрібної, тому, замовляючи тканинні ролети для великої кількості приміщень, ви істотно економите свої кошти.
 
Самостійно прорахувати приблизну вартість тканинних ролет можна прямо на сайті, а при замовленні менеджер прорахує точну вартість в залежності від типу ролет та ціни тканини для їх виготовлення, що діють знижок. Таким чином, ви зможете купити тканинні ролети за оптимальною ціною.
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Элисса Ванко
16.08.2019 в 19:06 # Ответить
new comment
Я все чаще обращаю внимание, что на замену обычным шторам пришли тканевые ролеты. Между прочим именно такие ролеты, намного практичней и удобней, не создают труда по уходу за ними, установить их вообще не составляет проблемы!
Константин
06.08.2019 в 13:30 # Ответить
new comment
Тканевые все же более универсальные чем стандартные жалюзи. Всегда можно выбрать подходящий цвет и оттенок, да и они намного легче чем жалюзи. Еще плюс, что они не стучат по окну при проветривании.
Отменить
Додати коментар
Як правильно підібрати колірну гамму для будинку
У кожної людини є свої вподобання в кольорах. Комусь подобаються яскраві та сміливі барви, в той самий час, коли інші почувають себе у більшій безпеці в оточенні нейтральних кольорів. Добра новина в тому, що насправді не існує "правильної" палітри
Детальніше
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному
Жалюзі і ролети (ролети, рулонні штори) в Рівному
У старовинному красивому місті Рівне жалюзі з'явилися дуже давно, оскільки це місто з давніми європейськими традиціями, ще в 1492 році отримав Магдебурзьке право, швидко розвивався за рахунок міжнародної торгівлі та самоврядування. Вважають, що перші дерев'яні жалюзі прийшли в Європу
Захисні ролети (ролети) вбережуть від зимової негоди
Захисні ролети (ролети) вбережуть від зимової негоди
Зміна клімату в Україні внаслідок життєдіяльності людей, швидше за все, явище природне.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень