Жалюзі, тканинні ролети в Києві

Зміст
Що ж це за переваги?

Жалюзі, тканинні ролети в Києві

Тканинні ролети давно вже не вимагають рекламування. Численні переваги тканинних ролет висунули їх на перші позиції серед різних видів жалюзі.

Що ж це за переваги?

По-перше, простота і зручність, які притаманні як управління ролетами, так і догляду за нею. Друге - це величезний вибір кольорів тканин і малюнків на них, що робить вельми приємним підбір тканинних ролет для дому або офісу. Звідси випливає і третій пункт: тканинні ролети доречні в будь-якому приміщенні. Дитячі садки та школи, офіси і банки, фабричні цехи, медичні установи, кафе і бутіки - всюди тканинні ролети виглядають доречно, стильно і поєднують функції захисту від сонця з прикрасою і збагаченням інтер'єру.
 
І, звичайно ж, не можна обійти питання ціни. Ціна тканинних ролет залежить від модифікації (тканинні ролети відкритого, закритого типу, безпосередньо для металопластикових вікон) і від ціни тканини, з якої вони виготовляються.
 
Тканина - це основна складова тканинної ролети, і особливо слід приділити увагу фактурами тканин, оскільки від їх різноманітності залежить функціональність тканинних ролет та їх застосування для певних приміщень. Тканини для виготовлення ролет обробляють спеціальними пиловідштовхуючими і антистатичними складами. Ці просочення не дають забруднень зіпсувати роллету, а також оберігають її від руйнівних променів сонця, тому тканинні ролети завжди виглядають новими. І якщо все-таки на тканинну ролету потрапили якісь серйозні забруднення (адже діти і гості бувають у всіх), очистити її можна легко вологою тканиною.
 
Оптові ціни на тканинні ролети значно відрізняються від роздрібних, тому дуже вигідно замовити тканинні ролети відразу для всіх приміщень, де ви плануєте встановити ролети, або скооперуватися з друзями для спільного придбання жалюзі.
 
Автор: Микола Пунько
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 1
Коментарі
Борис
17.08.2019 в 21:40 # Ответить
new comment
О тканевых ролетах узнал совсем не давно, как раз когда просматривал рекламу одной из планировок новостройки. Очень хорошо, что теперь имеется такая возможность приобрести тканевые ролеты и жалюзи в столице!
Отменить
Додати коментар
Як зібрати захисні ролети на вікна?
Для захисту свого будинку або офісу від зловмисників прості жалюзі не підійдуть. Ідеальним рішенням буде встановити спеціальні ролети, які завойовують величезну популярність. Вони відрізняються міцністю, прийнятною ціною, довговічністю, надійністю, легкістю в експлуатації і привабливістю.
Детальніше
Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві
Купити горизонтальні стандартні жалюзі в Києві
Стандарт - це всім відомі звичайні горизонтальні жалюзі, ламелі яких спочатку були тільки алюмінієві. У виробництві горизонтальних жалюзі Standart застосовується стандартний карниз (короб)
Області застосування захисних ролет
Області застосування захисних ролет
Сфера застосування рольставен практично не обмежена: з огляду на функціональності, простоти в експлуатації і недорогий вартості, вони отримали досить широке поширення. Міцні металеві ролети на вікна - універсальні захисні механізми, які можна монтувати як на невеликі отвори дахових вікон, так і на стандартні квартирні розміри.
Ваше питання
Потрібна допомога?
Наш відразу-ж менеджер зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень