Типи захисних ролет

Типи захисних ролет

В спеціалізованих магазинах продається безліч захисних ролет. Перед покупкою важливо визначитися з видами захисних ролет. Ми розповімо про різні характеристики захисних рольставней, їх переваги та відмінності, відповівши на основні питання, які часто задають покупці.

Для чого потрібні такі ролети?

Захисні ролети крім надійної охорони простору виконують ряд неочевидних функцій. З основних призначень виділимо:

  • надійний захист. Міцний матеріал, з якого виготовлені ролети, забезпечує високий рівень захисту приміщення, де присутні такі рольставней;
  • теплової та звукової ізоляції. Знову ж, якісний і міцний матеріал здатний захистити приміщення від проникнення теплого або холодного повітря. Сторонні шуми теж не доносяться до приміщень з таким захистом у вигляді захисних ролет;
  • ізоляцію приміщення від вуличного пилу. Щільна структура рольставней не дозволяє пропускати в приміщення пил або інше дрібне сміття з вулиці.

З чого роблять захисні ролети?

Від матеріалу багато що залежить в повсякденному використанні захисних ролет. Основні матеріали, з яких роблять ролети для виконання захисної функції в приміщенні, – це алюміній і сталь.

– Алюміній – один з найбільш популярних варіантів для виготовлення рольставней. Він пластичний, легкий і легко піддається потрібної обробці, тому широко застосовується в сучасних будинках або гаражах. Алюміній, незважаючи на свою легкість, – відмінний захисник. Ролети з цього матеріалу неможливо зламати і несанкціоновано проникнути в будинок, квартиру або гараж. Крім цього алюмінієві ролети прості в установці. Деякі покупці воліють самостійно їх встановлювати. З іншими видами таке не пройде. Алюміній як матеріал універсальний у використанні. Він не схильний до негативного впливу корозії, тому з часом не зіпсується.

– Сталь є ще одним популярним матеріалом для виготовлення ролет. Сталеві рольставні неможливо зламати будь-якими способами, а значить приміщення з такими ролетами захищено від шахраїв на все 100%. Для простого управління використовують електропривод, який відповідає за автоматичне відкривання і закривання ролет. Вручну це зробити досить складно. Також сталь має більш високі показники міцності, ніж алюміній. В цьому криється основний плюс – неймовірна міцність. Але є один не настільки істотний недолік – строгий зовнішній вигляд. Це питання на любителя. Безумовно не кожному господарю будинку або гаража потрібні акуратні і легкі ролети.

– Пластик як матеріал для виготовлення ролет не особливо популярний, якщо мова йде про захисні функції. Він легко піддається різним механічним пошкодженням. Його краще використовувати для захисту від сонячних променів або небажаних сторонніх поглядів з вулиці в ваше вікно.

Які бувають види управління ролетами?

Всього виділяють два види управління: ручне і автоматичне. Розберемося з кожним окремо. &Nbsp; Ручне управління. Власнику необхідно самостійно відкривати і закривати ролети при потребі. Цей варіант підійде для алюмінієвих і пластикових варіантів. Сталеві ролети все-таки не кожному під силу.

Автоматичне управління. його варто розділити на два підвиди. Перше – дистанційне, друге – стаціонарне. Дистанційне керування здійснюється спеціальним пультом, при натисканні на який ролети самостійно відкриваються, а потім закриваються. Автоматичні ролети зі стаціонарним управлінням оснащені кнопкою. Вона знаходиться неподалік від самих ролетів. При натисканні на кнопку рольставні також відкриваються і закриваються.

0/ 5 (0)
Опубликавано: 12.06.2019
Просмотрено: 636 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору