Теплоізоляція вікон квартири і будинки

Теплоізоляція вікон квартири і будинки

Зима & ndash; це не тільки свята, пухнастий сніг, мороз, який щипає шкіру, але і потреба в максимальному обігріві приміщення для підтримки комфортної температури. З огляду на вартість опалення, доцільно подумати над тим, як можна оптимально знизити тепловтрати. У холодну пору року, як правило, питання теплоізоляції в квартирі встає максимально гостро. Головне місце, через яке & laquo; тікає & raquo; тепло & ndash; вікно. Саме тому важливо дбати не тільки про його декоруванні, але і задуматися про додаткової теплоізоляції. Природно, теплоізоляцію повинні забезпечувати добротні стіни в квартирі або будинку, крім цього, дуже важливі в цьому плані правильні вікна: часто, установка з подвійним або потрійним склопакета може досить відчутно вирішити проблему. Крім цього, в питанні теплоізоляції добре допомагає установка спеціальних рольставен.

Теплоізоляційні рольставні: основні особливості

Найчастіше саме рольставні широко використовуються для якісної теплоізоляції. Застосовуватися вони повинні не в стандартній комплектації, а з утепленими ламелями. Спеціальний пенозаполненний профіль виготовляється з фольгованого алюмінію. Стінки таких рольставен мають невелику товщину, самі вони заповнюються поліуретаном. Саме за рахунок внутрішнього наповнення, вони володію підвищеними теплоізоляційними властивостями. Жорсткість полотна залежить від розміру профілю.

Римські штори для теплоізоляції: основні особливості

Чи не ролетами єдиними: досить часто для не настільки активною, але все ж відчутною теплоізоляції застосовуються римські штори. Не варто думати, що римські штори потрібні виключно для виконання естетичної функції в інтер'єрі і для захисту від сонця. Перевагою римських штор є також те, що вони виготовлені з тканини, що пропускає повітря, а значить, не призведе до зайвої вологості на вікнах через відсутність вентиляції. Найкраще, в цьому випадку, працюють римські штори з досить щільної тканини.

Подвійні плісировані жалюзі & ndash; актуальність і взимку, і влітку

Теплоізоляція вікон квартири і будинки

Подвійні ролети плісе зі структурою, що нагадує бджолині стільники & ndash; прекрасне рішення для квартири і будинки для будь-якого часу року. Взимку такий варіант виконає функції теплоізоляції, забезпечивши комфортну температуру в будинку навіть при меншій потужності опалення. Актуальними жалюзі плісе будуть і влітку, оскільки їх непроникна структура затримує сонячні промені, що нагрівають кімнату. Крім цього, жалюзі-плісе виглядають максимально естетично, вони оптимально прикрасять ваш інтер'єр.

Якісні теплоізоляційні ролети, римські штори і плісе: де можна замовити?

Дійсно високоякісні теплоізоляційні ролети вам допоможуть виготовити і встановити фахівці компанії Nikoss: по найбільш приємними цінами, в чудовій якості - на століття, швидко і правильно! Ми володіємо всіма необхідними технологіями створення дійсно якісних теплоізоляційних систем. У нас - уже кілька десятків тисяч задоволених замовників, багаторічний досвід, тільки найякісніша установка і монтаж, а також виготовлення індивідуальних жалюзі і ролет за вашими мірками!

0/ 5 (0)
Опубликавано: 11.06.2019
Просмотрено: 272 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору