Тканинні ролети (ролети) або рулонні штори

Тканинні ролети (ролети) або рулонні штори

Слово ролети (ролети) з'явилося в обігу не так давно, з приходом в наше життя таких видів жалюзі як тканинні ролети (ролети) і захисні ролети. Слід зауважити, що за своїм виглядом і виконуваних функцій вони абсолютно різні.
 
Остоновімся на тканинних ролети (ролетах). Це вид жалюзі для захисту від сонця і зовнішнього огляду, які кріпляться всередині приміщення. Тканинні ролети в відкритому вигляді скручені в щільний рулон (чому і мають назву рулонні штори) і можуть бути заховані в спеціальний короб (закритого типу) або просто змотані на валик (відкритого типу). У закритому вигляді рулонні штори щільно перекривають віконний проріз, і при виборі кольору тканини в тон рами становитимуть з нею як би одне ціле.
 
Ви можете купити наприклад жалюзі або тканинні ролети з безкоштовним виміром в Києві, в Харкові, в Дніпрі, в Одесі.
 
Тканинні ролети (ролети) легко підібрати до будь-якого стилю інтер'єру, то це сувора класика, то чи хай-тек, то чи кантрі. Як неможливо описати в короткій статті всі стилі інтер'єрів, так і неможливо описати всі можливі варіанти застосування тканинних ролет (ролет) - все залежить від вашої уяви.
 
Зручність застосування тканинних ролет полягає ще і в спеціальних тканинах, використовуваних для їх виготовлення. Тканини не тільки красиві, різнофактурна, але і оброблені спеціальним складом для того, щоб пил і бруд не ушкоджувала тканину, а господинь не дуже переживали про їх збереження. Рулонні штори гарні і довговічні, легкі в управлінні і догляді.
 
Автор: Микола Пунько
Задати питання
Опубликавано: 16.03.2019
Комментариев: 2
Коментарі
Вика Г.
11.08.2019 в 17:18
new comment
У меня в офисе такие... Мягко при натяжении открываются, пыль не копится, компактные. Натяжной ремешок крепкий. По сроку службы висят более года, накладок и поломок не было. Нравятся больше, чем классические жалюзи.
Костя
05.08.2019 в 16:07
new comment
Намучившись с недорогими и некачественными пластиковыми жалюзи, я решился на покупку роллет. Просто небо и земля, в обслуживании простые, чистить удобно, и нет проблем с частичной пропускаемостью света.
Отменить
Додати коментар
Які бувають рівні захисту рольставен?
Рольставні - відмінний спосіб захисту від зловмисників віконних прорізів будинків, офісних, складських та промислових приміщень, торгових центрів та інших будівель. Сталеве або алюмінієве виріб в опущеному положенні забезпечує високий рівень безпеки.
Детальніше
Чи потрібен сервісний догляд для механізму рулонних штор
Чи потрібен сервісний догляд для механізму рулонних штор
Про механізм рулонних штор теж не слід забувати: стежить за його станом, ви зможете запобігти різного роду несправності і продовжити термін експлуатації ролет.
Підготування до поклейки шпалер
Підготування до поклейки шпалер
Поклейка шпалер - простий спосіб освіжити будь-який інтер'єр. Це не складно і не вимагає особливих навичок, але варто пам'ятати про кілька аспектів, які забезпечать успіх
Щодня з 9:00 до 21:00

Наши менеджеры свяжутся с Вами в кратчайшие сроки и ответят на все вопросы.

Щодня з 9:00 до 21:00
Потрібна допомога?
Наш менеджер відразу-ж зв'яжеться з вами
Чи не можете визначиться з вибором жалюзі?
Викличте зморщок з каталогом і матеріалами, який зробить виміри вікон і допоможе з вибором жалюзі
Безкоштовний замір при умові замовлення виробів. Вартість виміру, за відсутності замовлення - 100 гривень