Тканинні ролети (ролети) або рулонні штори

Тканинні ролети (ролети) або рулонні штори

Слово ролети (ролети) з'явилося в обігу не так давно, з приходом в наше життя таких видів жалюзі як тканинні ролети (ролети) і захисні ролети. Слід зауважити, що за своїм виглядом і виконуваних функцій вони абсолютно різні.
 
Остоновімся на тканинних ролети (ролетах). Це вид жалюзі для захисту від сонця і зовнішнього огляду, які кріпляться всередині приміщення. Тканинні ролети в відкритому вигляді скручені в щільний рулон (чому і мають назву рулонні штори) і можуть бути заховані в спеціальний короб (закритого типу) або просто змотані на валик (відкритого типу). У закритому вигляді рулонні штори щільно перекривають віконний проріз, і при виборі кольору тканини в тон рами становитимуть з нею як би одне ціле.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Тканинні ролети (ролети) легко підібрати до будь-якого стилю інтер'єру, то це сувора класика, то чи хай-тек, то чи кантрі. Як неможливо описати в короткій статті всі стилі інтер'єрів, так і неможливо описати всі можливі варіанти застосування тканинних ролет (ролет) - все залежить від вашої уяви.
 
Зручність застосування тканинних ролет полягає ще і в спеціальних тканинах, використовуваних для їх виготовлення. Тканини не тільки красиві, різнофактурна, але і оброблені спеціальним складом для того, щоб пил і бруд не ушкоджувала тканину, а господинь не дуже переживали про їх збереження. Рулонні штори гарні і довговічні, легкі в управлінні і догляді.
 
Автор: Микола Пунько
0/ 5 (0)
Опубликавано: 10.06.2019
Просмотрено: 317 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору