Світлопрозорі рольставні з полікарбонату

 

Мы не занимаемся данной продукцией, но с удовольствием поделимся информацией. Список нашей продукции представлен в меню сайта выше.

 

Світлопрозорі рольставні з полікарбонату

Полікарбонатні прозорі рольставні - ідеальний спосіб захисту будинків і конструкцій, незалежно від їх призначення. Їх використання захистить приміщення від сильного вітру і будь-яких опадів. Відрізняються рольставні високим відсотком міцності, вони відмінно пропускають сонячні промені, що дозволяє використовувати рольставні з полікарбонату в альтанках, верандах, балконах, перебуваючи під надійним захистом в будь-який час року.
 
Для виготовлення використовується литий ударостійкий полікарбонат з товщиною в 0,4-0,5 см, пластини якого з'єднуються між собою алюмінієвим профілем. В результаті рольставні не поступаються алюмінієвим, тому рольставні можуть монтуватися не тільки як декоративний елемент, але і в якості надійного захисту від проникнення недоброзичливців.
 

Особливості та переваги конструкції

Найчастіше світлопрозорі рольставні монтуються на веранду або балкон. Навіть в разі сильної негоди, з закритими ролетами ви зможете з максимальним комфортом проводити час на балконі. Часто прозорі рольставні монтуються в зимових садах, що дозволяє коригувати подачу світла на рослини, в залежності від умов догляду за ними.
 
Серед достоїнств використання полікарбонатних рольставен варто виділити:
 
 • надійний захист від проникнення зловмисників;
 • пропускна здатність сонячних променів досягає 90%;
 • максимальний захист приміщення від негоди і проливних дощів;
 • простота і комфорт при використанні;
 • відмінна звукоізоляція, незалежно від місця монтування.
Використання конструкції додасть максимально привабливий зовнішній вигляд будь-якого офісного будинку, торгового центру або приватному котеджу.
 

Технічні характеристики матеріалу

Перед установкою полікарбонатних рольставен необхідно враховувати наступні моменти:
 
 • прозорий полікарбонат виділяється теплостійкість і морозостійкість;
 • захищає від ультрафіолетового випромінювання, незалежно від тривалості використання і місця розташування самих віконниць за рахунок покриття поверхні спеціальним шаром з двох сторін;
 • відмінна звукоізоляція;
 • міцність полікарбонату в 250 разів перевищує показники міцності звичайного скла, тому його можна використовувати в якості самостійної антивандальной конструкції.
Проведені випробування продемонстрували відмінні показники міцності матеріалу.
 
Але не варто забувати і про тонкощі догляду за поверхнею. Полікарбонатний матеріал потребує очищення ізопропиловим або метиловим спиртом. Додатково можна використовувати гексан, гептан або м'які мильні розчини. Не рекомендується використовувати:
 
 • кетони;
 • сильні кислоти;
 • луги;
 • абразиви.
Вони не здатні вплинути на фізичні характеристики полікарбонату, але цілком уже після першої чистки на поверхні з'являться розводи, подряпини і несвідомих плями.
 
Досить просто очищати поверхню потоком води, при сильних забрудненнях вже можна використовувати мильні розчини. Тільки в такому випадку ваша захист буде не тільки надійною, але і привабливою.
0/ 5 (0)
Опубликавано: 20.10.2019
Просмотрено: 798 раз
Комментариев: 0
Комментарии
Отменить
Добавить комментарий

Якщо вам не сподобалася якість, відношення, були порушені терміни або у вас є скарга, ви завжди можете відправити лист безпосередньо нашому директору