Філії
руукр

Тканинні ролети (ролети) або рулонні штори

Тканинні ролети (ролети) або рулонні штори

Слово ролети (ролети) з'явилося в обігу не так давно, з приходом в наше життя таких видів жалюзі як тканинні ролети (ролети) і захисні ролети. Слід зауважити, що за своїм виглядом і виконуваних функцій вони абсолютно різні.
 
Остоновімся на тканинних ролети (ролетах). Це вид жалюзі для захисту від сонця і зовнішнього огляду, які кріпляться всередині приміщення. Тканинні ролети в відкритому вигляді скручені в щільний рулон (чому і мають назву рулонні штори) і можуть бути заховані в спеціальний короб (закритого типу) або просто змотані на валик (відкритого типу). У закритому вигляді рулонні штори щільно перекривають віконний проріз, і при виборі кольору тканини в тон рами становитимуть з нею як би одне ціле.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Тканинні ролети (ролети) легко підібрати до будь-якого стилю інтер'єру, то це сувора класика, то чи хай-тек, то чи кантрі. Як неможливо описати в короткій статті всі стилі інтер'єрів, так і неможливо описати всі можливі варіанти застосування тканинних ролет (ролет) - все залежить від вашої уяви.
 
Зручність застосування тканинних ролет полягає ще і в спеціальних тканинах, використовуваних для їх виготовлення. Тканини не тільки красиві, різнофактурна, але і оброблені спеціальним складом для того, щоб пил і бруд не ушкоджувала тканину, а господинь не дуже переживали про їх збереження. Рулонні штори гарні і довговічні, легкі в управлінні і догляді.
 
Автор: Микола Пунько
Популярні питання наших клієнтів
Хочу встановити ролети з прозорої тканини, щоб в кімнаті був природне світло, з чим комбінувати, щоб не просвітіться вночі?

Прозорі рулонні штори гарні з римськими побратимами, з портьєрами, гардинами, із захисними ролетами. Підбирайте відповідно до дизайну приміщення.

Тканинні ролети вигорають з часом?

Це залежить від якості тканини. Синтетична тканина дуже довговічна і не змінює свій колір від сонячного впливу. Натуральні тканини обробляють спеціальними просоченнями і вони теж довго служать і радують власників.

Чи можна замінити тканину рулонних штор самостійно?

Можна, якщо ваша рулонний штора має управління за допомогою ланцюжка. Але якщо у вас автоматичне керування, то краще довірити цю роботу фахівцям.

Яку тканину краще використовувати для нанесення малюнка на рулонну штору?

Сучасні технології дозволяють наносити малюнок практично на будь-який вид тканини. Якщо немає інших істотних вимог, то вам необхідно вибрати тільки бажаний малюнок і його розмір.

Що нового в світі жалюзі?

Виробники розробили нову рулонну систему 3D-Shade. Вона поєднує в собі переваги рулонних штор та регулювання світла за принципом горизонтальних жалюзі. В основному застосовується для віконних прорізів, також можна кріпити на стулку вікна без свердління. Має простий механізм управління.

Звертайтеся до нас за виготовленням і покупкою
Оновлено: 21.09.2021
Коментарів: 2
Коментарі
Вика Г. 11.08.2019 в 17:18
new comment
У меня в офисе такие... Мягко при натяжении открываются, пыль не копится, компактные. Натяжной ремешок крепкий. По сроку службы висят более года, накладок и поломок не было. Нравятся больше, чем классические жалюзи.
Костя 05.08.2019 в 16:07
new comment
Намучившись с недорогими и некачественными пластиковыми жалюзи, я решился на покупку роллет. Просто небо и земля, в обслуживании простые, чистить удобно, и нет проблем с частичной пропускаемостью света.
Отменить
Додати коментар
Китайський стиль в інтер'єрі
В етнічних стилях найголовніше, бути пристрасним шанувальником тієї культури яку ви плануєте оспівати в своєму інтер'єрі. В іншому випадку, ваш новий інтер'єр набридне вам дуже і дуже швидко.
Детальніше
Види профілів захисних ролет
Види профілів захисних ролет
Розглянуто найбільш популярні види профілів для захисних ролет. Всі плюси і мінуси профілів, які представлені на ринке.Профілі захисних ролет відрізняються за своїми видами, що використовувався матеріалу і типу установки.
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Які механізми для рулонних штор найнадійніші і функціональні
Механізм для рулонних штор - важлива деталь, так як від нього залежить довговічність і зручність експлуатації даного пристосування. Яка конструкція з пружинним і ланцюговий механізмом і влаштування таких жалюзі?

Наші менеджери зв'язуються з Вамі в найкоротші терміни та дадуть відповіді на всі питання.

Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень